Şimdi Ara

FanBoy Analiz Anketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

FanBoy Analiz Anketi

(En Son Oy Tarihi: 2.9.2013)
Giriş
  • Evet arkadaşlar hangi markanın fanboyu daha çok analiz yapıyoruz anasayfa haberlerinde sam.. diye başlayan her cümle eksi yorum alıyor so.. diye başlayan artı yorum alıyor bir analiz yapalım bakalım sonuçlar ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: gkn_ymz

Bu mesaj silindi.
    Konu tutmamış mı uplayın gençlik görelim yorum serbest
  • Telefonum, televizyonum ve evimin mutfak eşyaları Samsung, diz üstü bilgisayarım Macbook. ne oluyorum şimdi ben ?
  • Apple mı kaldı artık androidlerin geldiği noktaya bir bakmak yeter. 2 yıl önce apple hayranıydım. Şimdi bu durumlara geldiğini görmek üzücü herkes yeni samsung u sony i bekliyor. Apple eğer çok ciddi bir değişiklik yapmazsa zamanla tüm markalar sollar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGR9

Telefonum, televizyonum ve evimin mutfak eşyaları Samsung, diz üstü bilgisayarım Macbook. ne oluyorum şimdi ben ?
    Sony.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Sony.

Alıntıları Göster
    Sony...

Hiçbir ürününden pişman olmadım.. ;)
  • AppleAppleApple.

Apple dışında sempatizanı olduğum marka yok, devrimdi, devrim kalacak.

Samsung kadar plastik bir marka da yok, Samsung diyince direk plastik endüstri ürünleri aklıma geliyor.

Nerde iOS tasarımı, elmanın kurduyum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miguél

Telefonum, televizyonum ve evimin mutfak eşyaları Samsung, diz üstü bilgisayarım Macbook. ne oluyorum şimdi ben ?

Bro şimdi fanboyluk ayrı bir konu sen yanlış gelmişsin kullandığın markanın avukatı olmak farklı bir durum bende samsung cep telefonu kullanıyorum evimde LG TV ve bilgisyarımda LG IPS monitör kullanıyorum, ama ölümüne en iyisi samsung diğerleri çöp demiyorum htc one'a teneke xperia z'ye cam fanus demiyorum

şimdi gördüm yorumu mesela @emineua gibi olman lazım fanboy olmak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkn_ymz -- 4 Temmuz 2013; 12:26:54 >
  • quote:

quote:

Bro şimdi fanboyluk ayrı bir konu sen yanlış gelmişsin kullandığın markanın avukatı olmak farklı bir durum bende samsung cep telefonu kullanıyorum evimde LG TV ve bilgisyarımda LG IPS monitör kullanıyorum, ama ölümüne en iyisi samsung diğerleri çöp demiyorum htc one'a teneke xperia z'ye cam fanus demiyorum

Alıntıları Göster
    Tabiki de sony , tasarım ve kullanışlılık açısından

• quote:

Orijinalden alıntı: _G_K_N_

quote:

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: UK.

quote:

Orijinalden alıntı: _G_K_N_

quote:

+1

Alıntıları Göster
    Sonuçlar beklediğim gibi yalnız htc şaşırttı nokia hiç yok, evet arkadaşlar anketi ve konuyu destekleyelim amaç sadece analiz kötü maksat yok

• Iki tane ayni ozelliklerde tv olsun sony 500-1000 tl arasi pahali olsun yine gider sony alirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Iki tane ayni ozelliklerde tv olsun sony 500-1000 tl arasi pahali olsun yine gider sony alirim.
    HTC akar alem bakar
  • quote:

Orijinalden alıntı: emineua

AppleAppleApple.

Apple dışında sempatizanı olduğum marka yok, devrimdi, devrim kalacak.

Samsung kadar plastik bir marka da yok, Samsung diyince direk plastik endüstri ürünleri aklıma geliyor.

Nerde iOS tasarımı, elmanın kurduyum ben.

Bosuna samsung almadik beyler.
  • Nokia % 0
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Nokia % 0

Garibim bir başına yalnız kaldı

diğer seçenler hangi marka merak ettim
  • emineua kullanıcısına yanıt
    Çünkü parasını baban veriyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Nokia % 0

Garibim bir başına yalnız kaldı

diğer seçenler hangi marka merak ettim

Alıntıları Göster
    Televizyonum Sony.
    Laptobum Samsung.
    Telefonum iPhone.

• Seçeneklere lg ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_xl

Seçeneklere lg ekle

Bende diyorum bir şey eksik ama ney
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.