Şimdi Ara

Fallout 76 [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: berthanas
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
429
Cevap
18
Favori
22.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fallout 76 [ANA KONU]

• bazen f4 oynarken bu oyun tek oynanmıyor online nasıl olurdu diyordum, ben 76 oyununu merak ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

bazen f4 oynarken bu oyun tek oynanmıyor online nasıl olurdu diyordum, ben 76 oyununu merak ediyorum...
    Kaliteli bir oyun yaparlarsa ne ala. Ben de merakla bekliyorum.
  • Yeni bir video gelmiş.

• Online olacak deniyor heryerde ama umarım single modu da olur.
  • Fallout New Vegas'a her şeyi değiştiren New California modu çıkıyormuş. 76'yı beğenmezsek buna yumuluruz artık
  • Neden konuda "online mod bulunacak" diye salakça bir yazı var? Bethesda böyle bir şey söyledi de haberimiz mi yok?
  • wandererlone kullanıcısına yanıt
    Kotaku'dan Jason Schreier dedi onu. Kimileri de bu sızıntı Bethesda tarafından E3'e kadar dikkatleri toplamak için yapıldı deniyor. Her ne olursa olsun ben pek umutlu değilim. Fallout 4 ile serinin içine ettiler. CoD nesline, inşa etme neline yönelik saçma sapan bir ergen FPS'sine döndürdüler. Ne diyaloglar diyalog, ne random encounter'lar random encounter, ne de seçimler seçim. Dümdüz bir oyundu.

Obsidian ekibinin olmadığı bir oyundan hayır gelmiyor işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mai Martı -- 6 Haziran 2018; 23:43:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wandererlone

Neden konuda "online mod bulunacak" diye salakça bir yazı var? Bethesda böyle bir şey söyledi de haberimiz mi yok?
    Öncelikle üslubunuza dikkat ederseniz sevinirim. Sebebi alıntı yaptığım haber metninde ayrıntılı bir şekilde yazıyor. Konuya güncel haberleri ekliyorum, yeni haberler geldikçe konu güncellenecektir.
  • Gelecek denmez ona gelebilir denir.

@matolimehmet

Evet bahsettiğin adam bile "Fallout 76 might be multiplayer" diye yazmış ama konuda online mod bulunacak yazıyor. Vahiy inmiş herhalde.

@Mai Martı
    Salakça bir şey değil. Bunu hem 4chan hem de Kotaku üzerinden sızdırdılar. Kotaku'daki eleman Fallout4 hakkındaki her şeyi önceden doğru olarak sızdırmıştı. Şimdi yalan söyleyecek değil. Ne diyorlarsa aynen öyle çıkacak. Bethesda'daki kimse yalanlamadı. Yani yanlış yönlendirme falan yok.
  • Çıkan her dedikodu için açıklama yapmak zorundalar yani. Yapmıyorlarsa kesinlikle doğrudur söylentiler. Güzel mantık.
    Geliştiriciler twitter üzerinden yalanlamadılar. Çaktırmadan aslında online olduğunu doğruladılar. Bunun üzerine gidilecek bir şey yok. Online olduğunu görünce üzülmeyin yani. Todd Howard'ın konferansta yalan söyledik aslında bilerek yapmaya çalıştık gibi bir şey demesini beklemeyin. Artık işler eskisi gibi yürümüyor ve sızan çoğu şey doğru oluyor. 1. ağızdan beklememize gerek kalmıyor. Şuan E3'te duyurulacak çoğu oyunu biliyoruz zaten. Kotaku'daki arkadaşın çok sağlam sızdıran ekibi var. Adam Fallout 4'ü çıkmadan bilmem ne kadar önce Boston'da çıkacağını doğruladı ve intro hakkında yazılar verdi. Oyunun amacını söyledi. O zamanda çoğu kişi adama yalancı sahtekar olduğunu söyledi,aynı şuan ki gibi.

Kaldı ki online'ın nasıl işlediğini görmeden net bir şey diyemiyoruz.

Eğer öyle bir şey olsaydı en azından birkaç kişi her gördüğünüze inanmayın benzeri bir şeyler derdi.

Zaten bu söylenti önceden 4chan'de de vardı. Hatta adının Fallout 76 olduğunu kabul ettiler. "Her dedikodu" değil zaten bu. Oyunun en büyük değişikliği bu. Nasıl Fallout 1 ve 2'den sonra 3'te fps'ye geçiş oldu millet azarladı şimdi de aynısı olacak.

• Yine sızdırılan bilgilere göre 1 Ağustos'ta oyuna kavuşuyoruz.
  • Valla ben dün akşam Fallout 1'e başladım yıllar sonra, o günlerdeki o tat, o heyecan hala var oyunda. 76 da çıksın görelim, ona göre kararımızı veririz ama böylesine tek oyunculu formatında bir oyunu çoklu oyunculu modele çevirmek oyunun aslından, özünden çok şey götirecek gibi geliyor bana.
  • Tarih çok yakın. Herhalde bayağıdır üzerinde çalışılıyor.
  • yazar11 kullanıcısına yanıt
    Forumda bir dolandırılma olayıyla uğraşıyorduk kaçırmışım haberi :) Teşekkürler.

Çıkış tarihi sızdırıldı: 1 Ağustos!

Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde duyurulan Fallout 76 hakkında ilginç bir bilgi geldi. Kurnaz bir oyuncu, Amazon'un müşteri hizmetlerini oyuna getirerek, oyunun çıkacağı tarihi sızdırdı. Müşteri hizmetlerinin doğruladığı bilgiye göre Fallout 76, 1 Ağustos 2018 tarihinde piyasada olacak. Ancak bu tarih, Bethesda tarafından açıklanmadığı için kesin olmadığını belirtelim. Yani E3 2018 fuarında 11 Haziran'da bu tarihin aksine Bethesda yetkililerinden farklı bir tarih duyabiliriz.

Müşteri hizmetlerinden 31 Temmuz'a kadar oyunun çıkacağını öğrenen oyuncu, daha sonrasında oyunun 1 Ağustos tarihinde piyasada olacağını doğrulattırıyor. Daha öncesinde bazı tahminler oyunun 2019 yılında çıkacağını ön görüyordu. Ancak Bethesda, oyunun üzerinde uzun bir süredir çalışıyorsa, önümüzdeki yaz aylarında güzel bir Fallout turu bizi bekliyor diyebiliriz.

Tür olarak RYO olmayacağı düşünülen Fallout 76'nın, çevrimiçi altyapıya sahip bir oyun olacağı tahmin edilmekte. Hatta geride bıraktığımız günlerde oyunun hayatta kalma öğelerine sahip bir oyun olarak piyasaya çıkacağı sızdırılmıştı.
    (merlininkazanı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matolimehmet -- 8 Haziran 2018; 18:16:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Valla ben dün akşam Fallout 1'e başladım yıllar sonra, o günlerdeki o tat, o heyecan hala var oyunda. 76 da çıksın görelim, ona göre kararımızı veririz ama böylesine tek oyunculu formatında bir oyunu çoklu oyunculu modele çevirmek oyunun aslından, özünden çok şey götirecek gibi geliyor bana.
    Aynen ben de geçen gün tekrar başladım Fallout 76 haberleri moralleri bozacak şekilde geldiği için. =D
  • Tarih çok erken,bomboş bir oyun olmaz umarım...
  • bir fallout oyununa online modu nasıl yedirecekler acaba? umarım onlıneye fazla yüklenip hikaye modunu boşlamazlar. böyle yapacaklarsa oyunun ismi fallout onlıne olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.