Şimdi Ara

Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye ) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.449
Cevap
83
Favori
47.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir de bir sorum olacak. Margaret Weis & Tracy Hickman – Ejderha Mızrağı Serisi'nin okuma sırasını tam olarak bilen var mı? Sadece birincil kitaplar da olur ama mümkünse farklı yazarlar tarafından yazılanları da soruyorum.
  • Benide ekleyin lutfen. Ejderha Mızrağı ve LOTR uzmanlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elçilik Kenti'ni okuyan var mı? Yazarın ve bu kitabın aldığı ödüller, kitapta kendini gösteriyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otostopçunun Galaksi Rehberi tek cilt halinde yayinevinin kendi sitesinde satılıyor, almak isteyen arkadaşlar oradan temin edebilir.

• Serinin her kitabının ayrı bir kapak tasarımı var, tek ciltte tek tasarım var .
    Koleksiyon yapmak istiyen arkadaşlar veya kütüphanemde kesin dursun diyen arkadaşlar tek cilt almasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasiliKalanCtrl

Serinin her kitabının ayrı bir kapak tasarımı var, tek ciltte tek tasarım var .
    Koleksiyon yapmak istiyen arkadaşlar veya kütüphanemde kesin dursun diyen arkadaşlar tek cilt almasın.

Öyle; fakat tek cilt olan hem okuma kolaylığı açısından daha kalın ve ciltli hem de benim gerek fantastik gerek de bilim kurgu kitaplarında aradığım fiziksel açıdan "farklı" olma durumunu da normalden farklı olan boyutlarıyla içeriyor. Bu sebeplerden dolayı benim tercihim buydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 4 Şubat 2017; 17:55:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arslan_ilker

Hocam beni de ekle.

Bir de bir sorum olacak. Margaret Weis & Tracy Hickman – Ejderha Mızrağı Serisi'nin okuma sırasını tam olarak bilen var mı? Sadece birincil kitaplar da olur ama mümkünse farklı yazarlar tarafından yazılanları da soruyorum.

Ejderha mızrağı hayranı olarak geç gördüm şimdi cevaplayayım okuma sırası birebir budur hocam seri bu şekilde gider

Ejderha Mızrağı Destanı Serisi;
    Güz Alaca Karanlığının Ejderhaları
    Kış Gecesi Ejderhaları
    İlkbahar Şafağı Ejderhaları

Efsaneler üçlemesi;
    İkizlerin Zamanı
    İkizlerin Savaşı
    İkizlerin Sınavı

Raistlin Tarihçeleri;
    Ruhdöveni
    Silah Kardeşliği

Ruhlar Savaşı Serisi;
    İkinci Nesil
    Yaz Alevi Ejderhaları

• hocam beni de ekle fantastik dünya hayranıyımdır.

kara kule serisini bitirdim ve sonunda şok geçirdim.

konuşmak tartışmak isterim.

teşekkür ederim..
  • Çizgi roman incelemeleri yaptığım kanalım :https://www.youtube.com/channel/UCNIFBg-3xaAMSb5zyVwNByA

Eski yeni veya alternatif çizgi romanları tanıtıp inceliyorum . Yazı şeklinde yapıyorum .

• Beni de ekleyebilirsiniz. Kütüphanesinde 200 den fazla fantastik kitabı olan biri olarak.

Dipte köşede kalmış her fantastik kitabı okuyan ben.

1.sıram Zaman Çarkı
  • Ekle hocam.

Yerdeniz ve Ursula üzerine gayri resmi doktoram var

• google playden e kitap olarak marie lu serisini alayım dedim. Türkçe yok ve ingilizcesi 25 lira. basılı versiyondan pahalı.

aranızda google kitaplar uygulaması kullanan var mı?
  • Akılçelen Kitapların Brandon Sanderson röportajı:

http://arkadaskitabevi.blogspot.com.tr/2017/02/brandon-sanderson-sizlerden-gelen.html?m=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 16 Şubat 2017; 17:35:33 >
  • Beni de ekler misiniz?
  • Geri kalan kişileride ekledim . 96 kişi olduk .

• Merhabalar, yeni bir seriye başlamak istiyorum ancak karar veremedim. İçinde büyünün hiç olmadığı veya çok az olduğu bir fantastik seri önerebilir misiniz?
  • ekle hocam taht oyunları hobbit yüzüklerin efendisi harry potter favorilerim
  • Ekledim

• kummbara kullanıcısına yanıt
    Centilmen piç serisi , locke lamoranın yalanlarına başlamalısın devamı su gibi gelicektir.
  • kasim444 kullanıcısına yanıt
    Listeme ekledim hocam, sağolasın.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.