Şimdi Ara

Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.170
Cevap
114
Favori
378.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omercandal

hocam sağolasın benim versiyon 1.1.30 gösteriyor tüm versiyonları sırasıyla bi yazarıp link atabilirmsisniz hangisini yüklüyeceğimi nasıl yapıcamı bilmiyoroum yardım edersen çok sevinirim kardeşim

Hocam bende sizin gibi patc ları yükleyemedim yeniden 1.9.4 versiyon oyunu indirdim bu şekilde sorun çözdüm
    link paylaşacam umarım sıkıntı yoktur.https://www.****larindir.com/fallout-4-indir-dlc-kit-repack-full-pc-hy.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufztan -- 17 Mart 2017; 17:17:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kısaohanyan

İyi miydi değil miydi bilmiyorum sadece geçti diyebiliyorum :D teşekkürler. Sınav geçti, çalışmalara devam etmeye başladım. Şu anda, bir yandan şu ana kadar yaptığım çeviriyi kontrol ediyor bir yandan da Fresh Blood ile birlikte daha verimli devam etmek için bu işi nasıl yapacağımızı planlıyorum.

omercandal
    mesajlarına bakabilirsin

inşallah ihtiyacınız olan puanı alırsınız Allah gönlünüze göre versin. çeviri inşallah başarılı olur %40 en kısa zamanda bekliyoruz kolay gelsin
  • Yama şu andan itibaren Fresh Blood ile birlikte ortak yapılmaktadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mayısda çıkarsa 50 tl rest

Kolay gelsin

• Oyunu edindim, kütüphanede boynunu bükmüş öylece bekliyor türkçe yamasını
    Kötü niyetli eleştirilere kulak asmayın, o işsizlerin amacı belli, moral bozmak..
    Sabırsızlıkla bekliyoruz dostum, kolay gelsin.
  • eline emeğine sağlık gardaşım bekliyoruz Allah kolaylık versin
  • Birlikten kuvvet doğar. Kolay gelsin.
  • Takip
  • kolay gelsin, yamalı bitirmek isterim tekrardan
  • Arkadaslar son gelismeler nelerdir, Kisaohanyan gelismeler nelerdir en son freshblood la beraber calisiyoruz dediniz daha sonra neler oldu son grlinen nokta nedir muazam bir merakla bekliyorum...

• kardeşim kolay gelsin

• hocam oncelıkle kolay gelsin tebrik ederim %30luk versiyonunu denedim gayet güzel olmuş ama şöle bi durum var bende versiyon 1.7 ve bazı karakterler ile konulşurken yazı gozukmuyo mesela bu bilgisiyar delisi çocuk var onun konusması gozukmedı versıyondan dolayı dıye dusunuyuorum umarım en kısa zamanda bıtırırsın tebrıkler hocam yapabılıcegımız bısı varsa yardımcı olmak ısterım

(not: ingilizcem berbat yolumu kaybetsem zor bulurum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sempta35 -- 21 Mart 2017; 17:50:53 >
  • % 40 lık bölümün indirime açılmasını bekliyoruz kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sempta35

hocam oncelıkle kolay gelsin tebrik ederim %30luk versiyonunu denedim gayet güzel olmuş ama şöle bi durum var bende versiyon 1.7 ve bazı karakterler ile konulşurken yazı gozukmuyo mesela bu bilgisiyar delisi çocuk var onun konusması gozukmedı versıyondan dolayı dıye dusunuyuorum umarım en kısa zamanda bıtırırsın tebrıkler hocam yapabılıcegımız bısı varsa yardımcı olmak ısterım

(not: ingilizcem berbat yolumu kaybetsem zor bulurum)

Yanlış anlamayın da böyle saçma sapan sorunlarla uğraşacağınıza steam versiyonunu alın geçin. Geçen gün aldım daha. Sırf böyle versiyonmuş, crack'miş falan uğraşmak istemediğimden aldım geçtim.

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/fallout-4-steam-cd-key-hemen-teslim-252661658

70,85 Lira. Kodu hemen gönderiyor eleman. Steam'den direkt alsan iki katı gibi bir fiyatı var oyunun.

• hocam haklısın bişi diyemem sana ama ben yama çıkana kadar almayı planlamıyorum %100 gorunce alıcam ve arkadasada destek olmak boynumuzun borcu diyebilirim burda şöle bi durum var yama çıkmaz ise oyun elimde patlar oynayamadıgım bı oyuna bosuna para vermek ıstemem
  • Başarılar kardeşim inşallah tez zamanda bitiri çıkarırsınız yamayı. Birden meraktan soracağım Kısaoayhan günde kaç saatini çeviriye harcıyorsun kaç satır çeviri yapılıyor günde merakımdan soruyorum yanlış anlama bende herkes gibi merak ediyorum ve bekliyorum saygılar kardeşim :)
  • Mastertranslator kullanıcısına yanıt
    Açıklamıştı hocam oku göz gezdir görürsün .
  • ShirnkTR kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.
  • tez cıkar ıns
  • durum %50'Ye gelince oyunu indirebilirsiniz der misin yoksa daha yolu var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.