Şimdi Ara

Fallout 76 Türkçe Yama Çalışması (Arşiv) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
8
Favori
17.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maverick1525

.

Elinize sağlık çok güzeller. %100 hali ile oynamanın keyfi ayrı olacak.

• Shawarpers kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick1525 -- 6 Aralık 2020; 5:16:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Kardeş sana güvenmedik ona güvendik. Ayrıca iptal ederse de canı sağolsun

Pardon kusura bakma özür biraz sert çıktım doğru ama çevirmenleri bunaltmayalım bakın bir çoğu bırakıp gidiyor daha temkinli olun yazarken bazı şeyleri -sana güvenerek aldım hadi daha bitmedi mi nerde kaldı bu çeviri gibi şeyler yazmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: cozepud

Pardon kusura bakma özür biraz sert çıktım doğru ama çevirmenleri bunaltmayalım bakın bir çoğu bırakıp gidiyor daha temkinli olun yazarken bazı şeyleri -sana güvenerek aldım hadi daha bitmedi mi nerde kaldı bu çeviri gibi şeyler yazmayın.

Alıntıları Göster

sıkıntı yok dostum iyi geceler

• Yamayı indirdim ama bi sorunum var. Uzun yazılı malzemelerin fontu aşırı küçük okuyamıyorum

• romedon kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick1525 -- 6 Aralık 2020; 5:16:54 >
  • Çeviri % de 100 olunca oyunu satın alıp sizden yamayı kurarım. Emeğine şimdiden sağlık. Umarım en kısa sürede müjdeli haberi alırız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saliharslann S kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick1525 -- 6 Aralık 2020; 5:17:5 >
  • Yamayı aşama aşama yayınlamak iyi bir fikir. Böylece sabırsızlıkla bekleyenler oynayabilir çevrilen kısımları.

Kolay gelsin.

• henrymorgan92 kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick1525 -- 6 Aralık 2020; 5:17:39 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick1525 -- 6 Aralık 2020; 5:17:32 >
  • Dostum süpersin hakikaten elime emeğine sağlık.

• quote:

.

Bu %de oranına görev diyalogları da dahil mi? Yemin ediyorum çok dua alıyorsun . Tek bşaına olmana rağmen bukadar hızlı ilerlemen şaşırtıcı

• Elinize emeğinize sağlık gerçekten büyük bir işi başarıyorsunuz. Şimdi alıp yüklüyorum oyunu. Seride ki tek oynamadığım oyun buydu.  

• ONUR251 O kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick1525 -- 6 Aralık 2020; 5:17:18 >
  • Hocam emeğinize sağlık...türkçe çevirinizle özellikle oynayacağım ama anlıyorum ki bu oyunu uzun süre tecrübe etmiş birisisiniz ve bu tecrübenize dayanarak birşeyler sormak isterim

Oyunu arkadaşımla oynamak istiyorum..örneğin her gün akşam oyuna girdiğimizde bizi aynı serverda oynatmaya müsade ediyor mu oyun, yani kaldığımız yerden devam edebiliyormuyuz ?

Bir de oyun sık sık güncelleme alıyor biliyorsunuz ve sizde dolayısıyla türkçe yamanızı yeni güncellemeye uyarlıyorsunuz..peki bütün bu güncellemeler bizim save lerimizde bozulmalara yol açabilir mi ?

• EndOfTheNight kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick1525 -- 6 Aralık 2020; 5:17:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EndOfTheNight

Hocam emeğinize sağlık...türkçe çevirinizle özellikle oynayacağım ama anlıyorum ki bu oyunu uzun süre tecrübe etmiş birisisiniz ve bu tecrübenize dayanarak birşeyler sormak isterim

Oyunu arkadaşımla oynamak istiyorum..örneğin her gün akşam oyuna girdiğimizde bizi aynı serverda oynatmaya müsade ediyor mu oyun, yani kaldığımız yerden devam edebiliyormuyuz ?

Bir de oyun sık sık güncelleme alıyor biliyorsunuz ve sizde dolayısıyla türkçe yamanızı yeni güncellemeye uyarlıyorsunuz..peki bütün bu güncellemeler bizim save lerimizde bozulmalara yol açabilir mi ?

Abim ve arkadaşlarımla girip oynuyorum Türkçe yama aynı anda oynamanıza engel teşkil etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shawarpers -- 1 Aralık 2020; 0:3:55 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick1525 -- 6 Aralık 2020; 5:18:4 >
  • quote:

.

Discord sunucunuz var mı?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.