Şimdi Ara

Fanatik düşüncelerden arının ve şu soruma cevap verin.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
48
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Fanatik düşüncelerden arının ve şu soruma cevap verin.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    107 Mesaj
    Kime oy vereceğiz? Cidden, hangi partiye oy verelim? Oy vakti gelince herkes gariban sofralarında, camilerde, oydan sonra tatillerde, restoranlarda. Bu hayatta bir şeyi daha anladım; politikacılara güven olmaz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Bana vermeyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    897 Mesaj
    Ud çalan bir abi, gazeteci Balçiçek İlter ve ben, birkaç gün önce Menekşe Plajı'nda bunu tartıştık. Sabaha karşı dörtteydi. Tartışma hararet kazanınca aracını kenara çekip istiflenenler rakı getirdiler bize, kavun ve rakı. Udî abimiz başladı çalmağa... <<Dodağın âlevdir, kirpikler ok gibi... Kim deli dîvane olmaz, görse dîdârım seni...>> Alıp götürdü bizi. Vecd halinden uyanınca Balçiçek Hanım'ın göbeğine üç parmak rakı döküp, sırayla yuttuk payımızı. En son, hanımefedi uzanıp kendi göbeğinden içti hayat meşrubunu. O gece üstte mavi gök çökmediyse, altta yağız yer delinmediyse... Hükümet o gece bile düşmediyse biz neyi tartışıyoruz allasen?
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.