Şimdi Ara

Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.166
Cevap
113
Favori
377.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    illa ki bir aksilik çıkar zaten geç olsun güç olmasın diyelim
  • Çeviri için teşekkürler takipteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başladığı işi yarım bırakmadan bitiren tüm arkadaşlara başarılar.

Zor ve zahmetli bu süreçte sizlere kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 30 Temmuz 2017; 9:7:56 >
  • 30 Temmuz 2017 Saat 20,30 itibariyle
    Terimler, eşyalar ve komutlar %93,23
    Terminaller 99,85
    Kitaplar, Arayüz ve açıklamalar %96,52
    Yoldaşlık ve hikaye %54,57
    Toplam: %70,02
  • muthiş her şeye rağmen bitireceğinize %100 eminim artık bu iş bitmiştir.
    dik duruşunuza hayranım.
  • Ana oyunun terminalleri %100 olarak bitmiş bulunmaktadır.

Ekip başımız Sarkisin yamanın başlarında terminalleri sona bırakma gibi bir düşüncesi vardı.

Ben bu oyunu bozarım diyerek başladığım yolculuk son bulmuştur.

İşin güzel tarafı sona bırakıcalacak olan terminallerin hepsinden önce bitmiş olması.

Alpha versiyona çok az kaldı . Elimizden geldiğince yazım hatalarına anlam hatalarına ben ve bana yardımcı olan kişilerce dikkat ettik ancak yamanın nihai sürüme ulaşabilmesi için terminallerde göreceğiniz hataları bize bildirirseniz size çok daha kaliteli bir yama bırakma şansını yakalarız.

Sabrınız ve içten desteğiniz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YılmazBatuhan -- 31 Temmuz 2017; 5:13:0 >

• YılmazBatuhan kullanıcısına yanıt
    Heheheheh, terminalleri çok güzel bitirdiniz Batuhan Bey :D :D
  • YılmazBatuhan kullanıcısına yanıt
    Oyunda okumaktan en zevk aldığım yerlerdi. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarkis'e yardımcı olayım diye test aşamalarını oynuyordum bazı yerler ingilizceydi. Artık bitsin en baştan başlıyacağım teşekkürler ellerinize sağlık
  • Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler, herhalde 15'inde kalp krizi geçireceğiz.
  • layürü L kullanıcısına yanıt
    Öyle bir durum varsa 15'inde yayınlamayalım :D
  • Kısaohanyan biraderim 12 yaşındaki "heckır" arkadaşlarımla ip adresini bulduk, kafana sıkmaya geliyoruz. :D :D Şaka bir yana çeviride emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkürler, sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: layürü

Kısaohanyan biraderim 12 yaşındaki "heckır" arkadaşlarımla ip adresini bulduk, kafana sıkmaya geliyoruz. :D :D Şaka bir yana çeviride emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkürler, sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kullanıcı adının hakkını veriyorsun ne diyim :) Teşekkürler.
  • Sarkis.Kısaohanyan kullanıcısına yanıt
    14'ünde AMD Vega piyasaya sürülüyor 15'inde yama çıkıyor hadi atayizler açıklayın.
  • Vay be yama bitmiş. Bu kadar kısa sürede biteceğini ummuyordum, helal olsun. Ayın 15'ini iple çekiyorum. Sarkis arkadaşımız yek başına devam etseydi en az 1 yıl daha beklerdik emin olun ama imece usulüyle bitmeyecek iş yok. Tekrar tekrar emek verenlere teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarkis.Kısaohanyan

quote:

Orijinalden alıntı: layürü

Kısaohanyan biraderim 12 yaşındaki "heckır" arkadaşlarımla ip adresini bulduk, kafana sıkmaya geliyoruz. :D :D Şaka bir yana çeviride emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkürler, sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kullanıcı adının hakkını veriyorsun ne diyim :) Teşekkürler.

Helal olsun tabiyki sıkıntılar olur ama yılmadan oyunu bıtırmenız super oldu umarım yama olarak oyuna koyarsanız ve bedesha yamayı kaldırmazda ps4 surumundede oyun oynanaır olmasada oyun orjinal olarak pc surumunde bıtırıcem artık emegınıze saglık beta surumunu kısa zamanda beklıyoruz
  • hocam herşeyi sıkıntısız bi şekilde yaptım yalnız menüde tuşlar ve mouse tıkladığımda işlemiyor
  • HoolevStefan H kullanıcısına yanıt
    50 yere yazdık sayende 51 oldu:
    Uygun sürüm yoksa yüklemeyin, launcher yayınlanana kadar bekleyin.
  • gelecekkkk o yama gelecekkk İNANIYORUZ !
  • Çevirinin %70'lik kısmını yayımlama şansınız var mı?
    Ayrıca çeviri için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 2 Ağustos 2017; 11:21:25 >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.