Şimdi Ara

Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye )

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
1.414
Cevap
84
Favori
39.445
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Kitap >> Kitap Üzerine Sohbetler >> Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye )
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4998 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Arkadaşlar aranızda Amber yıllıkları serisini okuyan varmı ? nasıldır, ilk 3 kitap tek cilt olarak basılmış 680 sayfa ilgimi çekti

Bilen yok sanırım neyse, toplam 10 kitapmış ben bitirince yorum eklerim. 19 TL'ye ilk 3 kitap bir arada ortak baskı 680 sayfa fantastik kitap görünce dayanamadım aldım

İşlemci : İntel Core i7 4790 \\ Anakart : Msi Z97 Pc Mate \\ Ekran Kartı : Sapphire Nitro+ Amd RX 580 \\ Ram : Corsair Vengeance 16 Gb \\ Hdd : 2.5 TB Sata 3.0 \\ Ssd : Sandisk ssd plus 120gb \\ Monitör : Lg Flatron 19" \\ Ses Sistemi : Creative x-fi xtreme gamer sound card -- Creative T6160 5+1 \\ İşlemci soğutucu : Xigmatek Red Scorpion

• Binbaşı
    1213 Mesaj
    quote:

quote:

Arkadaşlar aranızda Amber yıllıkları serisini okuyan varmı ? nasıldır, ilk 3 kitap tek cilt olarak basılmış 680 sayfa ilgimi çekti

Bilen yok sanırım neyse, toplam 10 kitapmış ben bitirince yorum eklerim. 19 TL'ye ilk 3 kitap bir arada ortak baskı 680 sayfa fantastik kitap görünce dayanamadım aldım

Okuyalı biraz zaman oldu ve oldukça keyif almıştım. İlk başlarda aşırı akıcı geldi ama fantastik kurgusu bazı yerlerde ağırdı bikaç kere okumuştum. Ambere giriş yapacakları zamandı sanırım, random ile. Bazı şeyler daha yazmak isterdim de bilemedim spoiler vermek de istemem. Başlayabildin mi okumaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    4998 Mesaj

Cevabınız için teşekkürler, Dün sipariş verdim henüz elime ulaşmadı kargo yolu gözlüyorum Okumaya 6. kitabında devam ettiğim ejderha mızrağı seriside var ama buna denk geldim ilgimi çekti ve aldım, siz beğenmişsiniz sanırım ? seriyi bitirdinizmi
    |
    |
    aeson01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İşlemci : İntel Core i7 4790 \\ Anakart : Msi Z97 Pc Mate \\ Ekran Kartı : Sapphire Nitro+ Amd RX 580 \\ Ram : Corsair Vengeance 16 Gb \\ Hdd : 2.5 TB Sata 3.0 \\ Ssd : Sandisk ssd plus 120gb \\ Monitör : Lg Flatron 19" \\ Ses Sistemi : Creative x-fi xtreme gamer sound card -- Creative T6160 5+1 \\ İşlemci soğutucu : Xigmatek Red Scorpion
  • Yüzbaşı
    678 Mesaj

Sadece serinin ilk kitabını mı okudunuz acaba

|
    |
    Matt Jeevas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Cevabınız için teşekkürler, Dün sipariş verdim henüz elime ulaşmadı kargo yolu gözlüyorum Okumaya 6. kitabında devam ettiğim ejderha mızrağı seriside var ama buna denk geldim ilgimi çekti ve aldım, siz beğenmişsiniz sanırım ? seriyi bitirdinizmi

Evet bitirmiştim. İlk 5 kitaptan daha çok keyif almıştım. İlk kitaba şöyle bir başlayınca bu nasıl fantastik kitap dedim çünkü bildiğin günümüz dünyasında geçiyor. Tabi sonradan başlıyor olaylar :) O başladığı yerler de su gibi akıp gider

|
    |
    2303 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GenkaNuank

Sadece serinin ilk kitabını mı okudunuz acaba

Hayır tüm kitapları okudum.
    |
    |

Öyle indirip bindirme de yok yky edebiyat kitapları %35 indirimli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566 ||| Anker SoundCore Vortex
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Binbaşı
    1404 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Üye listesi de güncellenmedi gitti

Ya güncelleyecem o listeyi . Bir süredir işlerden ötürü konuyla ilgilenemedim .

konu hakkında önerdiğiniz tavsiyeler var mıdır ? konuyu genişletmek amaçlı

|
    |
    Konunun içeriğini genişletmek ve çeşitlendirmek için tavsiyelerinizi alalım . Konunun aktifliğinide güçlendiricek bir şeyler var ise buyrun yazın .

|
    |
    Merhaba bende katılmak istiyorum asoiaf serisinin kitaplarını okudum nasip olursa bunları üniversitede İngilizce dilinde tekrar okuyacağım Lotr serisi iyiydi ama okurken hızlı bitireyim diye zevkini azalttım şimdi orada ki diyalogları özlüyorum adam cidden çok güzel yazmış. İthaki en sevdiğim yayın evi :P Penguen kitapevi var bizim orada ithaki kitaplarını içerdeki adamım sayesinde ucuza alabiliyorum orada ki favori adamım isaac abi :D Vakıfın umarım devamı gelir çok güzel kitap.
    |
    |

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - 2018 GİRİŞLİLER 
  • Binbaşı
    1404 Mesaj
    Konuya anket sistemi ekleyecem .

Konunun ilk mesajindaki butun kitap serileri ankete eklenilecek . Genel olarak neler seviliyor bakicaz .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sonunda elime geçti Yüzüklerin Efendisi.

2 kez hasarlı ürün gönderen kitapyurdu bu sefer sağlam göndermeyi başarmış. Hoş yine sapasağlam değil ama olsun.
    Bir daha çok cazip kampanya olmadıkça kitapyurdu kullanmayacağım.
    |
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566 ||| Anker SoundCore Vortex
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Binbaşı
    1404 Mesaj
    Aranızda hikaye yazan varmı ?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Asimov'un ismini gören övüyor işte. Yorumunuzu bekliyorum.

Kitabı zamanında bitirmiştim Beklediğimi pek bulamadım açıkcası, sonu hoşuma gitmişti ama o bilr aklımda pek kalmamış, 7.5/10 veririm kitaba. Zaten vakıfa giriş için okumuştum ki onu da en az 1-2 yıl daha okuyamam. Bu yıl çocukluğun sonunu okumayı düşünüyorum bakalım o nasıl

• Güzel tercih, Çocukluğun Sonu çok daha iyi bir kitap.

|
    |
    Mr.Prestige kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

https://www.ilknokta.com/robert-jordan/zaman-carki-seti-15-kitap-takim.htm
    252 Mesaj
    Arkadaşlar Rüzgarın Adı KESİNLİKLE OKUYUN ah vakıftan sonra çok iyi geldi ayın 20sinde 2. kitabını da sipariş edeceğim çok iyi bir başlangıç kitabı

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - 2018 GİRİŞLİLER 
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
bankalar.org
Canlı Tv izle
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.