Şimdi Ara

FALLOUT 4 | XBOX ONE | 10 KASIM 2015 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
2
Favori
6.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hâlâ Fallout serisinden 1 oyun bile oynamadım... Eksiler buradan

Hakikatten çok büyük kayıp benim için, bari çıkana kadar 3'ten falan biraz oynayıp öyle geçeyim 4'e. Oynayan arkadaşlara bir soru, hikaye adına çok şey kaybeder miyim?

Edit: Hakikatten eksilemisler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 16 Haziran 2015; 20:14:13 >
  • Of ya hayatımın oyunu kıyamet sonrası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pusudayız
  • düşündükçe heyecanlanıyorum
  • Oyunun yonetmeni bile oyunu 400 saat oynamis vede hala yeni seyler kesfediyormus..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serinin en iyi oyunu geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun çıkışı için son 30 gün...
    Kardeşlik yaparak oyunu almak isteyen olursa pm yollayabilir...
  • bu oyuna ISINAMADIM cünkü ingilizce istiyor oynamak icin,,,,, ben genellikle cod ,bf 4 titanfall gibi tak calistir oyunlari severim
  • Bir Skyrim'e kıyasla neden bu kadar az ilgi (en azından bu konuda) görüyor pek mantık erdiremedim

Bu hayatımda tam fiyata aldığım ikinci oyun oldu GTA V'den sonra. Büyük ihtimalle yılın oyunu da seçilecek, oyun ön yüklemeye de açıldı ana sayfada resmi insanı her gün heyecanlandırıyor ama gel gör ki bur da ki konuyu gördükçe hevesim kaçıyor :)

Neyse aklıma Bethesda sunumu geldi bir an, yine heyecan bastı şimdi de tema müziği ne güzel gider

Edit: sanırım Bethesda'nın oyunu tanıtım stratejisi bizi bu konuma getirdi. Oyun hakkında tonlarca bilgi, gameplay parçalar halinde değil tek bir günde paylaşıldı. Sonra yakın bir çıkış tarihi... eee bize de sessizce beklemek icap etti galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vl.Murad -- 14 Ekim 2015; 23:54:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vl.Murad

Bir Skyrim'e kıyasla neden bu kadar az ilgi (en azından bu konuda) görüyor pek mantık erdiremedim

Bu hayatımda tam fiyata aldığım ikinci oyun oldu GTA V'den sonra. Büyük ihtimalle yılın oyunu da seçilecek, oyun ön yüklemeye de açıldı ana sayfada resmi insanı her gün heyecanlandırıyor ama gel gör ki bur da ki konuyu gördükçe hevesim kaçıyor :)

Neyse aklıma Bethesda sunumu geldi bir an, yine heyecan bastı şimdi de tema müziği ne güzel gider

Edit: sanırım Bethesda'nın oyunu tanıtım stratejisi bizi bu konuma getirdi. Oyun hakkında tonlarca bilgi, gameplay parçalar halinde değil tek bir günde paylaşıldı. Sonra yakın bir çıkış tarihi... eee bize de sessizce beklemek icap etti galiba

Konuya ilgi olmaması konusunda haklısın...Belki de bizim forumdaki arkadaşlara pek hitap etmiyor...
    Ben de kardeş arıyorum...Eğer kardeş bulamazsam tek başıma alacağım ki başka hiçbir oyuna bu kadar para vermem !!!

• Atom bombası patladı ve Vault'a girdik, buraya kadar her şey(sanki çok şey yazdım) tamam: peki 200 yıl sonra vault'dan çıkan kişi kim? Yine aynı adam mı? Oğlunun oğlumu?? Vault'da zaman hızlı mı geçiyor yoksa konuştuğumuz robotun devreleri mi yanmış? Gerçi sunumu yapan adamda 200 yıl sonra diyordu :/
  • Çok az kaldı , 7 yıllık hasret sona eriyor

• PS4 versiyonundan bikaç SS sızmış. Grafikler iç açıcı değil, eski nesil gibi duruyor fakat oyun içeriği hayli doluymuş. O yüzden benim açımdan hiçbir sıkıntı yok. Bu arada oyunu Xboxone için dijital olarak preorder yapanlara bedava Fallout 3 kodu gönderiyorlar. Kasım update'i sonrası Backward Compatibility ile oynayabiliceksiniz...

FALLOUT 4 | XBOX ONE | 10 KASIM 2015

Hepsi :http://imgur.com/a/7yIiP

Edit : 3 adetde SS'de burda var.https://twitter.com/AllGamesBeta/status/660484827033051136

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 31 Ekim 2015; 19:30:04 >

• Evet ışıklandırma zayıf gibi ama görüntüler PC'den alınma. "Bring on the PC version" Bence Gameplay videosundaki görselliği sunacaktır oyun, downgrade yiyeceğine ihtimal bile vermiyorum. Özellikle Bethesda yapmaz

Bu arada son 10 gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vl.Murad

Evet ışıklandırma zayıf gibi ama görüntüler PC'den alınma. "Bring on the PC version" Bence Gameplay videosundaki görselliği sunacaktır oyun, downgrade yiyeceğine ihtimal bile vermiyorum. Özellikle Bethesda yapmaz

Bu arada son 10 gün

SS'ler PC'den değil PS4'den. Xboxone verisonuda aynı böyle gözükecektir...

Leaked Fallout 4 screens from the peasantstation look "meh" Bring on the PC version!

Peasantstation'dan (tam türkçesi köylüstation/budalastation/andavalstation - dalga geçmiş playstation ile) sızan görüntüler "eh işte" (orta halli) gözüküyor. PC verisonunu getirin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 31 Ekim 2015; 21:56:20 >

• Önemli değil ama aynı görüntülere mi bakıyoruz anlamadım, grafikler gayet kötü.
  • Hmm aynen güya hazırlık bitirdim işte :/

Ayrıca grafikler resmin kalitesinden öyle gözüküyordur :P Beklentinizi çokta düşürmeyin gameplay'de neyse o gelecek önümüze
    Edit: Zaten Twitter'dakiler şahaneymiş, yeni baktım onlara

Tekrardan; son 10 gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vl.Murad -- 31 Ekim 2015; 22:15:31 >
  • Ss ler berbat,hud da öyle.
    Metro serisi open world olsa tadından yenmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Imgur bende açılmıyor. Siz nasıl açıyorsunuz?
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Normal dns ile açılmıyor. Albüm kısmı açılıyorda resimler gözükmüyor engellemişler sanırım. Yandex DNS yi kullanıyorum 7

77.88.8.8
    77.88.8.1
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.