Şimdi Ara

Far Cry 3 (2012) [ANA KONU] (189. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.046
Cevap
17
Favori
290.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunda aşırı zorlanıyorum bilmiyorum neden bir ava gitsem 4-5 kişi geliyor bir türlü baş edemiyorum onlarla oyunu bitirmiş arkadaşların tavsiyesi falan var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: habip72

Arkadaşlar oyunda aşırı zorlanıyorum bilmiyorum neden bir ava gitsem 4-5 kişi geliyor bir türlü baş edemiyorum onlarla oyunu bitirmiş arkadaşların tavsiyesi falan var mı.

yanınızda pompalı tüfek bulundurun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

quote:

Arkadaşlar oyunda aşırı zorlanıyorum bilmiyorum neden bir ava gitsem 4-5 kişi geliyor bir türlü baş edemiyorum onlarla oyunu bitirmiş arkadaşların tavsiyesi falan var mı.

yanınızda pompalı tüfek bulundurun

Tmm hocam deneyeceğim böyle güzel oyundan bıkmıştım adeta.
  • quote:

Oyuna başladıktan sonra ilk yapacağınız şey hayvan avlayarak derilerinden kılıflar yapmak olsun, ne kadar çok cephane/silah/ilkyardım kiti taşıyabilirseniz hayatta kalma oranınız o kadar artar..Ayrıca puan toplayıp yeteneklerinizi geliştirmeyi ihmal etmeyin, zaten sağlık barı maksimuma ulaştığında ve yeteri miktarda silahınız olduğunda ölmeniz çok zor..
    Ben outpost'ları sıfırlayıp sıfırlayıp tekrar oynuyorum, yani artık öyle bir duruma geldi ki alarmı bilerek çaldırıyorumki yardım gelsin biraz zorlanayım..Özellikle helikopterler geldiğinde zorluyor beni.
  • arkadaşlar bu dx11 i nasıl aktif edecez bir türlü aktif olmadı. oyun D sürücüsünde kurulu. ekran kartı GTX660
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

quote:

Oyuna başladıktan sonra ilk yapacağınız şey hayvan avlayarak derilerinden kılıflar yapmak olsun, ne kadar çok cephane/silah/ilkyardım kiti taşıyabilirseniz hayatta kalma oranınız o kadar artar..Ayrıca puan toplayıp yeteneklerinizi geliştirmeyi ihmal etmeyin, zaten sağlık barı maksimuma ulaştığında ve yeteri miktarda silahınız olduğunda ölmeniz çok zor..
    Ben outpost'ları sıfırlayıp sıfırlayıp tekrar oynuyorum, yani artık öyle bir duruma geldi ki alarmı bilerek çaldırıyorumki yardım gelsin biraz zorlanayım..Özellikle helikopterler geldiğinde zorluyor beni.

Eyw. hocam

• KEREM04283 kullanıcısına yanıt
    Oyunun kurulu olduğu yerde bin klasöründeki "farcry3_d3d11" uygulamasıyla girince Dx11 olarak açılıyor..Ayrıca buna kısayol olarak oluşturup masaüstüne atarsanız ve özellikler kısmından "hedef" yazan yere -offline yazarsanız oyuna girişte nete bağlanıp online olmakla uğraşmaz (Tabi sadece single player oynuyorsanız)
  • quote:

Oyunun kurulu olduğu yerde bin klasöründeki "farcry3_d3d11" uygulamasıyla girince Dx11 olarak açılıyor..Ayrıca buna kısayol olarak oluşturup masaüstüne atarsanız ve özellikler kısmından "hedef" yazan yere -offline yazarsanız oyuna girişte nete bağlanıp online olmakla uğraşmaz (Tabi sadece single player oynuyorsanız)

teşekürler hallettim...
  • bu oyunu xbox 360da oynuyorum oyunda otomatık save sistemi yokmu? oyunu ertesi gün açınca kaldığım yerden değilde bir önceki görevden başlıyor
  • quote:

quote:

Hocam outpost'lar nasıl sıfırlanıyor ?

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Öncleikle 1.05 yama yüklü olması gerekmekte, sonrası aşağıda ;

• quote:

Öncleikle 1.05 yama yüklü olması gerekmekte, sonrası aşağıda ;

Tamam teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: konix

Arkadaşlar şu sensivity neden çok yüksek. Bir türlü oynayamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

?
  • Arkadaşlar canımız sıkıldı bizde arkadaşlarla Online modları bi deneyelim diyoruz oynanabilir seviyedemi acaba sorun felan varmı almaya değermi sadece online modlar iiçin alacağz bide en uygun fiyat nerede..
  • Ya oyunu yeni indirme fırsatım oldu ancak çok harika bir oyun yaa.Kasmasız sorunsuz 10 numara şekilde oynuyorum yanina da guzel bi Türkçe yama indirdim daha da guzel oldu.Gercekten Ubisoft'u tebrik etmek gerekir.Muntazam bir oyun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler soruma cevap varmı Online konusunda sıkıntı çıkarıyormuy oyun bugün alıcam ona göre..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wander.

Beyler soruma cevap varmı Online konusunda sıkıntı çıkarıyormuy oyun bugün alıcam ona göre..

Ben online oynuyorum herhangi bir sıkıntı yok gayet akıcı ve eglenceli.. özellikle co--op modunda level kasmak ve silahlara level kasıp yeni ekipmanlar açmak çok güzel düşünülmüş..
  • yahu şu save sorununu çözen bilen varmı ?? sabahtan beri araştırıyorum çözüm bulamadım oynuyorum oynuyorum çıkıyorum tekrar giriyorum devam load kısımları yok yeni oyun kısmı var sadece. %100 savelerini denedim onlarda olmuyo illaki yeni oyundan başlamam gerekiyo. Çözümünü bilen varmı cepnet internet paketinden giriyorum bide net hızımda yavaş delirecem
  • Arkadaslar ben bu oyunu bitirdim ancak simdi co op sekilde kardesimle oynamak istiyorum acaba tek orj. oyun alsam yeter mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun korsan sanırım :) Ben de il korsan yüklemiştim. Save sorunu olmuştu. İnterneti kesip, oynayınca save alıyor oyun bir sorun olmuyor. Ancak daha sonra orjinal aldım ben.
  • 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.