Şimdi Ara

Far Cry 3 (2012) [ANA KONU] (186. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.046
Cevap
17
Favori
290.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sebastianbjk

quote:

Orijinalden alıntı: forzadonanım

oyunda radyo istasyonlarını açarak haritaları açıyordum.. fakat denizden karşıya giderken 5 ten geriye sayıyor ve beni geri döndürüyo neden olduğunu bilen var mı??*

O gitmeye çalıştığın harita belli bir göreve kadar geldikten sonra açılıyor. Görevleri yapmadan o haritaya geçemiyorsun.

mesela ne gibi görevler.. yani o görevleri nereden alıyoruz

bu arada yardımınız için teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sebastianbjk

quote:

oyunda radyo istasyonlarını açarak haritaları açıyordum.. fakat denizden karşıya giderken 5 ten geriye sayıyor ve beni geri döndürüyo neden olduğunu bilen var mı??*

O gitmeye çalıştığın harita belli bir göreve kadar geldikten sonra açılıyor. Görevleri yapmadan o haritaya geçemiyorsun.

mesela ne gibi görevler.. yani o görevleri nereden alıyoruz

bu arada yardımınız için teşekkürler

Oyunun ana görevleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastianbjk -- 30 Eylül 2013; 3:53:43 >

• Oynadığım en zevk verici oyunlardan biriydi
  • bitireli uzun zaman oldu ama iyiki bir bilgisayarım var ve iyiki bu oyunu oynamışım dediğim nadir oyunlardan.
  • oyun bitti ama %99 da kaldı sadece 1.relics biblo gibi olan şeyi bulamadım haritada da yok oyunda bug var herhalde
  • Bu oyunda aniden atlayan hayvanlardan korkuyorum yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 nin en iyi oyunu bence.
  • Merhaba ben uyuşturucu tarlası görevinde tarlaları yakıyorum ama sağ alttaki haritada yakılmadığını gösteriyo benilerliyotum sonraki 5 tarlaya ilerliyorum 3 tarka yanmış görünüyo haritada diğer 2sini yakıyorum yine aynı sorun gemiyi patlatacak füzede yok LÜTFEN YARDIMM !!!!
  • Bu oyunun multiplayer'ı tam bir rezalet... Eline herhangi bir submachine gun alıp hoplaya zıplaya ateş edenler inanılmaz fazla sayıda kill alıyor... Ubisoft'taki abiler bunu böyle yaparken ne düşünmüşler anlamadım.

Ağız tadıyla MS16, Ace, F1 kullanamıyorsun... Saçmalığın daniskası. Koskoca Assault Rifle sınıfı silahlar madara oldu... Yazık.

Acilen bir patch düzenlemeleri lazım ya da submachine gun sınıfının kullanılamadığı haritalar hazırlanmalı... Can sıkmaya başladı artık bu durum.
  • bu oyun bir müthiş
  • Beyler oyunu bitirdim muhteşemdi gerçekten. Bittikten sonra daha yapılabilecek bir şey kalıyor mu oyunda acaba ? Karakollar falan hepsini almıştım ben ?
  •  Far Cry 3 (2012) [ANA KONU]
    ne dersiniz olabilir mi
  • Lifad L kullanıcısına yanıt
    oyuna ait ilk görsel sızıyor ve direk kabak gibi duyuru tarihi göze sokuluyor..ağır liseli icadı.heryere haber olmuş birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rogue Agent -- 28 Ekim 2013; 15:12:23 >
  • arkadaşlar oyuna yeni başladım sayılır belli bir bölüme geldim ve oyunun patch 1.05 i çıkmış bunu kursam baştan mı başlarım ona göre yükleyecem yardımcı olabilir misiniz?
  • forzadonanım F kullanıcısına yanıt
    evet save gidiyor
  • Ben de oynuyorum oyunu biraz geç kalmış şekilde geçen aylarda Steam indirimiyle almıştım; sıra anca bu oyuna geldi. Gerçekten süper iş çıkarmışlar; ilk Far Cry duygusunu vermekle birlikte eklenen birsürü şey de var. Ve Open World olarak Skyrim'le yarışacak düzeyde, çok geniş. Ama işte maalesef bu da yanında kendini tekrar etme gibi bir sıkıntıyı da getiriyor. Olabildiğince yan görevleri yapıp haritadaki bütün sandıkları açıp relicleri toplamaya bakıyorum bu da oyun süresini baya uzatıyor azar azar da ana hikayede de ilerliyorum. Ama biraz oyun kendini tekrar etmeye başladı, sürekli aynı şeyleri yapıyorum gibi. Bakalım ilerledikçe neler değişecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

Ben de oynuyorum oyunu biraz geç kalmış şekilde geçen aylarda Steam indirimiyle almıştım; sıra anca bu oyuna geldi. Gerçekten süper iş çıkarmışlar; ilk Far Cry duygusunu vermekle birlikte eklenen birsürü şey de var. Ve Open World olarak Skyrim'le yarışacak düzeyde, çok geniş. Ama işte maalesef bu da yanında kendini tekrar etme gibi bir sıkıntıyı da getiriyor. Olabildiğince yan görevleri yapıp haritadaki bütün sandıkları açıp relicleri toplamaya bakıyorum bu da oyun süresini baya uzatıyor azar azar da ana hikayede de ilerliyorum. Ama biraz oyun kendini tekrar etmeye başladı, sürekli aynı şeyleri yapıyorum gibi. Bakalım ilerledikçe neler değişecek...

Evet oyunda o var maalesef baya büyük harita var ama çeşitlilik yok maalesef kuleleri aktif et kaleleri ele geçir açılan avcılık görevlerini ve ölü aranıyorları yap hep aynı şeyler
    ama nedense sıkılmıyorum ben 3 ncüyü bitiricem oyunu seviyorum araçlarla ada turunu falan:)

• Arabaya bindiğimizde müzikler çalıyor ya hani? O müzikleri nereden bulabilirim
  • Her yönüyle çok kaliteli bir oyun.
  • Kolay gelsin herkeze oyunun orjinal aldık 4 arkadaş co-op için multiplayer cd co op kısmında oyuna her wsrişimizde oyun hata veriyor bunun ile ilgili sıkıntı yaşayan varmı acaba uplay kullanıcıyız
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.