Şimdi Ara

Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye ) (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.448
Cevap
83
Favori
47.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eduyardo

Arkadaşlar Ölüm Kapısı serisini okuyan var mı? İlk kitabın yaklaşık 400 sayfasını okudum ama bir türlü sevemedim. Kitap akıcı ancak hiçbir olay olmuyor gibi 400 sayfa boyunca. Devam etmeye değer mi? Kaçıncı kitaptan itibaren güzelleşmeye başlıyor?
    Her kitap farklı bir dünyada geçiyor hocam, bağlantı var tabii ki ama her kitap farklı bir dünyada geçtiği için sıfırdan başlayıp tekrar yükseliyor. Yani ilk kitabı beğenmediysen devamını beğenir misin bilmem.
  • Arkadaşlar selamlar,
    Kitaplar ile ilgili paylaşımlarda bulunmak ve ihtiyaçlarınıza yönelik kitaplar temin etmek için yeni bir instagram hesabı açmış bulunmaktayız. Önümüzdeki günlerde çok güzel fırsatlar yapmayı düşünüyoruz. Ayrıca kitap isteklerinize de elimizden geldiğince yanıt vermekten mutluluk duyarız.
    İnstagram hesabımız:https://www.instagram.com/flamingomkitap/

• kav1nsky kullanıcısına yanıt
    Uzun bir seri başta karar veremedim.Seriye baslamak yerine cok cesitli kitaplarda okunabilir sonrada bosuna efsane denmiyordur diye ilk kitabı aldim bakalım sararsa bitirmeyi düşünüyorum seriyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk kitap için konuşuyorum, kitap çok durağan geldi. Hiç aksiyon olmuyor neredeyse. Karakterlere de pek ısınamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Elinde zaman çarkı serisi 6. kitap kaos lordu ciltli olup satmak isteyen varmı ? Kitap kara borsaya düşmüş 140-170 tl arası satıyorlar.
  • ocs61 O kullanıcısına yanıt
    Hayda daha ilk kitapa yeni başladım bende. Hiç sevmem seri kitaplarını bulamamayi yeni baskıları çıkmaz mı acaba

• Hocam ben KKTC dw öğrenciyim Türkiyeye aramam yok. Yayın evü olan ithaki ye faceden instegram ve mail yolu ile defalarca yazdım cevap alamadım. Hayrına bu yazıyı okuyan okuyucular ithaki yayın evini arıyıp zaman çarkı serisi 6. Kitap kaos lordu ne zaman basılcak bilgi alıp burda paylaşırsa çok sevinirim

• Ekleyebilirsin dostum,bensiz olmaz buralar Ejderha Mızrağı,Zaman Çarkı,Dune ve Orta Dünya özel ilgi alanım.
  • Benide ekle dostum :)

Salı günü uyumsuz serisi 3 kitap ve kızıl isyan serisi 3 kitap sipariş edip iki seri ile bilim kurgu fantastik türüne hızla giriş yapıyorum :) Paslaşırız
  • Efrâsiyab kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum. Elinde zaman çarkı 6. Kitap kaos lordu varmı ? Varsa satmak istermisin ? Olmadı ithaki yayın evini arıyıp bilgi alırmısın 6. Kitap hakkında ben kktc deyik türkiyeyi arıyamıyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ocs61

Hocam ben KKTC dw öğrenciyim Türkiyeye aramam yok. Yayın evü olan ithaki ye faceden instegram ve mail yolu ile defalarca yazdım cevap alamadım. Hayrına bu yazıyı okuyan okuyucular ithaki yayın evini arıyıp zaman çarkı serisi 6. Kitap kaos lordu ne zaman basılcak bilgi alıp burda paylaşırsa çok sevinirim
    https://forum.kayiprihtim.com/t/ithaki-yayinlari-soru-hatti/137/137?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Şuradan ulaşabilirsin hocam İthaki'ye, sorun soruldu ama evet basılacak eksik olan kitaplar. Tarih belli değil.

• Teşekkür ederim bilgilendirme için.
  • Nasilsiniz okuma isleri nasil gidiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

Nasilsiniz okuma isleri nasil gidiyor ?
    Merhaba hocam :) 1000kitapta takılıyorum unuttum buraları :) 1000kitapta bu ay Tolkien okuma etkinliği var :) bende çok geciktim artık okumam lazım :))
  • eduyardo E kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk kitap normal hızda gidiyor. İkinci kitap sıkıcı kabul edebilirim. Fakat üçüncü kitap mükemmel 1 saat önce bitirdim üçüncü kitap mükemmel tavsiye ederim devam etmeni.
  • Metro serisini okudunuz mu ? Özellikle 2035'e bayıldım :)
  • KuruKafaEddie kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkür ederim seriye devam kararı aldım

• Arkadaşlar selam,

Yüzyılın En iyi Bilimkurgu Öyküleri kitabını satın almak istiyorum fakat bulamıyorum, gg gibi yerlerde 375 tl gibi saçma fiyatlara satılıyor.

Eğer bulan ya da elinde olan varsa daha adam akıllı fiyatlarla kendisinden satın almak isterim geri dönüşünüzü bekliyorum.

İyi günler.
  • ocs61 O kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Malesef dostum şu anda ikinci kitaptayım. Elimde altıncı kitap yok. Bu da demek oluyor ki altıncı kitap bulunması açısından sıkıntılı. İthaki'yi ararım,aradığım zaman seni bilgilendiririm merak etme :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick64

Hayda daha ilk kitapa yeni başladım bende. Hiç sevmem seri kitaplarını bulamamayi yeni baskıları çıkmaz mı acaba
    Baskısı olmayan eski kitaplarda ne yazıkki bu durum sıkıntılı, elinde olan kitapçılarda saolsun neredeyse anasının nikahını isteyecek bazı kitapların tane fiyatları abartılı uçuk olabiliyor. Ben araştırmdan başladığım birkaç seride bu şoku yaşadım.
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.