Şimdi Ara

Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.449
Cevap
83
Favori
46.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Okumakdan en fazla zevk aldığım 2 tür var . Tarih ve Bilimkurgu

Film serisini onlarca izlememe rağmen kitap serisine yeni başladım (Harry Potter ) . Ondan sonraki planda ise GOT'un yeni sezonu gelmeden başlamayı planlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehitkamil

Ekleyin hocam

Okumakdan en fazla zevk aldığım 2 tür var . Tarih ve Bilimkurgu

Film serisini onlarca izlememe rağmen kitap serisine yeni başladım (Harry Potter ) . Ondan sonraki planda ise GOT'un yeni sezonu gelmeden başlamayı planlıyorum

ekledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

quote:

Orijinalden alıntı: muminkacmaz

Ekle benide hocam yeni yeni okumaya başlıyorum denilebilir pazartesi kitapların gelmesini bekliyorum...

Sizide listeye ekledim . Hangi kitapları sipariş verdiniz ?

Bunlar
    Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• beni de eklersen sevinirim.
  • Hocam benide eklermisin.Harry potter evreni yarı uzmanlık.

• Beni de eklermisiniz. Hp serisini okuyorum bittikten sonra lotr baslamayi planliyorum

• Riqus kullanıcısına yanıt
    zaman çarkı müdürü olarak ekle hocam
    bilim-kurgu hiç okumadım, bu aralar başlayacağım.
    izmir'de olup bu türde kitapları bulunan ve okuyup geri iade etmem şartıyla veririm diyen varsa minnettar olurum. kitaba para veremiyorum çünkü son zamanlarda ciddi anlamda -lerdeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerGiyotineBurnunuSokma

zaman çarkı müdürü olarak ekle hocam
    bilim-kurgu hiç okumadım, bu aralar başlayacağım.
    izmir'de olup bu türde kitapları bulunan ve okuyup geri iade etmem şartıyla veririm diyen varsa minnettar olurum. kitaba para veremiyorum çünkü son zamanlarda ciddi anlamda -lerdeyim

Yarin listeye eklemedigim kisileri ekleyecem :)

zaman carki serisi güzel mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riqus kullanıcısına yanıt
    Efsane

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benide ekle hocam.
  • Geri kalan isimleri listeye ekledim :)

• https://www.youtube.com/channel/UCNIFBg-3xaAMSb5zyVwNByA Kanalımız 78 abone ve 2000 görüntülemeye sahip olmuştur . İçerik Fantastik / Bilimkurgu üstünedir !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riqus -- 19 Şubat 2016; 18:04:00 >
  • Ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jin

Ekle

Ekledim :)

• Şöyle okumamız gereken bir liste yapalım mı ? ( Tavsiye şeklinde ) 1) Yüzüklerin Efendisi 2) Harry Potter 3) Buz ve Ateşin Şarkısı (Game of Thrones) tarzı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehitkamil -- 20 Şubat 2016; 0:39:47 >
  • Şehitkamil kullanıcısına yanıt
    güzel fikir bunun dışında kıyıda köşede kalmış sağlam kitapların da tanıtımını yapıp ilk mesajda toplasak güzel olabilir ayrıca oylama ile toplu kitap okuma etkinliği yapıp tartışabiliriz belli aralıklarla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

güzel fikir bunun dışında kıyıda köşede kalmış sağlam kitapların da tanıtımını yapıp ilk mesajda toplasak güzel olabilir ayrıca oylama ile toplu kitap okuma etkinliği yapıp tartışabiliriz belli aralıklarla.

Güzel fikir ! benim bu konuyu kurma amacım . Fantastik / Bilimkurgu seven insanları bir araya toplamak ! Konuyla ilgili bir isteğiniz olduğunda mesaj atmanız yeterli :) desteklerim

• http://strawpoll.me/ Bu siteyi tavsiye ederim :) . Eğer olurda anket yapıp burada paylaşmak isterseniz diye...

Oldukça kullanışlı bir yapısı bulunmaktadır.

• Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye )

bu arada eğer okumayanlar var ise ; benden size bir tavsiye " Darth Bane " serisini okuyun ! Benim oldukça hoşuma gitti . Eminim sizinde hoşunuza gidicektir :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

Toplu kitap okuma etkinliği çok güzel olur

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.