Şimdi Ara

Fantastik Film Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dram-korku-gerilim filmlerinden pek haz etmem ama diğer türler arasında favorim fantastik temalı filmler fakat güzel olupta izlemediğim film kaldımı kalmadımı merak ediyorum sıkıldım artık aynı filmleri 5. kez izlemekten
    Beğendiğiniz fantastik filmler varsa paylaşabilirseniz sevinirim.(çok bilindik olanları yazmasanızda olur çok büyük ihtimal izlemişimdir)

• görmemiştim dostum saolasın
  • sate kullanıcısına yanıt
    Bu film daha çıkmadı dostum.
  • farkettimde ses etmedim bilerek sende saolasın :)
  • Malefiz
  • NaneLimoni kullanıcısına yanıt
    izledim dostum sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sate

izledim dostum sağolasın

Bunu izledin mi hocam?

The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec (2010)
  • NaneLimoni kullanıcısına yanıt
    izlemedim sanırım hocam saolasın bakıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sate

izlemedim sanırım hocam saolasın bakıcam
    Film Fragman İzlemek İçin:http://hdfilmizle34.com/san-andreas-fayi-san-andreas-full-izle/

Bu yılın en iyi aksiyon filmlerinden birtanesi olacak takipte kalmanı tavsiye ederim.

Özet: alifornia’da yaşanan ve Batı Kıyı Şeridi’nin komple etkileyen büyük oranlı bir deprem vahşetinin ardından çıkan olayların arama kurtarma süresinde, itfaiye eri Tom’un yaşadıklarını konu alan film, genç adamın duygusal hayatı ile sorumluluklarını bir arada tutma çabasına yöneliyor.
    Kötü geçmişi ile bilinen San Andreas Fayı’nın kırılması ile 9 şiddetindeki bir depremle Kaliforniya yerle bir olur. Bir arama kurtarma pilotu ve artık araları pek de sıcak olmayan eşi, Los Angeles’tan San Francisco’ya, kızlarını kurtarmak için seferberlik ilan ederler. fakat, kuzeye yaptıkları bu tehlikeli seferberlik, henüz sadece bir başlangıçtır. Ve ne zaman en kötüsü artık yok oldu diye düşünseler, daha da kötüsü gelmektedir..

Fantastik Film Önerisi

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammet7634

Film Fragman İzlemek İçin:http://hdfilmizle34.com/san-andreas-fayi-san-andreas-full-izle/

Bu yılın en iyi aksiyon filmlerinden birtanesi olacak takipte kalmanı tavsiye ederim.

Özet: alifornia’da yaşanan ve Batı Kıyı Şeridi’nin komple etkileyen büyük oranlı bir deprem vahşetinin ardından çıkan olayların arama kurtarma süresinde, itfaiye eri Tom’un yaşadıklarını konu alan film, genç adamın duygusal hayatı ile sorumluluklarını bir arada tutma çabasına yöneliyor.
    Kötü geçmişi ile bilinen San Andreas Fayı’nın kırılması ile 9 şiddetindeki bir depremle Kaliforniya yerle bir olur. Bir arama kurtarma pilotu ve artık araları pek de sıcak olmayan eşi, Los Angeles’tan San Francisco’ya, kızlarını kurtarmak için seferberlik ilan ederler. fakat, kuzeye yaptıkları bu tehlikeli seferberlik, henüz sadece bir başlangıçtır. Ve ne zaman en kötüsü artık yok oldu diye düşünseler, daha da kötüsü gelmektedir..

Fantastik Film Önerisi

Alıntıları Göster
    Immortals veya Solomon Kane olabilir hocam. Çok iyi filmler diyemem ama izlerken eğlenmiştim.

• sate kullanıcısına yanıt
    linkler kırık olduğu için kaldırıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expertadmin -- 22 Ocak 2016; 13:14:51 >
  • expertadmin E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler dostum saolasın
  • Dark Shadows izledin mı dostum?
  • Pan'ın labirenti
  • quote:

Orijinalden alıntı: naughtydog tlounc

Pan'ın labirenti
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkasia

Alıntıları Göster
    El laberinto del fauno
    Donnie Darko
    Spirited Away
    Inception
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozz1907

El laberinto del fauno
    Donnie Darko
    Spirited Away
    Inception

Alıntıları Göster
    rez uğrarırım bi ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrewest42

rez uğrarırım bi ara

Alıntıları Göster
    San Andreas İzle Filmini ilk izleyenlerden olmak için http://www.mobilfilmizle.org/san-andreas-fayi-full-izle.html adresini ziyaret edebilirsiniz..
    2015 yılına damgasını vuracak aksiyon, macera birazda dram filmi olan San Andreas Filmi'ni isterseniz bilgisayar üzerinden isterseniz mobil olarak cepten seyret seçeneği ile full hd kalitesinde izleyebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz...

Fantastik Film Önerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1film -- 13 Mayıs 2015; 21:08:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1film

San Andreas İzle Filmini ilk izleyenlerden olmak için http://www.mobilfilmizle.org/san-andreas-fayi-full-izle.html adresini ziyaret edebilirsiniz..
    2015 yılına damgasını vuracak aksiyon, macera birazda dram filmi olan San Andreas Filmi'ni isterseniz bilgisayar üzerinden isterseniz mobil olarak cepten seyret seçeneği ile full hd kalitesinde izleyebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz...

Fantastik Film Önerisi

Alıntıları Göster
    Bu konu zıvanadan çıkmış.

• Eragon
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.