Şimdi Ara

Fanlarımızı ışıklandıralım [ Resimli kaynak anlatım rachadell ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
4
Favori
21.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • usta 25 cm lik fanı ben sarı mavi yapmak istiyorum nasıl durur daha önce değişik renk led takan arkadaş varmı

birde sarı led buldum mavi bulamıyorum ist mecdiyeköy şişli civarında bildiğiniz böyle bir yer varsa pm leyin
  • güzel topic sağol
  • helal olsun hakkaten süper bi şy zaten hep içimde ukte kalmıştır şu modifiye yapmak ama inşallah bir gün yapacam bende maddi durumum olduğu zaman (=
  • eline sağlık.güzel paylaşım
  • Ben sadece zaten mavi ışıklı olan fanlarımı kırmızı ışıklı hale getirmek istiyorum. Şöyle bir bakınca gözüm kesti doğrusu, ben de yapabilirim gibi geldi, ledleri değiştirmeyi. Şimdi sorum şu;

1-Bunun için lehim sökmek ve lehim atmak gibi işler yapmak gerekiyor. Daha önce havyayı elime almış değilim. Siz üstadlar, söyler misiniz, bu işi kendim yapabilir miyim?

2-Her elektronikçide bulabilir miyim ledleri? Siz ultra parlak falan demişsiniz. Bu ledler böyle çeşit çeşit ayrılıyor mu?

Bana bir gaz verseniz gidip hemen alacağım havya vs. Bakın ledlerini değiştirmek istediğim kasa şu.

• bana bu 4 pine baglamayı anlatabilirmisiniz :)
  • fikir çok güzel bi ışııklı fan en dendiği 6 tl
  • kardeş uv duyarlı fan ve led nerden bulabilirim
  • Güzel çalışma ve güzel sonuç...
  • denemek lazım bende elektrikli matkap war onla olmazmı
  • O led leri fanın kanatlarına taksak daha güzel olmaz mı
  • cidden güzel pratik ve süper bir çalışma olmuş
    ellerinize sağlık
  • Süper bi çalışma olmuş Diğerleri gibi..
  • çok güzel.. saol.
  • Acaba benim ledler bozulmusmudur canım cekti gidim bakım sabah :D
  • tebrikler süper olmuş elınıze sağlık
  • Çok güzel bir görüntü olmuş ışıklandırınca,ellerine sağlık
  • Selamlar. Arkadaşlar benim şöyle bir sorum olacaktı; şuan kullandığım kasa Feel Tornado, fanları mavi ledli, geceleri çok güzel bir görüntü ortaya koyuyor. Fakat, 2-3 haftaya ben kasayı yenileyeceğim, yeni alacağım kasa da Aerocool T Gun Pro. Bu kasanın yan panelinde bulunan 40cm'lik fana beyaz led takmak istiyorum, fanın fotoğraflarını aşağıya ekledim. Üstadlara danışacağım konu, bu fan bu tür bir işlem için uygun mudur ? Uygun ise ledleri nereye yerleştirmemi, ve hangi şekilde yerleştirmemi tavsiye edersiniz ? Ben elektronik işinden pek anlamam, ya malzemeleri alıp kasayı alırken bilgisayarcıya yaptıracağım veya, burada yayınlanan şemalar üzerinden, elektrik mühendisi bir arkadaşımla yapacağız. Yol gösterebilirseniz sevinirim.

Fanlarımızı ışıklandıralım [ Resimli kaynak anlatım rachadell ]

Kasanın ayrıntılı incelemesi için tıkla

• müthiş görünüyor ama, benim pcnin kasası, masanın alt tarafında olduğu için bende müthiş görünmeyecektir
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.