Şimdi Ara

Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye ) (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.449
Cevap
83
Favori
47.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mercpool

Ben ithakiden degilde baskandan okumustum.Guzeldi.
    Anladım hocam İthaki’nin serisine yavaştan ısınmak istiyorum kapağı dikkatimi çekti ilk bunu okurum seriden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Ben fantastik edebiyatta h.potter, lotr ve kralkatili güncesi geçmişi olan biriyim. Zaman çarkına başlamayı düşünüyorum acaba nasıldır tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba.Pek fazla kitap alışkanlığım yoktu fakat E-Kitap okuyucu aldım ve artık düzenli bir şekilde kitap okumaya karar verdim.
    Bu arada 16 yaşındayım.Fazla ağır olmayan bilim-kurgu kitabı önerilerinizi bekliyorum.
    Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
    -Sonsuzluğun Sonu,Vakıf ve Robot serisini okuycaktık ama e-kitaplarında çevirilerde hatalar vardı biraz.Onun için sizede danışmak istiyorum.Bazı kitaplarıda basılmıyormuş galiba bu serinin şuanda.Bilgi verirseniz sevinirim.
  • Rheimough1 R kullanıcısına yanıt
    Dünyalar savaşı ağır bir kitap değil.Tavsiye ederim.

Sonra da zaman makinesi okunabilir.

• Arkadaşlar Kral Katili Güncesi üçleme olarak mı tamamlanacak daha fazla kitap çıkacak mı bilen var mı?

Ayrıca şu an Sissoylu'yu okuyorum 1. kitaptayım, 3. kitaptan sonra hikayenin değiştiği söyleniyor yani sadece 3. kitaba kadar okuyunca hikaye tamamlanıyor mu?
  • number11 N kullanıcısına yanıt
    tavsiye ederim ama hızlı kitap okuma yeteneğin ve fantastiği gerçekten seviyorsan

• ripendis kullanıcısına yanıt
    Peki bana 1 veya 2 ciltlik bir fantastik kitap tavsiye eder misiniz?

• zaman çarkı var öyle birde ejderha mızraği

• ripendis kullanıcısına yanıt
    Ne yaptın reis.Ne zaman çarkı?

Kardeşim sen barut büyücüsü üçlemesine bak.Ben daha okumadım ama sen en iyisi bir bak.
    @number11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercpool -- 6 Kasım 2018; 18:57:21 >
  • mercpool kullanıcısına yanıt
    😊 Peki okuyup çok beğenip tavsiye ettiğiniz başka kitaplar var mı?

• number11 N kullanıcısına yanıt
    Sana türk bir yazar öneriyim.Ihsan oktay anar.Tamamiyle fantastik eserler olmasa da kitaplarında fantastik ögeler barındırır.Çok güzeldir.

Adam fawer-Oz

• beni de ekleyin lütfen
  • Beni de ekleyin lütfen. Tavsiye bir seri gelsin bunun üzerine :)

Erbuğ kaya’dan Giddar 1 ve 2 beşlerin çağı bence efsanedir. Kesinlikle tavsiye ederim

• Beni de eklersen sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Arkadaşlar Kral Katili Güncesi üçleme olarak mı tamamlanacak daha fazla kitap çıkacak mı bilen var mı?

Ayrıca şu an Sissoylu'yu okuyorum 1. kitaptayım, 3. kitaptan sonra hikayenin değiştiği söyleniyor yani sadece 3. kitaba kadar okuyunca hikaye tamamlanıyor mu?

galiba ücleme ama son kitapta nasıl toparlayacaklar her seyi merak ediyorum

4. kitabı okumadım ama zaman degisiyor ilerisi anlatılıyor. 3. kitapta ana olay kapanıyor .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: number11

Merhabalar. Ben fantastik edebiyatta h.potter, lotr ve kralkatili güncesi geçmişi olan biriyim. Zaman çarkına başlamayı düşünüyorum acaba nasıldır tavsiye eder misiniz?

lotr ve kral katili güncesini sevdiysen bu seriyi de seversin bence. Lotr a göre daha hızlı ve olay odaklı ama kral katiline göre daha yavas ve betimleme odaklı. İkisinin arasında bir seri diyebiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Rand_al_Thor_ kullanıcısına yanıt
    İlk kitaba başladım ortasındayım. Şimdilik güzel gibi sadece klişe şeyler yoğun biraz. Bi de lotr ve kralkatili ile çok benzer terim/isim/hikaye var geldi bana ne dersiniz?

• quote:

Arkadaşlar Kral Katili Güncesi üçleme olarak mı tamamlanacak daha fazla kitap çıkacak mı bilen var mı?

Bu şekilde giderse eğer 3. kitap asla gelmeyeceği için üçleme bile olamayacak ki boşver daha fazlasını, karaktersiz patrick sağda solda geziyor yazmak yerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Rand_al_Thor_

quote:

galiba ücleme ama son kitapta nasıl toparlayacaklar her seyi merak ediyorum

4. kitabı okumadım ama zaman degisiyor ilerisi anlatılıyor. 3. kitapta ana olay kapanıyor .

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Kral Katili Güncesi'ne başlamayı düşünüyorum fakat ne kadar geç o kadar iyi 3. kitaptan hala ses olmadığına göre

• quote:

Orijinalden alıntı: number11

İlk kitaba başladım ortasındayım. Şimdilik güzel gibi sadece klişe şeyler yoğun biraz. Bi de lotr ve kralkatili ile çok benzer terim/isim/hikaye var geldi bana ne dersiniz?
    evet var ama sahsen ben gene zevk alıyorum

Aralarında en keyif aldıgım kral katiliydi ama

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.