Şimdi Ara

Fanı güç kaynağına bağlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde anakart olarak msi h110m-pro vd var. Anakartta bir tane 4 pin fan girişi bulunuyor ve onada kasanın egzos fanı takılı durumda. Sorum şu ki, 2 tane daha fan almak istiyorum.

Şöyle bir ürün buldum;
    http://www.modifiyemalzemecisi.com/kablo-cesitleri/401-4-pin-ve-molexten-pwm-coklayici-kablo-5-li.html?gclid=CjwKEAjwu4_JBRDpgs2RwsCbt1MSJABOY8anEkXCmDxn0AZ0zkPYlnP86xLdQeUMoCHoS1ktJl1huBoCDR7w_wcB

Bir girişi psu ya bağlanıyor diğeride anakarttaki 4 pin girişine takılıyor, çıkış olarak da 5 tane 4 pin fan girişi sunuyor. Böyle bir ürün alsam sorunumu çözermi ? Doğru ürünmüdür benim için bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pürkinator -- 23 Mayıs 2017; 23:31:10 >

• Bağlamak istediğin fanlar standart 3pin kasa fanı ise o aparata gerek yok molex'ten güç çıkışı alırsın.

Bağlamak istediğin fanlar PWN kontrollü fan ise o aparat iş yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor Arhentir

Bağlamak istediğin fanlar standart 3pin kasa fanı ise o aparata gerek yok molex'ten güç çıkışı alırsın.

Bağlamak istediğin fanlar PWN kontrollü fan ise o aparat iş yapar.

Bağlamak istediğim fanlar, standart kasa fanı (3 pin) + Corsair Ml120 alıcam 2 adet 4 pin girişe sahipler.Dolayısıyla yanlış anlamadıysam linkdeki ürüne ihtiyacım var doğrumudur hocam ?
  • Linkini verdiğin aparat ile sadece Corsair Ml120 pwm fanlara hız kontrolü yapabilirsin, 3 pinli fanlar son hızında dönecektir.
  • Bağlamak istediğin fanlar standart 3pin kasa fanı ise o aparata gerek yok molex'ten güç çıkışı alırsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.