Şimdi Ara

Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye ) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.448
Cevap
83
Favori
47.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüzyılın bilimkurgu öyküleri ekitap olarak düşer mi? Ya da internetten aynı fiyata bulma şansımız hiç yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdiye kadar hiç bilim kurgu kitabı okumadım.

"en başarılı" birkaç kitap önerir misiniz?

• hop-e3 kullanıcısına yanıt
    Anasayfası kitaplara bir bak istersen ,ithakının bilimkurgu klasikleri adı altında çıkarttığı kitaplardada bakabilirsin, ayrıca Asimov,Brandon Sanderson,H.G Wells vb. Kitaplarını tavsiye ederim bu kitapların çoğunu burada fikir alarak okudum ve çok güzel kitaplar.Ayrica Arthur C. Clarke uzay destanida çok övülen bir seri ama 1.kitap dışında çoğu yerde stokda yok o kadar kitap varken bu kadar sevilen bir serinin az bulunmasida ayrı bir ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick64 -- 12 Nisan 2018; 20:7:22 >
  • teşekkürler hocam.
  • eklenmesini istediğginiz kitap listesi var ise yazın

• Vakıf serisine başlamayı düşünüyordum fakat kitapları incelerken yeni çıkacak olan ikinci vakıfın arka kısmını okudum spoiler benzeri şeyler yazıyordu kitapları okuyan biri söyleyebilir mi ikinci vakıfın arka kapağında yazanlar önemli şeyler mi? Ya da seriyi okuyan arkadaşlar benimle pmden iletişime geçebilir mi aldığım spoileri oradan sorayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoluluBatuhan -- 12 Nisan 2018; 9:18:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

eklenmesini istediğginiz kitap listesi var ise yazın
    Dedektif Kurukafa Serisi
    Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye )

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rango-

Dedektif Kurukafa Serisi

Alıntıları Göster
    Hocam ilk kitabini okumustum bana siralama listesi hazirlarsaniz sevinirim . Ilk sayfadaki ana mesajlar gibi . Bende ekliyeyim .

• Maşallah bu ne zaman çarkıyla kapışıcak neredeyse
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    Ara kitaplarla beraber 15 kitap var hocam Bunlarin 11 tanesi Turkceye cevrildi diye biliyorum. Bende de 10 tane var 1 tanesini de stokta bulamadigimdan alamadim

• BoluluBatuhan B kullanıcısına yanıt
    Vakıf serisi uzun bir dönemi anlatıyor zaten spoiler yemiş olsan bile ben tavsiye ederim öncelikle sonsuzlugun sonu oku bence en az vakıf kadar güzel bir kitap olduğunu düşünüyorum.Ayrica Apple vakıf dizisinin haklarını satın almış . İlerde dizisi çıkabilir.
    Buralar niye böyle boş kalmaya başladı benden daha iyi bilenlerin yorum yapması lazimdi simdiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick64 -- 12 Nisan 2018; 19:47:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick64

Vakıf serisi uzun bir dönemi anlatıyor zaten spoiler yemiş olsan bile ben tavsiye ederim öncelikle sonsuzlugun sonu oku bence en az vakıf kadar güzel bir kitap olduğunu düşünüyorum.Ayrica Apple vakıf dizisinin haklarını satın almış . İlerde dizisi çıkabilir.
    Buralar niye böyle boş kalmaya başladı benden daha iyi bilenlerin yorum yapması lazimdi simdiye
    Teşekkürler hocam bir de sonsuzluğun sonuyla vakıf arasında hikaye olarak bir bağ var mı yoksa sonsuzluğun sonunu vakıftan sonra falan okuyabilir miyim?

• BoluluBatuhan B kullanıcısına yanıt
    Sonsuzlugun sonu ile aşırı bir bağlantısı yok ama sonsuzluğun sonlarına doğru olan olayları vakifdaki bazı durumları acikliyor.

• Dediklerinizi dikkate alacağım hocam sağ olun

• Arkadaslar aranizda Başlat (Ready Player One) okuyan var mi? Nasil bir kitaptir acaba.

Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye )

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rango-

Arkadaslar aranizda Başlat (Ready Player One) okuyan var mi? Nasil bir kitaptir acaba.

Kitabı 2 ay önce okudum. Çok sürükleyici ve güzel bir kitap. Tavsiye ederim.

• Witcher serisini okuyan varmı?

İlk kitabı okudum. Kitapta birbirinden bağımsız hikayeler anlatılıyor. 2. Kitapta da durum aynı 2. Kitabı bitiremedim yarım kaldı. Hem işlerin yoğunluğundan hem kitap sarması sizde nasıl dı durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dolumay -- 16 Nisan 2018; 16:44:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zaman çarkını okuyan arkadaşlara bir sorum var. Seri her kitap birbiriyle olay yönünden bağlantılı mi (14 kitap tek olayı mı baz alıyor) yoksa her kitapta yeni olaylar mi yaşanıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick64 -- 22 Nisan 2018; 13:27:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick64

Zaman çarkını okuyan arkadaşlara bir sorum var. Seri her kitap birbiriyle olay yönünden bağlantılı mi (14 kitap tek olayı mı baz alıyor) yoksa her kitapta yeni olaylar mi yaşanıyor?
    Her kitap birbiri ile fazlasıyla bağlantılı.
  • Arkadaşlar Ölüm Kapısı serisini okuyan var mı? İlk kitabın yaklaşık 400 sayfasını okudum ama bir türlü sevemedim. Kitap akıcı ancak hiçbir olay olmuyor gibi 400 sayfa boyunca. Devam etmeye değer mi? Kaçıncı kitaptan itibaren güzelleşmeye başlıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.