Şimdi Ara

FAR CRY 3 (DH ANA KONU) (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
9
Favori
59.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

Arkadaşlar bu oyunun multisi nasıl? keyifli mi? Reedem code satın almaya değer mi?

Oynamadım ama normal multisi yok bildiğim kadarıyla sadece Co-op var.

Normal multi?
    Oyunun hem multisi,hem de 6 bölümden oluşan co-op'u da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dean.1995

quote:

quote:

Arkadaşlar bu oyunun multisi nasıl? keyifli mi? Reedem code satın almaya değer mi?

Normal multi?

Valla ben alttakinin yalancısıyım. 6 bölümden oluşan co-op bölüm varmış. 12-16 kişi karşılıklı kapışma tarzında bir şey yok anladığım kadarıyla.

http://www.co-optimus.com/game/2610/xbox-360/far-cry-3.html#

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dean.1995

quote:

quote:

Normal multi?

Valla ben alttakinin yalancısıyım. 6 bölümden oluşan co-op bölüm varmış. 12-16 kişi karşılıklı kapışma tarzında bir şey yok anladığım kadarıyla.

http://www.co-optimus.com/game/2610/xbox-360/far-cry-3.html#

yok hacı var multi ya

• quote:

quote:

Var ama kimse oynamıyor.
  • bilgi de vermiyor. multisi pek keyifli değil ve populer değil demek ki
  • Arkadaşlar bana kimse yardımcı olmadı ama oyundan atma probleminin çözümünü öğrendim paylaşayımda yardımım dokunsun. Eğer Nvidia gtx400 - 500 - 600 serisi ekran kartına sahipseniz driver sebebiyle çekirdek voltajı aniden düşüyor ve oyundan atıyor. Msı afterburner ile çekirdek voltajını arttırın bir sıkıntı kalmaz bende bu şekilde çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waeder

Arkadaşlar bana kimse yardımcı olmadı ama oyundan atma probleminin çözümünü öğrendim paylaşayımda yardımım dokunsun. Eğer Nvidia gtx400 - 500 - 600 serisi ekran kartına sahipseniz driver sebebiyle çekirdek voltajı aniden düşüyor ve oyundan atıyor. Msı afterburner ile çekirdek voltajını arttırın bir sıkıntı kalmaz bende bu şekilde çözüldü.

Burası Xbox bolumu tabi yardımcı olmazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waeder

Arkadaşlar bana kimse yardımcı olmadı ama oyundan atma probleminin çözümünü öğrendim paylaşayımda yardımım dokunsun. Eğer Nvidia gtx400 - 500 - 600 serisi ekran kartına sahipseniz driver sebebiyle çekirdek voltajı aniden düşüyor ve oyundan atıyor. Msı afterburner ile çekirdek voltajını arttırın bir sıkıntı kalmaz bende bu şekilde çözüldü.
    Neler ile ugrasiyorlar, bilgisayardan oyun mu oynanir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiQelangelo -- 16 Ocak 2013; 13:49:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

quote:

quote:

Var ama kimse oynamıyor.

Nasil oynamiyo la serverlar hergun full sallama ziya

• Dalgınlık :)
  • arkadaşlar radio tower aktif etmek ve outpost ele geçirmek için haritada ilerlediğimde uyarı alıyorum "harita dışına çıkıyorsunuz 5 saniye içinde geri dönün" diye. haritanın bellir bir bölümüne geçemiyorum. ne yapmam gerekiyor?
  • bu oyun bir harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myagizozlu -- 18 Ocak 2013; 18:52:11 >
  • quote:

arkadaşlar radio tower aktif etmek ve outpost ele geçirmek için haritada ilerlediğimde uyarı alıyorum "harita dışına çıkıyorsunuz 5 saniye içinde geri dönün" diye. haritanın bellir bir bölümüne geçemiyorum. ne yapmam gerekiyor?

Görev sırasında yapmayacaksın onu. Görevi bitirdiğinde yapmalısın.
  • quote:

quote:

arkadaşlar radio tower aktif etmek ve outpost ele geçirmek için haritada ilerlediğimde uyarı alıyorum "harita dışına çıkıyorsunuz 5 saniye içinde geri dönün" diye. haritanın bellir bir bölümüne geçemiyorum. ne yapmam gerekiyor?

Görev sırasında yapmayacaksın onu. Görevi bitirdiğinde yapmalısın.

Evet aslında outpost ele geçirmek için güneye gidiyordum ama oradaki bölgeye geçmek için ana konudan ilerlemek gerekiyormuş. başka pirates ile var güneyde.
  • canım seriyi rpg yapıp içine ettiği için ubisof ta sevgiler.

hiç beğenmedim. iki videoya bakıp da aldanmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: classlord23

canım seriyi rpg yapıp içine ettiği için ubisof ta sevgiler.

Canım seri derken? İlk oyun sadece grafik üstüneydi konu vs. oldukça sıradandı. 2. oyun ise apayrı çoğu kişinin beğenmediği bir oyundu. Onun üstüne bu oyun çıktı ve oldukça iyi yorum almışken sizin böyle yazmanız ilginç...
  • quote:

Rpg'nin r'sinden anlamadığınız belli. Oyun muhteşemdi ve saf bildiğin FPS'ydi. Yalnızca biraz zeka gerektiren fps'lerdendi.
  • oyunda shadow adlı bir silah var 1911 in aynı ama fiyatı beni cezbetti
    kesin iyi bir şeydir dedim aldım sizce ne işe yarıyo 2600 dolar

• quote:

Yılların Rpg hastası ve devamlı takibini yapan biri olarak konuşuyorum. Sen ya Rpg nin ne olduğunu bilmiyorsun yada oyundan anlamıyorsun.

Bir kere bu oyun Fps ve Fps olarak ele aldığımızdada türünde en başarılı oyunlardan. Grafikler, Atmosfer her şeyiyle 9 luk bir oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Yılların Rpg hastası ve devamlı takibini yapan biri olarak konuşuyorum. Sen ya Rpg nin ne olduğunu bilmiyorsun yada oyundan anlamıyorsun.

Bir kere bu oyun Fps ve Fps olarak ele aldığımızdada türünde en başarılı oyunlardan. Grafikler, Atmosfer her şeyiyle 9 luk bir oyun.

bu oyun fps ise cod-moh-bt gibi fps ler ileri zekalı

bir sürü etkileşim gerektiren. aptal aptal yan görevleri olan. ana görevlerini zorlukla bulunabilen

fps crysis gibi farcry ın ilk oyunu gibi olması lazım. videolar iyi ama oyunun içine giremiyorsun

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.