Şimdi Ara

fantastik kitap severler buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar okuduğunuz en son kitabı burda anlatın hepimiz bi fikir sahibi olalım kitap hakkında ona göre alırız sonra
    mesela benim en kıytırık bulduğum kitaplar Ravenloft- Ölülerin Dansı (kızın teki dans ederek canlıları zombi yapıyodu yok daha neler aha aynen böle dönüyodu dans ederken fır fır) ve Ejderha Mızrağı- Fisdantantilus Yeniden Doğuş idi

• en son okuduğum kitap kumarbazın şansı adlı bir kitaptı. yazarını şu an hatırlamıyorum kusura bakmayın. ama yanılmıyorsam bunlar 3 serilik bir kitap halinde. ama ondan önce raymond e feist in krondor serisini bitirdim. müthiş kitaplardı. bayılıyorum fantazyaya
  • ZAMAN ÇARKI SERİSİNİN SON KİTABINI OKUDUM

SİZE GÖNÜL RAHATLIĞI İLE TEVSİYE EDEBİLİRİM

YANLIZ UYARAYIM ŞU ANA KADAR 5 CİLT ÇIKTI BİLDİĞİM KADARIYLA GERİYE DAHA 4 CİLT VAR
  • Ejderha mızrağı kitaplarını çoğu iyi ve sağlam kitaplardır Ejderha Mızrağı- Fisdantantilus Yeniden Doğuş gibi arada dandik olanlarda var bende bu kitabı okudum ama beğenmedim Vinas Solamnus bu kitaba göre çok çok daha iyi.
  • vay hatırlatmayın bana zaman çarkını ilk 4 cildine nerdeyse 120 keğat para bayıldım (ciltli diyorum yalnız) ciltli hali toplam 10 cilt ama ithaki kuşbaşı çekmiş olcak canı fiyatları düşürmek yerine parçalıyo ciltleri .ötler

gediksavaları serisi var ama krondor serisine daha geçmedim şu an feist in asilkan prens kitabı var onu okuyorum adam harbi akıcı yazıyo romanları bi oturuşta 100 sayfa su gibi geçiyo farkında olmadan

zaman öarkından en son yol tutkusunu okudun pek sarmadı dorusu 150 sayfayı okumam nerdeyse 2 hafta aldı ama vinas solamnus güzel bide huma destanı ilk 3 ciltte anlatılandan tamamen ayrı yazmışlar pek göze batmasada sonra kafasına takılıyo insanın niye böyle yaptılar acaba diye
  • ASİLKAN PRENS BENİM BİLDİĞİM KRONDOR SERİSİNİN DEVAMI O YÜZDEN KRONDORDAN SONRA OKUMANI TAVSİYE EDERİM

BEN GEDİK SAVAŞLARI VE DEVAMINI ASİLKAN PRENS DIŞINDA OKUDUM

EĞER İSTANBULDAYSAN SANA VEREYİM OKU

AMA SONRA GERİ İSTERİM

• "something wicked this way comes"
  • quote:

Orjinalden alıntı: blake

"something wicked this way comes"

onu zaten okudum Ray Bradbury

arkadaş saol teklifin için ama ben aynı zamanda koleksiyon yapıyom fantazya kitapları o yüzden hepsini ayrı ayrı alıp okuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: blake

"something wicked this way comes"

aynı zamanda Iced Earth in albümü dinlemeyenler bulup bi yerden dinlesin baya güzel özellikle son 3 parça trilogy şeklinde olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.