Şimdi Ara

FAN ADAPTÖRÜ NEDİR NASIL MONTE EDİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KASA:https://www.hepsiburada.com/aerocool-vs-9-pencereli-550w-8-fan-yuvali-mid-tower-oyuncu-kasasi-ae-vs9-550ap-pm-bd100751

FAN ADAPTÖRÜ:https://m.n11.com/thermaltake-a2380-80-120mm-fan-adaptoru-P24456697

Kasamın özelliklerine bakarsanız ön tarafa iki adet fan daha takılabilir fakat harici satın alınacak fan adaptörü ile denmiş.
    Bu fan adaptörünü buldum şimdi ama alırsam nasıl monte edeceğim hiç bir fikrim yok.

Yardım ve önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Robot -- 19 Şubat 2018; 10:37:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buldum dediğiniz adaptör, sizin amacınıza uygun bir adaptör değil.

Üreticinin bahsettiği adaptör, muhtemelen sadece kendisinin ürettiği, kendi kasasına uygun (HDD bölümüne fan takmaya yarayan) bir adaptör. O adaptörü ya da muadilini bulabileceğinizi sanmıyorum. İlle de peşine düşeyim derseniz Google'de "aerocool front panel fan adapter" diye aratın bi bakın bakalım; dünyada bu aparatı satan bir yer var mı diye
  • Hocam kasanızın resimlerine baktım, linkini attığınız adaptör ile olmaz. Aşağıdaki resimdeki gibi olacak. Eğer kasa ile birlikte gelmiyorsa bulabilir misiniz emin değilim. Ama gördüğüm kadarı ile kenarlarda bir sürü delik var. Kablo bağı ile sabitleyebilirsiniz gibi geliyor bana.

FAN ADAPTÖRÜ NEDİR NASIL MONTE EDİLİR
  • ehhalil kullanıcısına yanıt
    Haklısınız kesinlikle yok.

• Kablo ile derken hocam fanın köşelerden kasanın açıklıklarına ipi geçirip sıkmak gibi mi?

• Bay Robot kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, ama plastik kelepçe ile yapılırsa daha sağlam olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Aynen hocam, ama plastik kelepçe ile yapılırsa daha sağlam olur.

Teşekkür ederim deneyeceğim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.