Şimdi Ara

Famitsu İnceleme Puanları: Sayı 1533

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Japonya'nın en büyük video oyun dergisi Famitsu'nun bu haftaki inceleme puanları şu şekilde:

• The Dead Heat Breakers (3DS) – 8/8/9/8 [33/40]
    God of War (PS4) – 10/9/10/9 [38/40]
    • Jikkyou Powerful Pro Baseball 2018 (PS4, PS Vita) – 9/9/10/10 [38/40]
    • NadeRevo! Nadeshiko Revolution (PS Vita) – 6/6/6/6 [24/40]
    • Natsuiro Kokoro Log (PS Vita) – 7/7/7/7 [28/40]
    • Tengai ni Mau, Iki na Hana (PS Vita) – 9/8/8/8 [33/40]
    • Utawarerumono: Chiriyukusha he no Komoriuta (PS4, PS Vita) – 9/8/8/7 [32/40] 

• GOW Dünya'yı fethetti, milliyetçi Japonlar bile hayran kaldı. Şimdi oyunu bitiremeyen Mesut Ç düşünsün....
  • Metacritic notları bazılarını kesmemişti, famitsu gelsin de görelim diyorlardı, alın size famitsu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOW için, Famitsu puanları önemli diyen biri vardı. Al sana Famitsu puanı !!!! Oldu mu şimdi :P
  • Famitsu puanı diye tutturan arkadaş o zaman da çok güvenememiş misafir olarak yazmış zaten :D Umarım buralardadır! (ki bence xbox'ını yakmakla felan meşguldür çok şee yapmayalım) :D Oyunu indirdik 32 saat kaldı dakikalar bile bir ömür...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Jikyuu baseball değerinde bir oyun işte ikisi de 38 zuhahahaaa
  • Aynen hatta ne 39 ne de 40 alabilir demiştim dimi gardaş! Al sana dediğim çıktı :)) 35-38 arası aldı
  • Firestation61 ben Xbox gibi çöp makina kullanıcısı değilim bu bir, ps4 gibi de ev de hdtv dışında çalışamayan evlere hapis konsol kullanıcısı da değilim bu iki, elimde tüm Nintendo ürünlerinin olmadığını iddaa edenlere de Nintendo arşivimi gösteren resimlerle buradan cvp verdim bu üç! Son dördüncüsü ben bir oyun alırken asla metacritic’miş yok oymuş buymuş puanlarıyla değil yalnızca famitsu’nun puanladığı ve en az 35 puan olan oyunları ve 40a kadar alan puanlı oyunları satın alırım, bu oyun Nintendo için olsaydı 38 aldığı için alırdım hatta listedeki aynı puan alan jikyou baseball’da alırdım o kadar
  • Misafir kardeşler :) Bir oyunun puanını sadece Famitsu belirlemiyor yani acizce saldırmanızın pek bi amacı yok :D diğer puanlara da bakin ya da siz sioftivs de muz felan kovalayin 4k maynkıraft takilin fazlaliğin lüzumu yok biz Kratos ile Boss keseriz ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Firestation61 ben Xbox gibi çöp makina kullanıcısı değilim bu bir, ps4 gibi de ev de hdtv dışında çalışamayan evlere hapis konsol kullanıcısı da değilim bu iki, elimde tüm Nintendo ürünlerinin olmadığını iddaa edenlere de Nintendo arşivimi gösteren resimlerle buradan cvp verdim bu üç! Son dördüncüsü ben bir oyun alırken asla metacritic’miş yok oymuş buymuş puanlarıyla değil yalnızca famitsu’nun puanladığı ve en az 35 puan olan oyunları ve 40a kadar alan puanlı oyunları satın alırım, bu oyun Nintendo için olsaydı 38 aldığı için alırdım hatta listedeki aynı puan alan jikyou baseball’da alırdım o kadar
    Nintendo'nu yerim senin. Şaka bir yana... Sanırım senin GOW değil onunla aynı gün çıkacak Ninti Labo alman gerekiyor. Burada pek işin olduğunu sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetalpertr -- 18 Nisan 2018; 15:44:24 >

• Başkan aslında 'xbox gibi çöp makina' dediğin de sana karşı bi sempatim arttı bak :) herkesin oyun zevki farklı Nintendo çok daha farklı bir konumda ama PS4 için televizyona bağlı kalmaktan bahsettiğini PSP el konsollarını unuttuğunu var sayarak çok irdelemiyorum..

• Firestation61 Xbox çı olmadığımın da kanıtını sana da yolluyorum :)) arşivdeki hiç bir oyun da 35 altı almamıştır, diğer cvp veren arkadaş bu Nintendo oyunları harbi yer seni hahaaa asla sahip olamayacağın bir arşiv!!!

https://i.hizliresim.com/gOBY73.jpg
    https://i.hizliresim.com/gOBvlO.jpg
    https://i.hizliresim.com/lOVPBr.jpg

• Yahu biladerim oyun bir hobidir (xbox amelelik eziyet ayrı tutalim lütfen ulan bir oyun konsolunun oyunu nasil olmaz ahahaha :D) inceleme puanları hobilerimize zevklerimize yön vermemeli burada sen önemli olan Famitsu dedin salladın bak Famitsu bile 38/40 gibi bir puan verdiyse puan önemseyen biri olarak bu konuyu uzatmaman gerekli. Ayrıca Nintendo kafası çok ayrı oynamadim tarzim değil ama hastasını de rezil etmiyor :)

• Harbi ağır rahatsızlar var. Bunun Nintendo'su, Sony'si mi var. Adam dünyayı kurtarıyormuş gibi triplere giriyor ki altı üstü oyun oynuyorsun bitti gitti doyamadınız saçma sapan ergen muhabbetleri üstünden birbirinize sallamaya. Oyun güzelse gerisi önemli değil. İster pofuduk pofuduk ayıcıklarla dans ettiğin bir oyun olsun ister kanın gövdeyi götürdüğü. nintendo labo ise çocuklar için ço-cuk-lar... Bunun farkına varamayan adamlar var hala.
  • Firestation61 oyunu kötülemedim ben zaten, sadece benim takip ettiğim dünyamızda ilk çıkmış ve hala hayatına devam eden ilk otorite oyun dergisi famitsu’dan 39 ve 40 puan alacak kapasitede değil dedim, ayrıca god of War Nintendo için de çıksa sırf 38 aldığı için alırdım, o yüzden benim için adı , türü vs ilgilendirmez beni, ve şu ana kadar bu puanlamalara göre aldığım hiçbir oyundan pişman olmadım
  • Kennnn Başkan dediğin gibi alti üstü oyun oynuyorsun ve hangi makinada ne oynadığın çok büyük farkediyor ayrica Playstation 4 Exclusive oyun haberine gelip yapıcı değil de gereksiz ve saçma şekilde yıkıcı eleştiri yapana da cevap vermeyelim mi yahu :) belli ki sen casual bir oyuncusun tabi markanın bir önemi olmaz yani kan gövde pofuduk muhabbeti... Kendimi doğru şekilde ifade edememişim sanırım ben burada birinin emeğini ya da makinasını kötülemiyorum adı üstünde oyun konsolunu konsol yapan Exclusive oyunlarıdır farklı deneyimler yaşamaktır konsol bir koleksiyon parçası değildir, inan şuan Playstation Exclusive oyunları xbox da olsaydı ben ayni şiddette xbox'ı savunurdum!!

• quote:

Firestation61 oyunu kötülemedim ben zaten, sadece benim takip ettiğim dünyamızda ilk çıkmış ve hala hayatına devam eden ilk otorite oyun dergisi famitsu’dan 39 ve 40 puan alacak kapasitede değil dedim, ayrıca god of War Nintendo için de çıksa sırf 38 aldığı için alırdım, o yüzden benim için adı , türü vs ilgilendirmez beni, ve şu ana kadar bu puanlamalara göre aldığım hiçbir oyundan pişman olmadım
    Fifa, la noire, skyrim, resident evil vs atmıssın kardeş yani Allah akıl fikir versin! Nintendoya laf atan olmadı, ben exclusive için aldım mario ve zelda oynadım 6 aydır aleti açmadım. Şu oyunları belki el konsolunda deneyim etmek için aldın da yok efendim famitsu 38 mişte 39 demişsinde falanda filanda, birde adama bunlara sahip olamazsın gibi ezik ezik yazmışsın kusura bakma. Şunları o alette oynamak çok matah bişey değil üzgünüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hatta keşke tüm Oyunlar açık olsa her konsola şu exclusive olmakdan çıksa o zaman asıl konsol ve oyun satışları ortaya çıkar :))
  • Santa Monica ben senin gibi kendimi 3-5 exclusive çıksa da alsak diyenlerden değilim ve ayrıca yeni eski oyun ayrımı da yapmam, keşke ff xii ve bir çok eski oyun Switch için çıksa da onları da alsam heryere özgürce götürebildiğim bu konsolda, aldığım arşivdeki oyunlar zaten kalitesini kanıtlamışlardır karalaman onları tarihten de silmez, sen Switch’le çıkacak 3-5 exclusive oyunlarıyla devam et ok
  • quote:

Santa Monica ben senin gibi kendimi 3-5 exclusive çıksa da alsak diyenlerden değilim ve ayrıca yeni eski oyun ayrımı da yapmam, keşke ff xii ve bir çok eski oyun Switch için çıksa da onları da alsam heryere özgürce götürebildiğim bu konsolda, aldığım arşivdeki oyunlar zaten kalitesini kanıtlamışlardır karalaman onları tarihten de silmez, sen Switch’le çıkacak 3-5 exclusive oyunlarıyla devam et ok
    Oyunları karalamıyorum, senin bu oyunları kullanarak adama bunlara sahip olamazsın demeni eleştiriyorum. Anladın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.