Şimdi Ara

Fallout: New Vegas (2010) [ANA KONU] (170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.518
Cevap
18
Favori
229.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun ilerisini siz biliyorsunuz ben şuna göre mantık kurdum. mafyanın elinden yarı ölü bi şekilde kurtulduk çulsusuz. Ama granade launcher 4 çeşit zırh 10 cirit 10mm agır tabanca bir pala bilmiyorum. İlk hatunun görevden verdigi bir kıyafet ve tüfekle karşılaştırdıgımda daglar vardı arasında o yüzden cok rahatsız oldum.

Edit: 1 degil 1 den fazla pack etki ediyormus. caravans pack , tribal pack , classic pack , mercenary pack. Bunları kaldırmam oyunda ileride bir görevlere herhangi bir oyun içinde texture a yada başlangıc dısında etki eden bir durumu var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punk4Life -- 31 Ocak 2017; 11:56:51 >
  • Bana kalırsa atma bir yere sakla onları, ileride alırsın. Ayrıca bence lore'a zararlı değil, şöyle ki
    sen zaten yağmacısın; elinde silahlar olmalı zaten. Hem mesela ben GoodSpringsten çıktığım gibi Chance's Knife almaya gitmiştim; yani oyunun başında güçlü silahın olamaz diye bir şey yok

Hiç olmadı atmadan sakla; kullanma. Verdiği ağırlık artışını da karakterinin ameliyat sonrası daha düzelememiş olmasına verirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O şekilde yaptım evet. Biraz hazıra konacağım şimdi . Skyrim de f4 de olduğu gibi güzel grafik modları var mıdır ? Tercihen nelerdir. biraz da öneri istiyorum açıkçası. Sonra oyuna gömüleceğim bu aralar bir boşlukta yakalamışken işlerden , keyfini çıkara çıkara oynayayım.
  • Punk4Life kullanıcısına yanıt
    Vardır büyük ihtimalle ama kastırabilir diye kurmadım, bilgisayar biraz eski.

Kurduğum modlar:

Nevada skies (kesinlikle kurulması gereken; oyunu müthiş gerçekçi hava modlarına sokan bir eklenti)

C.a.g.e (oyunun son görevinden sonra devam ettiriyor)

Oyunda 50 level capini kaldıran bir mod vardı onu unuttum.

• bu türkçe yamayı indirebileceğim link var mı bulamadım
  • Ne oyundu bee...İki defa bitirdim.Fakat şimdi başlasam yine ilk günkü heyecan ile oynarım.Ama Skyrim'de aynı şey yok.Baştan başlama isteğim hiç yok çünkü o kadar çok yapılacak şey var ki,harita o kadar büyük ki baştan başlamak zulüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Ne oyundu bee...İki defa bitirdim.Fakat şimdi başlasam yine ilk günkü heyecan ile oynarım.Ama Skyrim'de aynı şey yok.Baştan başlama isteğim hiç yok çünkü o kadar çok yapılacak şey var ki,harita o kadar büyük ki baştan başlamak zulüm.

Valla fallout undan az kalır yanı yok bazen 2 save geriye bile gitmek zulüm olabiliyor benim için detaylara indikce derinleşiyor 😁😁

• Arkadaşlar YouTube de izlediğim aliean blaster silahını almak için haritada ki yere gidiyorum uzaylılar yok orda, onun yerine paralı askerler vardı onları öldürdüm, gece de gitsem uzaylılar görünmüyor sorun nedir sizce. Birde 20 lwl oldum sizce önce hangi dlc den başlasam önerileriniz var mi?

• halilumit kullanıcısına yanıt
    O sadece Wild Wasteland (simgesinde gözlüklü köpek olan) perk alanlara var, bir nevi easter egg yani. Ama aldığın silaha bence daha iyi bak

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Ben de ana hikayeyi 3 ek paketi bitirdim; şu an sadece Lonesome Road kaldı, onu da biraz ara verdim diye bekletiyorum. Yoksa onu da şimdi başlasam bitirsem (tabi ders mers derken) 1 ay da o sürer, yalan olmasın 300+ saatte 1.5 senede oyun bitmiş olur

Ama adamlar yapmış ya vallahi helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Ben de ana hikayeyi 3 ek paketi bitirdim; şu an sadece Lonesome Road kaldı, onu da biraz ara verdim diye bekletiyorum. Yoksa onu da şimdi başlasam bitirsem (tabi ders mers derken) 1 ay da o sürer, yalan olmasın 300+ saatte 1.5 senede oyun bitmiş olur

Ama adamlar yapmış ya vallahi helal olsun

Bak hatıralttığın iyi oldu,ben sadece bir ek paketi bitirmiştim.Birde epey mod ile oynamıştım

Özellikle silah modları kurmuştum,çeşit çeşit silahlar olmuştu oyunda
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    o perki almayınca görünmüyor mu yani doğru mu anladım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilumit

o perki almayınca görünmüyor mu yani doğru mu anladım :)

Evet. Ama dediğim gibi çok da üzülme karakterini enerji silahları üzerine kurmuyorsan

• Beyler geriye kalanlar sığınağı hani jacobstown yakınındaki kapısı bilgisayarlı sığınak ve vault22 yakınındaki kapısı kilitli olan muridler sığınağına nasıl girebilirim acaba oyunda görmediğim sadece bu iki yer kaldı.

• Oyunun update 7 sini guncelledim tr yamayi da kurdum ancak bir sure oynadiktan sonra oyunu kapatip acinca giris ekraninda oyun donuyor basina gelen varmi

• EMIR52 E kullanıcısına yanıt
    bazen oto kayıtlarda hata olabiliyor ve oyun açılmıyor,sakın oyunu silme.1 yada 2 kayıt öncesini aç devam et
  • in yes man, we trust
  • Money Heards dlc sinin sonuna yaklaştım galiba tekrar mojave çölüne çıkabilecem,ama kritik bir cevaba ihtiyacım var,
    mojaveye çıktıntan sonra tekrar geri gelebilecek miyim yani gidiş geliş hakkım olacak mı daha sonralarında,
    çünkü taşıyamayacağımdan çok fazla eşya var geri gelebilme imkanım olursa para edecek eşyaları bir yere saklayıp sonra tekrar gelip almayı düşünüyorum.şimdiden teşekkürler cevap için.
  • halilumit kullanıcısına yanıt
    Hayır sakın o hataya düşme, ben de lap diye unutup çıktım dışarı dönerim diye (malım yoktu) ama geri dönemediğim için Dean'in bir çantası ve bir iki achievement kaldı. Ne yapacaksan yap orada, sonra da mallarını topla çık. Emekleyerek yürüsen de mal bırakma içeride.

Bu arada dlc adı Dead Money değil miydi, ben mi yanlış hatırlıyorum?
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler aydınlatma için,çıktım mı geri dönüşü olmayacak yani üzüldüm :S
    şimdi bana yardım için Joshua Graham(sezarın eski sağ kolu yanık adam) geldi eşyalarımı ona versem takipten çıkarken bana geri verir heralde yoksa daha beyazcaklarla savaşırken zorluk çekicem baya :)

bu arada yanlış yazmışım Honest Hearts olacaktı :D
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.