Şimdi Ara

fan sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fanım çok yavaş çalışıyor,biosta hızı gözükmüyor,ayrica smartguardianda gözükmüyor.iki hardiskim var,biri 48 diğeri 40 derece normalmi sizlerinki kaç derece?

su programın sizde çalışıp çalışmadığını bana söylermisiniz?

http://www.ite.com.tw:80/product_info/file/pc/SGuardian_it8712_8900135-250.zip

ayrıca fan programı tavsiye edermisin?

• benim fan da yawaş çalışıyo 1700 prm de yaw intelin kendi fanı ben napçam peki
  • hocam olmazsa stok fanı değiştir
    bende hper 6 war gayetde memnunum
    big typhoonda alabilrsin
  • bence de arkadaşın dedigine katılıyorum stok fanı degiştir ama alacagın cpu sogutucusu bencehttp://www.thermaltake.com/product/cooler/retail/cl-p0114/cl-p0114.asp bu linkteki big typhoon dan başka bişey olmamalı bence gayet ii bir sogutma salıyo üstelik çok da sessiz daha ne olsun....kullananlar çok memnun bence big typhoon al derim... gerçekten digerlerine göre çok sessiz bu cpu sogutucusu al ve farkı gör derim ben...
  • CPU fanı ve egzos fan için Everest kullanabilirsin. Benim P4 3.2 Prescott 1776 devirde çalışıyor ve idle ısısı ortalama 47 derece civarı. Samsung 120GB HDD'min hiçbir zaman 35 dereceyi geçtiğini görmedim. Sistem özelliklerini yazarsan daha sağlıklı birşey söylemek mümkün olabilir. Arkadaşlara katılıyorum stok fanlardan bir halt olmaz benim tavsiyem Zalman CNPS9500Led almandır.
  • harddisklerin gerçekten çok sıcak ona bir çözum bul birbirlerine yakın olmasınlar böylelikle ısılarından etkilenmezler
  • bence bide kasanın onune bi tane 8cm lik fan koy harddisk e uflesin
    ısıyı etkiler
  • arkadaşlar benim iki hardiskim var

80 gb - 49 c

ve

20 gb - 43 c

fanım en fazla 350 - 100 RPM arası gidip geliyo bazen rpm göstermiyo

atx kasam var tek fanlı-klasik

çift fanlı kasa mı gerekiyor? acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.