Şimdi Ara

Fan egzos intake tavsiye, r9 3950x ,128gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar uzun zamandır istediğim sistemi topladım. fan tavsiyesine ihtiyacim var. aslinda sistem şu an soğuk ve sessiz ama biraz saçma geldi bana sanki.

aşşağıdaki gözüken yerleri dediğim şekilde değiştiresim var. ne tavsiye edersiniz?

part 4 e küçük bir fan takmama gerek var mı?
    part 6 ya, 120mm lik ince fanlardan takmayı düşünüyorum.

part 1 de 1 tane 140mm lik var, onun yerine 2 tane 92mm ya da 1 tane 92 + 120mm takabilme şansım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli333 -- 6 Ağustos 2020; 19:52:5 >

• Resimdeki sistem sizinse zaten kimsenin fan tavsiyesine ihtiyacınız yok gibi geldi bana. Üst paneldeki fanla PSU'nun ve RAM'lerin ısınmasının önüne geçmeye mi çalışıyorsunuz anlamadım.
  • merhaba, evet benim ama yine de tavsiye almak istedim.
  • yıllar önce burası donanım forumuydu :(
  • Uygun fiyatlı etkili bir fan istiyorsan artic p14 ya da p12 modelini öneririm. Ben ucuz olan (pwm olmayan) versiyonunu kullanıyorum. Öneririm.
  • 9mm çok ses yapar.

120mm fan tavsiyesi istiyorsan

Çok güçlü çekimi ve havalandırması var.

https://www.amazon.com.tr/quiet-SilentWings-Bilgisayar-Kasa-Fan%C4%B1/dp/B01JMELYJA
  • yani şu an ki 140 lığı böyle bırakayım mı, 120 + 92mm olana geçmeyim mi? çok fark olur mu

yukarıya 120mm lik 15mm olanı kesinlikle ekleyecem de, yan panele biraz daha kuvvet lazim sanki?
    https://www.amazon.co.uk/Noctua-NF-A9-PWM-Premium-Cooling/dp/B00RUZ059O

şundan ya da şundan koyup yanına da bir 120mm lik atsam? power supply i da ters yöne çevirip onu dışarı verdiricem.

ya da ince fanlardan kullanırsam 120 + 120 sığdırabilirim powerın engellediği yere
  • Kasanın modeli nedir hocam? Bu şekilde açık mı kullanıyorsunuz
  • kasa cerberus x, taşınabilir ufak bir şey gerektiği için böyle yaptim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.