Şimdi Ara

Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.176
Cevap
116
Favori
380.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkay_39

Sarkis bey insallah onemli birsey yoktur.

Cunku uzun zamandir kadroda buyuk eksiklik var

Ama yine bile hizli gidiyor.

Üzücü durumlar yaşadık, yollarımızı ayırdığımız arkadaşlarımız oldu. Yanlış anlaşılmasın. Bir tane bile yarı yolda bırakma durumu olmadı. Nesnel dünyanın nesnel gerçekleri, istemese de yamayı bırakması gerekebiliyor insanın. Ciddi bir sorun yok, aramızda diğer arkadaşların ayrılmak zorunda kalması nedeniyle gemileri yakıp verdiğimiz sözü tutmak için gecesini gündüzüne katan arkadaşlarla devam ediyoruz.
  • Sarkis.Kısaohanyan kullanıcısına yanıt
    sonu güzel olsun, önemli olan bu. yoksa da canınız sağ olsun.
  • HELAL OLSUN YA SİZE BAŞKA DA DİYECEK BİR SOZ KALMIYOR
  • LAUNCHER BİTMİŞTİR
    TÜM GÖREVLERİN ÇEVRİLDİĞİ ALPHA VERSİYONU 15 AĞUSTOS TARİHİNDE SAAT 22.00 GİBİ YAYINLANACAKTIR SONRASINDA REDAKSİYON VE GERİ KALAN ÇEVİRİLER GÜNCELLEMELERLE GÜNBEGÜN BİLGİSAYARLARA İNECEKTİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarkis.Kısaohanyan -- 27 Temmuz 2017; 12:51:4 >
    Sizin ve ekibinizin ellerine sağlık. Oyunu çok güzel bir zamanlamayla satın almışım yanlız. Yaz indirimlerinde almıştım hemen ardından yama geliyor :)
    Kuşkusuz ki yılın yaması olacak. Sarkis, özellikle seni tebrik ediyorum. İnşallah diğer RPG oyun çevirilerinde de seni görürüz. Yama işini çok iyi yönetiyorsun.
    sarkis kardeşim siz bilirsiniz ancak bence alpha işine girmeyin. direk %100 olunca çıkarın zaten 10 ekim yazıyor %100 için bu kadar zaman bekledik onuda bekleriz diğer türlü çok başınız ağrır, ağrıtırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

sarkis kardeşim siz bilirsiniz ancak bence alpha işine girmeyin. direk %100 olunca çıkarın zaten 10 ekim yazıyor %100 için bu kadar zaman bekledik onuda bekleriz diğer türlü çok başınız ağrır, ağrıtırlar.

Olsun abi ağrısın :) Ben razıyım. Ekipten 2 arkadaşı geri dönüşleri değerlendirip düzenlenmesi gerekiyorsa düzenlemek için görevlendirdik. Launcher sayesinde gün içinde bildirilen bütün hatalar akşamına düzeltilmiş olacak. (Tabi düzenlenmesi gerekiyorsa) Bu sayede karşılaşılan bir hata olursa sonraki gün tekrardan aynı hatayı şikayet etmeyecek kimse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarkis.Kısaohanyan

quote:

Olsun abi ağrısın :) Ben razıyım. Ekipten 2 arkadaşı geri dönüşleri değerlendirip düzenlenmesi gerekiyorsa düzenlemek için görevlendirdik. Launcher sayesinde gün içinde bildirilen bütün hatalar akşamına düzeltilmiş olacak. (Tabi düzenlenmesi gerekiyorsa) Bu sayede karşılaşılan bir hata olursa sonraki gün tekrardan aynı hatayı şikayet etmeyecek kimse.

vay be 15 ağustos'Ta başlıyoruz artık oyuna.

• quote:

LAUNCHER BİTMİŞTİR
    TÜM GÖREVLERİN ÇEVRİLDİĞİ ALPHA VERSİYONU 15 AĞUSTOS TARİHİNDE SAAT 22.00 GİBİ YAYINLANACAKTIR SONRASINDA REDAKSİYON VE GERİ KALAN ÇEVİRİLER GÜNCELLEMELERLE GÜNBEGÜN BİLGİSAYARLARA İNECEKTİR

Dostum öncelikle emeğinize sağlık. Yabancı terimlerle aram yok. Launcher bitti derken ?

Geriye ne kalıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

quote:

LAUNCHER BİTMİŞTİR

Dostum öncelikle emeğinize sağlık. Yabancı terimlerle aram yok. Launcher bitti derken ?

Geriye ne kalıyor ?

Launcher, oyunu açmak için oyundan önce çıkan panel. Kendimize has bir launcher yaparak güncelleme vermemiz mümkün olacak. Bu sayede birisi bir hata bulduğu zaman bu launcher üzerinden günceleyerek hatayı kapatmamız ve yamamızı kullananların daha hatasız oynamasını sağlamamız mümkün olacak. DLC'ler tamamlandığı zaman o DLC'leri de aynı launcher üzerinden ekleyeceğiz. Aynı şekilde değiştirdiğimiz tabelalar, posterler vs. de bu panelden indirilebilecek. Özetle bu panel sayesinde kullanıcılar tekrar tekrar yeni versiyon indirmek zorunda kalmayacak. Launcher her oyuna girişinizde yamanın güncel olduğundan emin olacak.

o zaman hayırlısı diyelim. umarım herşey güzel olur.

bu arada mod çevirisi yapan bi arkadaş vardı onun çevirdiği modlarla uyum konusunda bi bilgin varmı?
  • quote:

o zaman hayırlısı diyelim. umarım herşey güzel olur.

bu arada mod çevirisi yapan bi arkadaş vardı onun çevirdiği modlarla uyum konusunda bi bilgin varmı?

Eğer başka birisi daha çıkmadıysa ekibimizden kısa zaman önce ayrılmak zorunda kalan bu güne kadar büyük katkılar sağlamış olan efeakin123 (Akın Kekikciler)'den bahsediyorsun. Bildiğim kadarıyla bir mod çeviri projesi yok.
    biligi için teşekür edeim allaha sizi başımızdan eksik etmesin:D:D
    Tüh ya keşke en azından sadece unoffical patch çevrilseydi gerisi çok önemli değilde. Neyse kısmet artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi şeytan oyna diyor ama ben uymuyorum hızlı olursanız sevinirim .)
  • Konuyu her gün takip eden birisi olarak yama için teşekkür ediyorum. İşimden vakit buldukça oyunu bol bol oynayacağım.

• Tahmini %100+DLC çıkış tarihi neden 7 Ekim oldu? Bir sıkıntı mı oldu korkutmayın bizi.
    Edit: Alpha versiyonu görmemişim Tahmini çıkış tarihini öyle görünce korktum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InMyHell -- 27 Temmuz 2017; 23:16:16 >
  • Sıkıntı oldu, aramızdan ayrılan arkadaşlarımız oldu, Kalan arkadaşlarımız üzerinden hesap yapınca ve aksama payı da koyunca böyle oldu.. ama sıkıntı yok, ekibe 2 yeni arkadaşımız katılma aşamasında. Eğer olursa güzel olacak :)

• yeni farkettim böyle bir proje olduğunu. helal olsun beklemedeyim.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.