Şimdi Ara

FAR CRY 3 (DH ANA KONU) (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
9
Favori
59.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Özledim lan buraları

Hakkari de havalar nasıl? :)

İstanbul'da değilmiydi hakkari'ye mi gitti harbi ?

Yok yav şaka yaptım adam İstanbul da tatil yapıyor.

Aldım onun bugün aklını, gezdirdim piyasayı kafasına vurdum adam ol askerliğini bitir işini gücünü düzene sok evlen dedim. Tamam abi dedi.

Şanslı adam :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Özledim lan buraları

Ya ben vazgeçtim geçmekten adamı şimdi yazık askerde üzülmesin

züğürt tesellisi.

• daha almadım oyunu , kararsızım, open world olunca hikayeyi özenmeden hazırlıyorlar , hikaye - serüven nasıl oyunda ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Özledim lan buraları

Ya ben vazgeçtim geçmekten adamı şimdi yazık askerde üzülmesin

züğürt tesellisi.

Onu bunu bırakta ımzayı kes az kaldı

• Beyler, şuan oyunda en büyük sıkıntım silah ve mermi. Sadece 1 adet silah taşıyabiliyorum. 2. bir silahı nasıl ekleyeceğim?
    Birde fazla para ve memi taşıyabilmek için hayvanların derilerinden nasıl çanta/cüzdan yapabiliyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdblack35

Beyler, şuan oyunda en büyük sıkıntım silah ve mermi. Sadece 1 adet silah taşıyabiliyorum. 2. bir silahı nasıl ekleyeceğim?
    Birde fazla para ve memi taşıyabilmek için hayvanların derilerinden nasıl çanta/cüzdan yapabiliyoruz?

Craft bölümüne gir ne lazımsa oraya bak şu hayvandan şu kadar lazım diye yazar ona göre avlayıp craft bölümünden oluşturacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yengec1907

Beyler Oyunu Bitirdim Ama Aklımda Çok Soru İşareti Kaldı...

İlk olarak butun kuleleri aktif hale getirip butun düman bölgelerini aldım fakat 1 tane bile yan görev yapmadım bu yan görevler bir işe yarıyormu ? ayrıca butun craftingleri yaptım fakat son olanları yapamadım boss hayvanların derisini istiyor heralde onları nereden bulacağım ? seneryo ıle ılgılı aklıma takılanlar ise sonunda arkadaşlarımı kurtarmayı seçtim tekneye bindik gittik fakat adam giderken bişeyler anlatıyor çok fazla insan öldürdüm ben canavarım falan diyor orayı tam çevirebilcek varmı anlamadımda. ayrıca o gozluklu adam bize savuruyor kadın bızım ıcın bıcagın onune geçiyor ve hayatımızı kurtarıyor dimi yanlış anlamadıysam ? peki o gözlüklü adam neden bize saldırıyor ve kadın ölünce neden ağlıyor kadına aşık falanmı ? ayrıca daha sonra onunla kapışmayı bekledım ama bizimki adama birşey yapmadı saçma olmuş orasi. neyse oyunu bitirdikten sonra meraktan youtubede 2. sonu ızledim arkadaşımızı öldürüyoruz kadınla yatarken kadın bize bıcağı saplıyor orda hamılemı oluyor kadın anlamadım orayı açıklarmısınız niye öldürüyor bizi ? ayrıca oyunda yapcak ne kaldı yan gorevlerden başka etrafta dusmanda kalmamıştır butun bolgeleri aldığım için ? en son olarakta benim su özel silahlardan sniper ile lmg açılmadı o 2 sini nasıl açabilirim?

Soruların cevaplarını kendimce bildiğim kadarıyla açıkladım kardeşim.

Yan görevler o dediğin boss hayvanları avlamanı istiyor işte crafting te kalana son kısım o boss hayvanlar. ÖRN; '' Undying Bear , Albino Crocodiles '' gibi. Sonunda arkadaşını değil sevgilini kurtardın bu arada ya ingilizcen benim gibi vasat düzeyde ya da altyazı kapalı oynadın :) O gözlüklü adam Dennis , bıçağın önüne atlayan kadın ise Citra. Citra nın doğa üstü güçleri falan var sanırım. Vaas ı ve Hoyt u öldürmemizde yardımcı oluyor bize. İlk başta bize yardımcı olmayı kabul etmiyor sonra ise aşık oluyor. '' Zaten dikkat ettiysen ölürken I love you , Don't leave me '' diyordu. Dennis ise en başta bizi kurtaran yardım eden karakter. Sanırım citraya aşık oda. Sarhoş olduğu sahnede she with me falan diyordu. En sonda bizim karakter citrayla kalmak istemeyince , '' O hepimizi kurtardı ve sen onun aşkını reddediyorsun '' diyor ve bu yüzden sinirlenip bizi öldürmek istiyor. Gerisi mağlum zaten. Botla giderken söyledikleri şunlar , '' Çok adam öldürdüm artık saymayı bıraktım. Bu şekilde geri dönemem ben bir canavarım , içimde derinlerde bir yerde öfke hissediyorum ama daha çok iyilik hissediyorum falan diyor '' yani kısacası pişman oluyor sanırım. Binip gidiyorlar işte. 2. sonda ise citra ile yattıktan sonra seni öldürüyor hamilelikle falan alakası yok kötü son o. 2 son var iyi son ve kötü son , kötüyü seçip oyunu öyle bitirirsen oyunda kötü bir şekilde bitiyor. Yoksa durduk yere bıçağı bize saplamasının herhangi bir anlamı yok. Umarım açıklayıcı olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Arkadaşlar bu karekterlerin Türkçe açıklamalı biyografi gibi açıklaması olan bi yer varsa verirmisiniz link. Citra olsun diğer karekterler olsun merak ediyorumda

Bulursan haberim olsun ben de arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ripskill

quote:

İlk olarak butun kuleleri aktif hale getirip butun düman bölgelerini aldım fakat 1 tane bile yan görev yapmadım bu yan görevler bir işe yarıyormu ? ayrıca butun craftingleri yaptım fakat son olanları yapamadım boss hayvanların derisini istiyor heralde onları nereden bulacağım ? seneryo ıle ılgılı aklıma takılanlar ise sonunda arkadaşlarımı kurtarmayı seçtim tekneye bindik gittik fakat adam giderken bişeyler anlatıyor çok fazla insan öldürdüm ben canavarım falan diyor orayı tam çevirebilcek varmı anlamadımda. ayrıca o gozluklu adam bize savuruyor kadın bızım ıcın bıcagın onune geçiyor ve hayatımızı kurtarıyor dimi yanlış anlamadıysam ? peki o gözlüklü adam neden bize saldırıyor ve kadın ölünce neden ağlıyor kadına aşık falanmı ? ayrıca daha sonra onunla kapışmayı bekledım ama bizimki adama birşey yapmadı saçma olmuş orasi. neyse oyunu bitirdikten sonra meraktan youtubede 2. sonu ızledim arkadaşımızı öldürüyoruz kadınla yatarken kadın bize bıcağı saplıyor orda hamılemı oluyor kadın anlamadım orayı açıklarmısınız niye öldürüyor bizi ? ayrıca oyunda yapcak ne kaldı yan gorevlerden başka etrafta dusmanda kalmamıştır butun bolgeleri aldığım için ? en son olarakta benim su özel silahlardan sniper ile lmg açılmadı o 2 sini nasıl açabilirim?

Yan görevler o dediğin boss hayvanları avlamanı istiyor işte crafting te kalana son kısım o boss hayvanlar. ÖRN; '' Undying Bear , Albino Crocodiles '' gibi. Sonunda arkadaşını değil sevgilini kurtardın bu arada ya ingilizcen benim gibi vasat düzeyde ya da altyazı kapalı oynadın :) O gözlüklü adam Dennis , bıçağın önüne atlayan kadın ise Citra. Citra nın doğa üstü güçleri falan var sanırım. Vaas ı ve Hoyt u öldürmemizde yardımcı oluyor bize. İlk başta bize yardımcı olmayı kabul etmiyor sonra ise aşık oluyor. '' Zaten dikkat ettiysen ölürken I love you , Don't leave me '' diyordu. Dennis ise en başta bizi kurtaran yardım eden karakter. Sanırım citraya aşık oda. Sarhoş olduğu sahnede she with me falan diyordu. En sonda bizim karakter citrayla kalmak istemeyince , '' O hepimizi kurtardı ve sen onun aşkını reddediyorsun '' diyor ve bu yüzden sinirlenip bizi öldürmek istiyor. Gerisi mağlum zaten. Botla giderken söyledikleri şunlar , '' Çok adam öldürdüm artık saymayı bıraktım. Bu şekilde geri dönemem ben bir canavarım , içimde derinlerde bir yerde öfke hissediyorum ama daha çok iyilik hissediyorum falan diyor '' yani kısacası pişman oluyor sanırım. Binip gidiyorlar işte. 2. sonda ise citra ile yattıktan sonra seni öldürüyor hamilelikle falan alakası yok kötü son o. 2 son var iyi son ve kötü son , kötüyü seçip oyunu öyle bitirirsen oyunda kötü bir şekilde bitiyor. Yoksa durduk yere bıçağı bize saplamasının herhangi bir anlamı yok. Umarım açıklayıcı olmuştur.

çok teşekkurler hocam peki diğer arkadaşlarımıza ne oluyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ripskill

quote:

çok teşekkurler hocam peki diğer arkadaşlarımıza ne oluyor

iyi sonda mağlum dönüyoruz kötü sonu bilmiyorum ölüyorlardır :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drakeshark -- 7 Ocak 2013; 17:55:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

quote:

quote:

quote:

Özledim lan buraları

Aldım onun bugün aklını, gezdirdim piyasayı kafasına vurdum adam ol askerliğini bitir işini gücünü düzene sok evlen dedim. Tamam abi dedi.

Şanslı adam :D

Valla adamı aradım atladı geldi hemen bu kıyağını hiç unutmayacağım güzel kardeşim,bayağı iyi zaman geçirdik yalnız sen üşüdün bayağı keşke daha fazla zamanım olsaydı fotoları da bekliyorum pm'den,neyse daha çok buluşuruz şu Çağları da ayarlayabilsek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 7 Ocak 2013; 18:56:32 >

• İYİ akşamlar silahları equip yapmayınca silahsız kalıyorum görev sırasında silahları nasıl equip edebiliriz Koca köye saldırcam elimde bi pıcak var!! 111!!1
  • Beyler bu üzerimizde taşıdığımız ok kapasitesini arttırabiliyormuyuz ? 15 ok yetmiyor bana

• quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Beyler bu üzerimizde taşıdığımız ok kapasitesini arttırabiliyormuyuz ? 15 ok yetmiyor bana

Craftta olması lazım ok taşıma geliştirme bölümü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Beyler bu üzerimizde taşıdığımız ok kapasitesini arttırabiliyormuyuz ? 15 ok yetmiyor bana

Craft yaparak maksimum 20 ya da 30 tam emin olamadım normal, 10 özel ok (alevli ve patlayan) taşıyabiliyoruz.
  • köpek balığını nasıl avlıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: amer4a

köpek balığını nasıl avlıyoruz

En kolay yöntem makinalı ile donatılmış deniz araçlarına binip öldürmek.
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: amer4a

köpek balığını nasıl avlıyoruz

Sürdüğün tekne ile üstünden geçmen yeterli. Çarpar çarpmaz ölüyor hiçbir şey yapmana gerek yok.

• sniperim vardı..satın almıştım..görevlerden birinde elime pistol verdiler..sniperim yok şimdi...ayrıca bi ok satın alayım dedim,shop ta owned yazıyor..e hani?lb bastığımda o menüde gözükmüyor...
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.