FAQ Detail
Question:
Bir avatar veya profil resmi nasil eklerim?
Answer:
Profil resmi sizin forum kullanicilari tarafindan görüntülenen profilinizde, avatar da yazdiginiz mesajlarin solunda bulunan kullanici adinizin hemen altinda görüntülenir. Profil resmi yüklemek için sinir 128x128 piksel ve 20 kb 'dir.

Avatar sistemimiz, forum üyelerine istedikleri takdirde avatar koleksiyonumuzdan, ya da kendi bilgisayarlarindan bir avatar yükleyip onu kullanmalarina izin vermektedir. Avatar ve profil resmi yükleyebilmek için foruma en az bir mesaj atmaniz gerekmektedir.

Avatar koleksiyonundan bir resim seçmak için “Profilim”de bulunan “Avatari seçmek için tikla”ya tiklamaniz yeterlidir. Burada çikan serilerde bulunan avatarlardan istediginizin üzerinde tiklarsaniz onu seçmis olacaksiniz.

Profil resmi koymak içinse 2 seçenek var. Ya resminizin bir linkini yazmak ya da resminizi forum serverina yüklemek. Foruma profil resminizi yüklemek için “Profile resim yükle (simdiki ile degistir)” linkine tiklayip burada açilan yeni pencerede yüklemek istediginiz profil resminizin bilgisayarinizdaki yerini göstermelisiniz.

Avatarinizi ya da profil resminizi degistirdiginizde ayarlarinizin kaydedilmesi için sayfanin altinda bulunan “Tamam” veya “Uygula” tuslarina basmalisiniz. Yükleyeceginiz avatar ve resim boyutlarinda sinir oldugunu hatirlatmanizi tavsiye ederiz. Avatarlar için sinirimiz 64x64 çözünürlük ve 6 kb boyuttur.
 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR3
0.078