FAQ Detail
Question:
Nasil kayit olabilirim?
Answer:
kayit olma

1- http://forum.donanimhaber.com adresine giris yaptiginizda karsiniza çikan sayfadaki Kayit Ol yazisina tiklayarak kayit islemlerine baslayabilirsiniz:Linke tikladiginizda karsiniza toplan 4 asamadan olusan kayit ekrani gelecektir. Ilk asama forum anlasmasi metnini içermektedir. Forum anlasmasi metnini dikkatlice okuyarak sayfanin altindaki kabul butonuna basip ikinci asamaya geçis yapabilirsiniz.


2- Ikinci asamada sizden istenen gerekli bilgileri eksiksiz ve düzgün bir sekilde doldurmaniz gerekmekte.3- Bilgileri girip devam butonuna bastiginizda yazmis oldugunuz mail adresine bir onaylama maili gelecektir.


Gelen mail posta kutunuzda bu sekilde görünecektir:Maili gelen kutunuzda göremiyorsaniz junk yada spam isimli klasörlerinizi kontrol etmeyi unutmayiniz. Bazi mail servisleri sitemizden gelen mailleri direkt olarak junk mail kutusuna almaktadir.


Maildeki linke tikladiginizda ya da mail içindeki kodu ilgili kutucuga girdiginizde ise bir sonraki asamaya geçmis olacaksiniz:


Su anda foruma üye olmus durumdasiniz. Forumdaki üyelik durumunuz suan Çaylak Üyelik statüsündedir. Çaylak üyelik statüsünde forumda belirli bölümler disinda mesaj atabilir ve konu açabilirsiniz. Çaylak üyelikler forumun Özel mesaj sistemini kullanamazlar. (Simdi çaylak olarak foruma geç) yazsina tiklayarak foruma giris yapabilirsiniz.


Eger çaylak üyelikten çikip tam üye olarak forumda bulunmak istiyorsaniz profilinize giris yapmaniz gerekmekte:Profilinize tikladiginizda ilk olarak karsiniza tam üyelige geçis için gereken sms onayini yapabileceginiz bir bölüm çikacaktir:Burada telefon numaranizi ilgili kutucuga yazip Aktivasyon kodunu gönder butonuna bastiginizda asagidaki sayfaya ulasacaksiniz ve telefonunuza onay kodunu içeren bir sms gelecek:


Gelen sms bu sekildedir:


Mesajdaki kodu ilgili kutucuga girip Bitir! Butonuna bastiginizda üyeliginiz tam üyelik statüsüne geçer ve forumun tüm özellikleri kisitlama olmadan kullanabilirsiniz.


Forum içinde yasadiginiz herhangi bir sorunla ilgili olarak forumda üst menüde bulunan Forum Destek kismina girerek yönetici arkadaslarimiza ulasabilirsiniz.Iyi Forumlar...
 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR2
0.062