Şimdi Ara

Fantastik seri hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Zaman çarkını bitirdim ve müthiş bir boşluktayım. Onun yerini doldurabilecek seri arıyorum. Şu an elimde, Amber yıllıkları, Elric destanı, Ejderha mızrağı serisi, Unutulmuş diyarlar serisi ve ölüm kapısı serisinin ilk kitapları var. Sizce hangisine başlamalıyım? Çok kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca gedik savaşları hakkında bilgisi olan var mı? İlk kitabını bulup ona da başlayabilirim. Saygılarımla.

• Brandon Sanderson kitaplari bu boslugu doldurabilir bence hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alptekin111 kullanıcısına yanıt
    Hocam onun kitapları bitmedi diye hatırlıyorum. Bitmiş serilere öncelik vermek istiyorum. Çünkü kitabın çıkmasını beklemekten haz almıyorum.
  • Ejderha Mızrağı serisi seni açacaktır, Unutulmuş Diyarlar da çok iyidir. Hem akıcı hem sürükleyici .

• drslim D kullanıcısına yanıt
    Ejderha mızrağı kaç kitap hocam. Bazı sitelereden baktım çok yan kitabı var, hepsimi okunması gerekiyor anlayamadım.
  • Şöyle başı sonu belli olmayan serilerden nefret ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Prestige -- 3 Aralık 2017; 12:25:51 >
  • Bu iki serinin de tam başı sonu belli değildir.Ama neredeyse 3 er kitaplık seriler gibidir. Yani 3 kitap okursun. Seri bitmiş gibi bırakabilirsin.Yok devam etmek istersen aynı karakterlerle yeni bir seri okursun.Sırf Raistlin Majere gibi bir karakteri tanımak bile İnan buna değecektir.Aynı şey Dritzz Do’Urden için de az da olsa geçerlidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drslim -- 3 Aralık 2017; 17:33:53 >
  • Ejderha mızrağını ithaki yeniden basıyor.Şuan kaç kitap basıldı bilmiyorum ama zaman çarkını okuduktan sonra o seriden 3 kitabı okuyup bırakmak hoş değil Benim bildiğim seride 52 tane kitap var ve bunların 22 tanesini Margaret Weis ve Tracy Hickman yazmış(Bazı kitapları sanırım sadece Margaret Weis yazmış).
  • Stephen King'in Kara Kule serisini öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.