Şimdi Ara

Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye ) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.449
Cevap
83
Favori
47.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: küfrettin

quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

Lovecraft - Karanlıkta Fısıldayan kitabına başlıyorum

Okuduğum zaman kabus gibi çökmüştü üstüme. İnat edip bitirdim.

Bir sure lovecraft okumaya ara verdim :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekle hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

Ekle hocamKitap okumaya ilk polisiye okuyarak başlamıştım yeni yeni fantastik ve bilim kurguya yöneldim baya sevdim bu türü.

Tamamdır ekledim

50yi asan Dragonlance eseri bitirmis biri olarak -Dalamar hastasi- ekleyebilirsiniz.
  • Otostopçunun Galaksi Rehberi'ni bitirdim az önce..

Şimdi öncelikle kitabın kafasını çok beğendim, severek okudum, herkese övdüm kitabı, tavsiye ettim.

Ama kitabın sonu beni hiç tatmin etmedi.Kitabı okurken merak duyduğum en sonunda açıklanmasını beklediğim hiçbir şey açıklanmadı, açıklanmamalı mıydı?

Pekçok karakter sanki boşuna yaratılmış, hepsinin geri dönüşünü bekledim, bir yerlerde görmek istedim ama yok yok yok çok sinirliyim şu anda.

Abi bu Zaphod'a ne oldu, Evrenin hakimi bi adam vardı bi odada kalıyordu kedisi vardı, o adama ne oldu?Fenny'e ne oldu?

Marvin?Belki de en sevdiğim karakter Marvin nerde?Wonko?Random diye bi karakter neden ortaya çıktı ki son son?

42 sayısı?Hep bunun ne olduğunu merak ederek okudum.Kendimi kandırılmış olarak hissediyorum.Ben mi anlamadım acaba, yardımcı olursanız da sevinirim.Moralim bozuldu sonuçta aylarımı verdim okudum bu kitap nasıl böyle biter ?

Of of, canım sıkkın..

• İthaki Bilimkurgu Serisi çok güzel. Aferin ithakiye bu güzel seri için. Tam aradığım şeydi

• ratch kullanıcısına yanıt
    Tam bunu sormak için yer arıyordum. Okuduğum çoğu bilimkurgu ithakiden ve yine baya bi kitap alacağım.

İthaki için diğer siteler ara ara %35 indirim verirken ilknokta.com sürekli %35 zaman zaman da daha fazlasını veriyor diye hatırlıyordum. Doğru mu hatırlıyorum ilknokta da daha yüksek indirimler oluyor mu?
  • ilknokta ithaki nin kendi sitesi olduğu için daha fazla indirim yaptığı doğrudur .
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum malesef

• Fortescue kullanıcısına yanıt
    İthaki icin ilknokta'dan sasmayin, kendi siteleridir.
    okuoku com da Marti yayinevinin ve fiyatlari uygundur, bu 2 siteyi check edip alin.
    arada Dr kampanya yapiyor oraya da bakip alin dr com tr
  • percy jackson hakkında düşünceleriniz neler sadece 1 tane filmine gittim canavarlar denizi diye ama kitaplarını okumadım . D&R'de baktım 10+ diyor çocuk kategorisinde kitap kapak tasarım vs çocuk kitabına şekline sokmuşlar okunurmu tavsiye edermisiniz ?
  • Arkadaşlar Androidler elektrikli koyun düşler mi kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Çevirisi çok kötü diyorlar almaya değer mi?

• otostopçunun galaksi rehberinin dili anlaşılır mı?
  • Ekle hocam benide, unutulmus diyarlar ve star wars yazabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alptekin111 -- 2 Kasım 2017; 0:22:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

percy jackson hakkında düşünceleriniz neler sadece 1 tane filmine gittim canavarlar denizi diye ama kitaplarını okumadım . D&R'de baktım 10+ diyor çocuk kategorisinde kitap kapak tasarım vs çocuk kitabına şekline sokmuşlar okunurmu tavsiye edermisiniz ?

• Hocam ekleme devam ediyor mu hala bilmiyorum ama ekleyebilirsin. Yüzüklerin Efendisi üçlemesi ve Witcher evreni özel ilgi alanım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Arkadaşlar Androidler elektrikli koyun düşler mi kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Çevirisi çok kötü diyorlar almaya değer mi?

Akıcı bi kitap, okumaktan keyif almıştım, çevirisi fazla zorlamadı beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jouska

otostopçunun galaksi rehberinin dili anlaşılır mı?

Dili gayet anlaşılır, inanılmaz bi kafası var kitabın okumanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

percy jackson hakkında düşünceleriniz neler sadece 1 tane filmine gittim canavarlar denizi diye ama kitaplarını okumadım . D&R'de baktım 10+ diyor çocuk kategorisinde kitap kapak tasarım vs çocuk kitabına şekline sokmuşlar okunurmu tavsiye edermisiniz ?

Valla birebir aynısını yazmak için girmiştim tam olmuş Neredeyse tüm fantastik serileri okudum değişiklik olsun diye percy jackson serisine bakındım, filmleri çok müthiş değildi ama kitaplarını merak ediyorum set olarak alsammı acaba bende kararsızım ?
  • İthaki Yayınları, Isaac Asimov'un Vakıf serisini yayımlamaya hazırlanıyor. Bilim-kurgu severler hazır olsun
  • Vakıf'a başlayacaklar için okuma sırası aşağıda ki gibidir.

Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye )
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.