Şimdi Ara

Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye ) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.449
Cevap
83
Favori
47.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürekli fantastik ve bilim kurgu türünde yeni kitaplar arayışındayım bu konu hepimiz için tam anlamıyla mükkemmel bir konu olmuş! Tebrikler , gruba katılmak istiyorum şu an fantastik bir roman yazmaktayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akanzi Kopanzi

Sürekli fantastik ve bilim kurgu türünde yeni kitaplar arayışındayım bu konu hepimiz için tam anlamıyla mükkemmel bir konu olmuş! Tebrikler , gruba katılmak istiyorum şu an fantastik bir roman yazmaktayım.

Ekledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide gruba ekleyebilirsiniz.
  • Warcraft serisine başladım gördüğüm kadarıyla 3kitabı çevrilmiş şuan ilk kitabın yarısındayım okuyan varmı devam etmelimiyin serinin ortasına bir anda dalmış gibi oldum devam kitapları da çevrilmemiş :(

• Hala aktifse ekleyiniz lutfen. Uzmanlik alani olarak Brandon Sanderson kitaplari olarak yazabilirsiniz.
  • Arkadaşlar Yafes'in Kılıcı kitabını okuyan var mı? Nasıl bir kitap? Okunur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yafeshan

Hala aktifse ekleyiniz lutfen. Uzmanlik alani olarak Brandon Sanderson kitaplari olarak yazabilirsiniz.

Elantris bu havalarda güzel okunur mu?

• Ekleyin hocam

• Beni de ekler misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: küfrettin

quote:

Hala aktifse ekleyiniz lutfen. Uzmanlik alani olarak Brandon Sanderson kitaplari olarak yazabilirsiniz.

Fantastik kitaplar içerisinde oldukça farklı bir janrda yer alıyor. Ben tavsiye ederim, ne demek istediğimi de okuyunca çok daha iyi anlayacaksınız.

• Gruba ekleyebilirsiniz, bi uzmanlık alanım yok ama ilgim ve bazı evrenlerin pek bilinmeyen birkaç ayrıntısı hakkında bilgim var.

• kara kule ilk kitabı 2 kere okudum ama bir türlü içine çekemedi beni hikaye.

kral katili güncesine başlayacam.

ondan sonra da zaman çarkı.
  • Zaman Çarkı serisini okumayı düşünüyorum fakat çok uzun olması değer mi sorusunu akıllara getiriyor.Okuyan arkadaşlar yorum yapabilirler mi ?

• bcan402 kullanıcısına yanıt
    Maalesef hikaye beni de içine çekmedi hocam kara kulede. King bazen fantastikliği saçmalığa dönüştürüyor ne yazıkki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Orijinalden alıntı: küfrettin

quote:

Fantastik kitaplar içerisinde oldukça farklı bir janrda yer alıyor. Ben tavsiye ederim, ne demek istediğimi de okuyunca çok daha iyi anlayacaksınız.

Zaman Çarkına ne oldu?

• Lews Therin Telamon kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma, geçen yaz başlayacaktım ama araya Doctor Who ve Person of Interest girince pabucu dama atıldı. Umarım bu yaz okuyacağım, 17 Haziran'da sınavlarım bitiyor, birkaç hafta ara verdikten sonra Temmuz başı gibi başlamayı düşünüyorum.

Sen Centilmen Piç'i ne yaptın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 8 Mayıs 2017; 0:47:48 >
  • Süper bir konu elinize sağlık, beni de ekleyebilirsin The Dark Tower serisi özel ilgi alımdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hiç sorma, geçen yaz başlayacaktım ama araya Doctor Who ve Person of Interest girince pabucu dama atıldı. Umarım bu yaz okuyacağım, 17 Haziran'da sınavlarım bitiyor, birkaç hafta ara verdikten sonra Temmuz başı gibi başlamayı düşünüyorum.

Sen Centilmen Piç'i ne yaptın?

Okumadım, araya kralkatili güncesi, yeniden zaman çarkı ve yeniden dune girdi. Ha bir de bilgisayar oyunları . Sınavları ve dersleri söylemeye bile gerek yok, bazı haftalar her gün sabaha kadar çalıştığım oluyor

Bunların dışında kitabı Ankara'da bulamadım. Pdf olarak İngilizce okuyabilirim ama elimde kağıttan kitap olmadığında rahatsız oluyorum.

• Lews Therin Telamon kullanıcısına yanıt
    Öncelikle belirtmeliyim ki kitabı okumamak pahasına sahaflara ve kitapçılara bağlı kalma tutkuna hayran kaldım doğrusu. Yahu internetten alsana?

Normal kitapta e-kitap pek olmuyor, fantastik kitapta hiç olmuyor. O yaratılan fantastik diyarlara elektronik ekranla gidilmiyor, en azından ben gidemiyorum. Matbunun tadı bambaşka.

Sınavlar yakında biter de kendilerinden umarım güzel sonuçlar ile kurtuluruz.

• quote:

Öncelikle belirtmeliyim ki kitabı okumamak pahasına sahaflara ve kitapçılara bağlı kalma tutkuna hayran kaldım doğrusu. Yahu internetten alsana?

Normal kitapta e-kitap pek olmuyor, fantastik kitapta hiç olmuyor. O yaratılan fantastik diyarlara elektronik ekranla gidilmiyor, en azından ben gidemiyorum. Matbunun tadı bambaşka.

Sınavlar yakında biter de kendilerinden umarım güzel sonuçlar ile kurtuluruz.

Umarım

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.