Şimdi Ara

Fan Kontrolcü Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
89
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Mid tower bir kasam var. Elime Aerocool F6XT fan kontrolcü geçti. Ürün güzel fakat kablolama konusunda sıkıntılarım var. Ben sadece 3 tane fan kullanıyorum. Fan kontrolcünün çok fazla kablosu var ve boşta. Kullanılmıyor. Haliyle kasa içerisinde Görüntü kirliliği,kablo karmaşası oluşuyor. Bunu engelleme şansım var mı?
    Fan Kontrolcü Sorunu
    Fan Kontrolcü Sorunu

• Fazla fan takmam dersen kullanmadığın molexleri kesip elektrik bandıyla ağızlarını bantlaya bilirsin yada direk devreye giden yollarından lehimlerini sökebilirsin.yada katlayıp kelepçe ile kapatabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PapyonluLejyon

Fazla fan takmam dersen kullanmadığın molexleri kesip elektrik bandıyla ağızlarını bantlaya bilirsin yada direk devreye giden yollarından lehimlerini sökebilirsin.yada katlayıp kelepçe ile kapatabilirsin.

Kessem ve bantlasam herhangi bir risk,sıkıntı doğurmaz değil mi?
  • Hocam ucları birbirine değmeyecek şekilde kesip bantlarsan elektrik bandı ile hiç bi sıkıntı olmaz ama sadece molexleri kesmen gerek.bu arada kontrolcü elime geçti derken nerden temin ettiniz hocam banada lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PapyonluLejyon -- 26 Mayıs 2017; 14:59:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadaşımda vardı. Yeni bir kontrolcü aldığı için eskisini ben aldım. Bu soruyu ona da sordum ama cevaptan tatmin olmadım. İşi garantiye almak adına araştırıyorum.

Çok teşekkür ederim bu arada yardımın için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Quinn -- 26 Mayıs 2017; 18:15:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.