Şimdi Ara

Fanatik Getzciler sıkmışmıydı sıkmamış mıydı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar malum biz bu Getzçilere savaş açmıştık.
    Çünkü sürekli Getz Getz diyip, hakaret ediyorlardı millete.
    Karşı fikir söyleyene sen anlamazsın, sen şu parayı verdin enayisin gibilerinden.
    Yoksa sınıfında uygun bir araba.
    Eski DH gitmişti bunlar bozmuştu bence.
    Herkese saldırıyorlardı.

Ben size sormak istiyorum sizce onlar forumun tadını kaçırmışlar mıydı? Yoksa benim hüsnü kuruntum mu?
    Getz gerçekten aylarca konuşulmaı gereken bir araba mıydı?
    Biz yanlış yaptık mı?
    Onlar mı haklıydı?

Ben diyodum zaten bir ara Getz bile alabilirdik zamanında ama hoşumuza gitmedi zevk meselesi, araç fiyatına göre iyidir muhakkak abartmaya gerek yok.

Konu burada kapansın.

Ama kimseye hakaret etmedim. Neyse işte siz ne düşünüyorsunuz?
    Forumun tadı kaçmış mıydı?
    Yoksa heryerin Getz dolması mantıklı bir durum muydu siz ne dersiniz?

Bende kendime 1 hafta hava alması molası vereceğim, zaten dersler bitti bu akşam hariç fazla takılmam , sahil deniz malum , ama her halükarda bende hata yaptım seviyeye inmekle o nedenle biraz ara veriyorum.

Şu gerçek çok kişisel hakaret ettiler

Foruma verdiğim rahatsızlıktan dolayı affınıza sığınırım
    Sizin fikirlerinizi almak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiochos -- 8 Ağustos 2005, 23:57:50 >

• sonuna kadar haklısın antiochos . o dandik getzi ferrari gibi anlatmalarından ben usandım bıktım onlar bıkmadı. getz getz kafa şişirdiler gittik bakmaya 5 para etmez araba. tamam yeni almış olabilrisn ilk aylar duygusal olabilrisn bişey demeyelim diyoruz ama demedikçede tepemize çıkıyolar sonrada kavgalar hakaretler olaylar alıyor başını gidiyor. buna birinin dur demesi gerek
  • Hocam şimdi JackDaniels arkadaşımız aldı bu arabayı, bana kalırsa oldukça fazla övdü, başka insanlar da alıp bu aracın propagandasını yapmaya başladılar, aylardır takıldığım forumda yalancı dedier, ben de onlara dedim bayağı atışmalar oldu ama abarttık, fakat bir bakıyo insan her yerde getz getz, açıp okuyorsun tamamen subjektif yorumlar, ondan iyidr budur şudur falan. Haliyle sinirleniyor insan, biz de bayağı az t.şak geçmedik arabayla ama:) Olsun konu kapansın bitsin burda zaten makyaj gördü biz "eski" getz hakkında tartışmaya devam etmeyelim, motorlar falan komple değişmiş.. Hadin eyvallah sana iyi tatilller
  • Araba hakkında hiçbir yorum yapmıcam ama Getz hastası bi arkadaş ilk kayıt olduğu gün bana demediğiniz bırakmadı önce foruma yakışmayan laflar yazdı sonrada hmn değiştirdi.Bıktım artık bu adamlardan Getz den de nefret ettim bu adamlar yüzünden Ömür boyu hyundai görmek istemiyorum.Ve bence forumda mod eksikliği var bunlara hmn müdahele edicek mod yok ortalıkta.Neyse biz yediimiz laflarla kaldık.Forumun tadı kaçtı bu tartışmalardan.....Neyse herkese saygılar.
  • getz tartışmalarını çok fazla takip etmedim ancak milletin birbirine hakaret ettiğini gördük birkaç topikte
    arkadaşımda da getz var otomatik vites sağolsun ben de kullandım bu aracı araç bana hızlanmayacakmış gibi geliyordu:) ama hiç biryerde yorumumu yazmadım zira getz sahipleri araçlarına ilginç 1 tutku ile bağlı neme lazım.

arkadaşım sana iyi tatiller kafaya takma böyle şeyleri kısa zamanda yorumlarınla aramızda olmanı isterim
  • yaw arkadaş niye insanlar birbirine hakaret edip sataşıyor..bende getz var memnunum...başkası palio alır,coras alır,polo alır banane..Herkesin zevki kendine..Niye insanları aşşağılıyolar anlamış değilim
  • Arkadaşlar ben Sizlere katılmıyorum,
    asıl hakaret ve aşağılama Getzci arkadaşlar için yapıldı.
  • gene mi Getz yaa
  • antiochos ve getz ayrılmaz ikili
  • Araba için hakaret etmeye değer mi???
    dandik senin arabandır morbid
  • Bi ara biz Polocularada gıcıklık vardı. Açıkcası insan kendi arabasının kusurlarını da bilmeli, yoksa Getzmi Corsamı sürer gider. Çünkü herkezin kendi arabası süperdir. Bizim Apartmanda toros fanatiği olan amcayı foruma davet etsek laf yetiştiremezsiniz.
  • en dandik araba benim uyuz motorlu idea mj
  • offf gerçekten yeter artık yaw. heryerde getz var. fenalık geliyo. koskoca forumda başlıklerın yarısı getz. başka konumu yok.

kapansın artık bu getz konusu
  • bıktım uLan bu getzdennn..arabayı severdim nefret ediyorum şUAN
  • Herşey karşılıklı
    ufak çocuklar gibi dır dır

morbid sen gidip bir arabaya 5 para etmez dersen
    ki bu araba Türkiyede an fazla satan arabalardan biri ise,
    bayilerde 2 ay sıralar oluşuyor ise,
    lakin hyundai hep ucuzda hatta 2002 de lada dan sadece 3 milyar pahalı idi
    o zaman niye böyle satmıyordu
    demekki satışın tek sebeb, ucuzluk değil

sallamayalım lütfen linki takip edin
    http://www.die.gov.tr/hbultenleri.htm

haziran ayı rakkamlaarı son rakkamlar,
    Trafikten ilk defa tescil belgesi alan otomobillerin markalara göre dağılımı
    Toplam oto Yüzde
    Toplam 34.716 100,0
    Renault 7.059 20,3
    Hyundai 3.315 9,5
    Tofaş-Fiat 3.291 9,5
    Ford 3.275 9,4
    Opel 2.595 7,5
    Volkswagen 2.365 6,8
    Toyota 2.010 5,8
    Peugeot 1.491 4,3
    Honda 1.414 4,1
    Diğer 7.901 22,8

ilişkin tabloyu bulamadım ama hyundai ihracatda da ilk 3 te
    peki bu kadar insan senin gördüğünü göremiyor 5 kuruş değmeyen arabaya bu kadar paramı veriyor

bu kadar basit konuşmayalım
    bizim toyotamız var ben toyotadan son derece memnunum
    şirkette hyundai accent kullanıyorum cdri ve gerçekten çok beyendim eski hyundailere göre hyundai işi baya ilerletmiş
    o nasıl dizel motor öyle mükemmel
    hyundainin şatış rakkamlarının arkasındaki gerçek bu
    hyundi büyük iş yapmış

taktir ettim

yok 5 kuurş etmezmiş
    yok 3 silindir eski motormuş
    yok plastik çok kötü imiş

ya ben corsa clio, megan, bi sürü arabaya bindim yani sanki meganın falan plastiği çook iyi harika
    komiksiniz ya bence bariz fark yok
    pasatta bile ben 99 pasata bindim bildiğin plastik
    vinilexs yüzey görünümü verilmiş plastik, 93 toyotalada vinilext yüzey plastik değil.

ya neyse uzatmıyacam bu kadar basit olmayın
    ben hyundaiyi taktir ediyorum motor gerçekten çok iyi arabalar sabahtan akşama arazide geziniyo
    direksiyonu falan tabi alışık olduğum toyotanın ki kadar iyi değil ama pegeot, clio falan onlardan bence daha iyi
    ben 1.4 206 ile yolda kalacam ana şu rampayı çıkamıyacam diye korkuyorum behh, gazı pompalıyom araba hiççç tepki 0

ben hyundaiyi beyendim
    düşünenlere tavsiye ederim bizim arabalar şuan 10.000 de falan sorun olursa kötü yönleri burdan yazarım

arabayı beyenmezsin sana ağzına açan serefsizdir ama gidipte 5 kuruş etmez falan demek
    şu internete parmak izi uygulaması falan gelsede kaç yaşında insanlarla konuştuğumuzu bilsek

quote:

Orijinalden alıntı: morbid

sonuna kadar haklısın antiochos . o dandik getzi ferrari gibi anlatmalarından ben usandım bıktım onlar bıkmadı. getz getz kafa şişirdiler gittik bakmaya 5 para etmez araba. tamam yeni almış olabilrisn ilk aylar duygusal olabilrisn bişey demeyelim diyoruz ama demedikçede tepemize çıkıyolar sonrada kavgalar hakaretler olaylar alıyor başını gidiyor. buna birinin dur demesi gerek

• Hey gidi günler hey.. 10 sene önce kuzenim ve onu arkadaşlarıyla Reanult mu Tofaş mı diye tartışırdık.. Şimdi çok saçma ve komik geliyor bana..
    Getz parasına göre güzel araba. Zengin bir donanıma sahip. Ama aracın işçiliği pek kaliteli gelmedi bana..Ayrıca gerek koltuklar , gerekse debrijay pedalı bana pek rahat gelmedi.. Kısacası uygun fiyatıyla tercih edilebilecek bir araba ama imkan varsa başka araçlara (VW , Opel , Ford) yönelmekte fayda var derim. Ayrıca bu kadar donanımı olan bir arabanın bu kadar ucuz olması insanın içine bir kurt düşürüyor..
  • GETZ KONUSU KAPANSIN ARTIK - - BIKTIM.....
  • NİE Kİ GETZ KADAR İİ ARABA MI VAR ONLARA GÖÖRE.GETZZZ
  • DH ASRIN OTOMOBİLİ ödülü GETZ in oldu arkadaşlar
  • Amaaann Allah'ıım bu ne bööle ilk gördüümde CLS500 AMG zannettim.Sonra araştırrark öörendim GETZ olduunu.Gözlerim kamaştıı. Hatırlıonuz mu biri Octavia almış da foruma yazmıştı.GETZ ci biri de bunu alcaana Getz Cool al daha çabuk hızlanıo demişti.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.