Şimdi Ara

FAR CRY 3 (DH ANA KONU) (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
9
Favori
59.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dağ keçisi mi bunlar, nerede bulurum ?
    Boyna kaplan denk geliyor derisi bir halta yarıyor mu bari ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

Nerede bu GOAT lar :D
    Dağ keçisi mi bunlar, nerede bulurum ?
    Boyna kaplan denk geliyor derisi bir halta yarıyor mu bari ?

genellikle tepenin kenarlarında oluyor keçiler.

Evet,kaplan derisi de işe yarıyor,craft için.
    Hem yaramasa bile avla sen yine de,store da satarsın.
  • arkdaşlar şu silah seçme konusunda yardımcı olabilir misiniz...? 4 tane silah alabiliyorum yanıma..ama ben 6 tane falan silah satın aldım..hangilerini nasıl equip edeceğim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

arkdaşlar şu silah seçme konusunda yardımcı olabilir misiniz...? 4 tane silah alabiliyorum yanıma..ama ben 6 tane falan silah satın aldım..hangilerini nasıl equip edeceğim?

Safe house veya storelardan silahları satın aldıktan sonra alttan equip diyeceksin.Silah menüsünde yerine koyacaksın.En fazla 4 silah alabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dean.1995

quote:

arkdaşlar şu silah seçme konusunda yardımcı olabilir misiniz...? 4 tane silah alabiliyorum yanıma..ama ben 6 tane falan silah satın aldım..hangilerini nasıl equip edeceğim?

Safe house veya storelardan silahları satın aldıktan sonra alttan equip diyeceksin.Silah menüsünde yerine koyacaksın.En fazla 4 silah alabiliyorsun.

dostum tşkler
  • quote:

sniperim vardı..satın almıştım..görevlerden birinde elime pistol verdiler..sniperim yok şimdi...ayrıca bi ok satın alayım dedim,shop ta owned yazıyor..e hani?lb bastığımda o menüde gözükmüyor...

Satın aldığın silahlar kaybolmuyor. Shoptan tekrar ekleyebiliyorsun. Owned yazıyorsa zaten sahipsin demek. Hangi tuşla olduğunu unuttum ama direk inventorye ekleyebiliyorsun onları.
  • beyler hangi silahları alıyorsunuz? ben shotgun 1888, assault rifle ms16, sniper m700 ve launcher gl 94 kullanıyorum. ok olayını pek sevmedim. aslında böyle rambo filmindeki gibi okların ucuna bomba, ateş felan yapabiyormuşuz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

sniperim vardı..satın almıştım..görevlerden birinde elime pistol verdiler..sniperim yok şimdi...ayrıca bi ok satın alayım dedim,shop ta owned yazıyor..e hani?lb bastığımda o menüde gözükmüyor...

Satın aldığın silahlar kaybolmuyor. Shoptan tekrar ekleyebiliyorsun. Owned yazıyorsa zaten sahipsin demek. Hangi tuşla olduğunu unuttum ama direk inventorye ekleyebiliyorsun onları.

Y tuşuyla Equip yapılabiliyor.
  • Vector,RPG,Sniper ve LMG kullanıyorum.Favorilerim Sniper ve Vector.
    Outpost'lardaki gözetleme kulelerinde bekleyen düşmanları headshot yapmak gibisi yok!
  • Bende ok, sniper, lmg bir tanede assault rifle silah alıyorum. Bu arada oyun toplam kaç Chapter ? 9. Cahptera geldim. Baya uzun sürüyor oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu az önce bitirdim. Gerçekten harikaydı. Oynarken çok büyük bir keyif aldım. Kesinlikle bu yılın ilk 3 oyunu içerisinde. Benim için yılın oyunu bu oyundur. Sonu muhteşemdi
  • sonrada açılan Special guns'lar radio tower aktivite ettikçe bedavaay geliyor mu yoksa parasını vermek durumunnda mıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

sonrada açılan Special guns'lar radio tower aktivite ettikçe bedavaay geliyor mu yoksa parasını vermek durumunnda mıyız?

onlar herzaman ücretli parasıyla alman gerekli, ama cok paranız olacağı için alabilirsiniz.
  • arkadaşlar farcry3 de ilerledim 3-4 arkadşaımı kurtardım ama hala tek bir silahla ilerliyorum silah menüsünd ediğer silahla rkitli ve para limitim 1000 dolar ama silahlar 1000 dolardan fazla lütfne yardım bunu nasıl açacaz ne yapmam lazım
  • nerdeiniz yaaaw
  • @regedit_2 kullandığın bu imladan anladığım kadarı ile anlatayım ilk önce para limitini arttırmak lazım bunun içinde crafting kısmında cüzdan yapabilmen için çeşitli hayvanların derilerini toplamak gerekiyor sadece cüzdan değil bir çok özelliğini o bölümden geliştirebilirsin
  • Arkadaşlar Far Cry 3 sürekli oyundan atıyor. Bir türlü çözemedim 1.04 update yüklü ve ilaçlı geldiğim yere kadar problemsiz geldim ama şu anda oyunu bile oynayamıyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba ?
  • tuckerr teşekkürler grafşitmi eyse orayı kavradım cüzdan aldım 2000 dolar oldu silah için kayış aldım 2 silahım oldu şimdi av falan devamedcem geyikle dişi domuz istiyor benden

neyse şu anda öyl biyerdeyimki delirecem adamları arkadan öldüremiyorum görünmedem gitmem lazım içeriye kadar ilerledim ancak gitmem gereken noktada 5 adam var taş atıyorum ediyorum yerlerindne kıpırdatamadım çok kalabalıklar 2 si gitse 3 ü bekliyor 3 ü hitse 2 si bekliyor ve görüyorlar beni nasıl geçecem bu bölümü yardım lütfen
  • Arkadaşlar bu oyunun multisi nasıl? keyifli mi? Reedem code satın almaya değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

Arkadaşlar bu oyunun multisi nasıl? keyifli mi? Reedem code satın almaya değer mi?

Oynamadım ama normal multisi yok bildiğim kadarıyla sadece Co-op var.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.