Şimdi Ara

Fantastik Dünya RPG [BETA]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elbette.Klasik RPG türlerinden sıkılanlar için ideal.
  • Rütbe sistemi yenilenmiştir.*
  • bence iyi bir isim bulman lazım. fantastik dünya yetersiz kalıyo. 50 tane fantastik dünya var. ejderha mızrağı evreni var unutulmuş diyarlar var. bence belirli bir tema belirlemen lazım. karekter için ırk ve sınıflar koyman için. alınabilcek isimleri koyman lazım. ırk ve sınıfların verebilceği statları belirlemen lazım. zar sistemi varmı yokmu bilmiyorum ama zar sistemi olması lazım.
  • Dediklerinin hepsi var =) ve cash sistemi bile var ayriyetten.Sistemler forumda yazıyor zaten.
  • Irk ve sınıfları filan göremedim ayrıca fantastik dünya ismindede kaybediyorsun. bende güzel size özgü bir isim bulman lazım. örnek fearun(unutulmuş diyarlardaki diyar) yada Ansalon yada antaryon tarzı.
  • Irk ve sınıf seçimi var karakter yaratırken.İsim konusunda haklısınız ilgileneceğim.
  • Market ve çeşitli krallıklara eşyalar eklenmiştir.*
  • V2 Gold Beta'ya geçilmiştir.
  • Güzel üye oldum.
  • Kurguya katılanlara teşekkürler =)
  • Sitede bende varım. Oldukça güzel bir site çok hoşuma gitti. Adım sitede Legolas Armishad.
  • Üye oldum çok güzel olmuş elinize sağlık...
  • Çok hoşuma gitti aslında. Tek bir eksik yanı var o da üyelerin " amanin bunu gördüm " " amanin şunu gördüm " demesi ki bunun da Adminler ile alakası olmadığına göre bence olmuş. Uzun zaman sonra bir RP forumuna yorum yapmak da garip hissettirdi. Yakın zamanda sizlere katılmaya çalışırım. Kapamayın forumu ha!
  • Sonuna kadar gitmeyi düşünüyoruz zaten kapanmak söz konusu bile değil =).Yorum için teşekkürler.
  • Güncellemeler yapılmıştır.*
  • Çalıntılara inat yola devam abi RP'ler mükemmel sakın kapatma = D
  • Ben siteye üye olduğumda şöyle bir yazı çıkıyor yardım ederseniz memnun olurum

Üzgünüz bu e-posta adresi başka bir kullanıcı tarafından kullanılıyor
    Üzgünüz bu kullanıcı ismi daha önce alınmış

Hemde ne yazarsam yazayım bu çıkıyor.
  • Denedim.Öyle bir sorun görünmüyor.Sanırım gerçekten birisi kullanıyor , tekrar deneyiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.