Şimdi Ara

Fallout: New Vegas (2010) [ANA KONU] (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
3.518
Cevap
18
Favori
229.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

Bu tarz oyunları seven biri olarak bu oyunada başlamak istedim , türkçe yaması olduğu için new wegastan başladım , yanlız en yüksek ayarlarda olmasına rağmen grafikler özellikle çevre deki malzemeler vs beni hayal kırıklığına uğrattı .

Oyun hakkında bana önerebileceğini,z bir şey varmı , tükçe karakter sorunu var yamada bunu düzeltmemin yolu varmıdır .

Hocam onun bir ayarı var. Netten araştırırsanız çözümü mevcut. 2 dakikanızı almaz. Google new Vegas Türkçe karakter sorunu diye aratın çıkar. Oyun enfes doğal olarak.

Halletim teşekkür ederim . Brde hocam sağdan soldan bir sürü boş şey topladım bunlar gereklimi boşa ağırlık yapıyolar .

• ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Topladıklarını satarak para kazanabilirsin hatta harita açıldıkça hızlı seyahatle karlı bile olabilir ama yük limitini geçersen eleman kıpırdayamaz çakılır kalırsın Ayrıca bazı görevlerde elektronik parçalar vs. gerekiyor onlar içinde kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

quote:

quote:

Bu tarz oyunları seven biri olarak bu oyunada başlamak istedim , türkçe yaması olduğu için new wegastan başladım , yanlız en yüksek ayarlarda olmasına rağmen grafikler özellikle çevre deki malzemeler vs beni hayal kırıklığına uğrattı .

Oyun hakkında bana önerebileceğini,z bir şey varmı , tükçe karakter sorunu var yamada bunu düzeltmemin yolu varmıdır .

Hocam onun bir ayarı var. Netten araştırırsanız çözümü mevcut. 2 dakikanızı almaz. Google new Vegas Türkçe karakter sorunu diye aratın çıkar. Oyun enfes doğal olarak.

Halletim teşekkür ederim . Brde hocam sağdan soldan bir sürü boş şey topladım bunlar gereklimi boşa ağırlık yapıyolar .

Islevsiz olan da var, islevisz gozukup islevli yapabildiklerin de var. Ornegin workbenchlerde cop diyebilecegimiz seyleri degerlendirebilirsin ya da hic ummadigin bir karakter ummadigin bir seye ucuk fiyat verebilir veya ummadigin bir cop bir quest item olabilir sonradan. Tabii bu son ikisi kacinilmayacak, oyunu kitleyen seyler degil, o yuzden o scrap metaldi vs cok da degerli gozuyle bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

quote:

quote:

Islevsiz olan da var, islevisz gozukup islevli yapabildiklerin de var. Ornegin workbenchlerde cop diyebilecegimiz seyleri degerlendirebilirsin ya da hic ummadigin bir karakter ummadigin bir seye ucuk fiyat verebilir veya ummadigin bir cop bir quest item olabilir sonradan. Tabii bu son ikisi kacinilmayacak, oyunu kitleyen seyler degil, o yuzden o scrap metaldi vs cok da degerli gozuyle bakma

Yerlerde mayınmı var anlayamadım bazen dibimde bişey patlıyor anlıyamaıdm .

Evet yerlerde mayin var, eger perceptionun cok dusukse ve sen de dikkat etmiyorsa mayina basiyorsundur ayrica bubi tuzakli yerler de var

• quote:

Evet yerlerde mayin var, eger perceptionun cok dusukse ve sen de dikkat etmiyorsa mayina basiyorsundur ayrica bubi tuzakli yerler de var

Hocam bişey daha sorayım , oyuna ilk başladığımda yürümeye başlayınca direk yürüyordu şu an yavbaş gidiyor ama shifte basınca hızlı koşuyor bunu ansıl eski haline cevirebilirim . Yani şifte basmadan koşsun itiyorum .

Birde daha hızlı koşmamın bir yolu varmı .
    Caps Lock muydu neydi, ona yanlislikla basip always walk demis olabilirsin. Ayarlardan bir bak.

Daha hizli kosamazsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 28 Ocak 2016; 16:43:50 >
  • Daha hızlı koşulabilir. AP kullanarak koşmak için NV Project Nevada yamasını yüklemeniz gerekiyor, ki zaten kendisi oyuna birçok güzel yenilik eklemekte, böylece çok daha hızlı koşabiliyorsunuz.
  • arkadaş oyunun başlarında big mt diye bir yere girdim çıkamıyorum, sıkıldım kapattım, inşallah önceki save dosyası çok geride değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayser -- 15 Şubat 2016; 22:17:47 >
  • Anlamadan iş yapmamalısınız. Oyun zaten sizi girmeniz için minimum şu seviyede olmanız tavsiye edilir diye uyarıyor. Oyunun başında nasıl oraya girdiniz ilginç. Kesinlikle sağ çıkamazsınız oradan zaten.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    insan merak ediyor uydu falan görünce, en kötü geri dönerim diye düşündüm ama olmadı.
    eski kayıt dosyasına döneceğim, zaten daha baştaki insanlarla mücadele edemiyorum.

• Oyun bizi hem seviye hem de girince çıkamama konusunda uyarıyor. RPG'lerle aranız nasıldır bilmiyorum ama çoğu oyunun çoğu bölümünde bu bile yapılmıyor. Buna rağmen girmişsiniz, oyundaki diğer DLC'ler de öyle. Yine uyaracak sizi, yine girmeyin. Bilmediğiniz bir şey olursa, merak ediyorsanız Wiki'den bakabilirsiniz.
  • quote:

Hocm grafiksel olarak nexusmod sitesinden istediğiniz modu indirebilirsiniz oyunu 2016 çıkışlı hale getirir.

• arkadaşlar dead money dlcsini oynuyorum.curtain call at the tampico bölümünü dean domino ile anlaşarak bitiriyorum.gerekli keyleri alıyorum.görev tamamlandı yazısı çıkıyor ama bir sonraki göreve geçmiyor.

internetten baktigima gore heist of the centuries bölümüne geçmesi lazım ama nedense geçmiyor.kilitlendi kaldı oyun.2 kere baştan oynadım call at the tampico yı acaba eksik bisey mi yapiyorum diye ama görev tamamlandı demesine rağmen diğer görev güncellemesi gelmiyor.pipboyda falan yeni görev gelmiyor.ne yapmak lazım acaba?

• fallout 4'ü beğenmeyenleri şimdi daha iyi anlıyorum, bu oyun çok daha güzelmiş ve daha bitirmeden yazıyorum bunları.
    öncekileri de mi alsam acaba

• lotr88 L kullanıcısına yanıt
    Calla of gorevinden bir oncekini saveine git, baktin cok geride ya da yapmak istemiyorsun cok saglikli bir secenek olmamakla beraber console command acip gorev idsini yazip baslatabilrsin. Hic yapmadim, oyunda bir suru buga davetiye cikarir.

• quote:

Calla of gorevinden bir oncekini saveine git, baktin cok geride ya da yapmak istemiyorsun cok saglikli bir secenek olmamakla beraber console command acip gorev idsini yazip baslatabilrsin. Hic yapmadim, oyunda bir suru buga davetiye cikarir.

bi deneyeyim bakalım.bi önceki görevde put the beast down gibi biseydi.orda dog'u kurtaramadım.ben yanına geldigimde patladı öldü. Görev başarısız oldu.onunla alakalı olabilir mi acaba?

• Beyler bu terminal hacklemeyi ozet gecicek biri varmi ? Cozemedim bi turlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: elondel

Beyler bu terminal hacklemeyi ozet gecicek biri varmi ? Cozemedim bi turlu.

Eğer bilgisayarlardan bahsediyorsan herhangi bir kelimeye geldin, tıkladın, atıyorum 5 harfli bir kelimenin sana 2 sini tutturduğunu söyledi. Bu da demektir ki senin verdiğin cevap yanlış ama iki harfin yerini denk getirmişsin. ona göre diğer kelimeleri düşüneceksin acaba hangi harfler örtüşüyor diye, tahmin ede ede bulacaksın. 3 denemede bulamazsan kasma, gir çık bilgisayara sıfırlıyor haklarını.

Örnek: Yaşam/Canlı/Kapak/Surat/Cemil

Sen ilk olarak "Canlı" seçtin, sana dedi ki 1/5 doğru. Baktın "Canlı"yla hiç örtüşen yok "Surat"ın, eledin. "Yaşam" ve "Kapak"'ta 2. harf "a"lar, "Cemil"'de ise "c" örtüşüyor. "Kapak"ı seçtin, sana dedi ki 2/5 doğru. O zaman "Yaşam" olduğu belli oluyor.

• elondel E kullanıcısına yanıt
    Doğru kelimeyi bulmanız gerekli, size kaç tane harfi doğru bulduğunuzu söylüyor makina bir tane seçtikten sonra.
    Bazı anlamsız simgeler parantez içindedir, bunların üzerine tıklayarak yanlış kelimeleri silebilirsiniz veya deneme haklarınızı tekrar arttırabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.