Şimdi Ara

Fallout 4 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cermeh , cermeh Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.472
Cevap
26
Favori
59.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps4 deki fallout 4 e Türkçe getiren ekip skyrime de getirecekmi? bilginiz varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • crypto81 kullanıcısına yanıt
    Getirilecekti ama şuan ne yaptılar bilmiyorum. Arkadaş banladığı için forumda henüz bir bilgi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bu oyunun başında vault 111 de bulunan cryolator gun ı köpekle alamıyorum. Köpek vault 111 e inmiyor yukarıda kalıyor. O açığı kapattılar mı? Bir de ps4 te Türkçe oynuyorum. Başka tavsiye ettiğiniz mod filan var mı? Oyunun orjünalliğini etkilemesin ama ilk kez oynuyorum. Bir de normal zorlukta oynuyorum da survival yada Very Hard yapsam mı ki? Power armor süz düşmanlara zorlanıyorum. Perk leri de genelde lockpick gibi şeylere harcıyorum. Silah olarak tüfek, çifte, ve lazer siper kullanıyorum. Special da da gücüm 6 diğerleri 4 te karizma ve şans 3 te.

• Türkçe desteği varmı oyunun? Varsa alıcam hemen.

• turgutvolkan T kullanıcısına yanıt
    var oynuyorum çok eğlenceli oldu böyle valla
  • arkadaşlar kupalara önem verenler için belirtmek istiyorum sadece oyuna Türkçe mod kurduğunuzda kupalar devre dışı kalıyor haberiniz ola.
  • Oyuna herhangi bir mod kurmak achievement’ları engelliyor muhtemelen. Pc’de durum öyle çünkü. Gerçi onu kaldıran mod bile var. Ps’de de vardır belki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Oyuna herhangi bir mod kurmak achievement’ları engelliyor muhtemelen. Pc’de durum öyle çünkü. Gerçi onu kaldıran mod bile var. Ps’de de vardır belki.

Evet tüm modlar engelliyor Kupaları. Platinledikten sonra modlarla bir tur daha yapacağım ben herhalde . Hele bir dlc leri de bitireyim .

• RPG deneyimim sadece bloodborne oyunu ile var onda da rpg oynadığımın farkına bile varamamıştım kes kaç öğeleri olduğu için karakter geliştirme tarafıda ne biliyim sıkmamıştı çok karışık değidi. Oyuna bayılmıştım. Bunda durum nasıl arkafaşlar?

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Evet o acigi duzelttiler.

Oyunu ne kadar yuksek zorlukta oynarsan o kadar cok efsane dusman denk gelir. Efsane dusmanlar (*) itemler dusuruyor.

Mod olarak kullandiklarim;

-Turkce modlar

-Better graphics and weather

-Simplegreen

-Overgrowth

-STS all in one

-Legendary modification(oyunu platinleyip tekrar sifirdan basladigim icin kullaniyorum, ilk defa oynayanlara tavsiye etmem)

Ayrica birkac tane workshop modu var denedigim.

@turgutvolkan bloodborne pek rpg sayilmaz, witcher gibi acik dunya RPG oyunu oynayip sevdiysen tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e.c.i -- 29 Mart 2018; 7:23:16 >
  • e.c.i kullanıcısına yanıt
    Modları denedim ama ciddi fps düşüşleri oldu sildim bende. Şimdi birkaç sorum olacak.
    Öncelikle köpeği kaybettim nerede olduğunu nasıl bulabilirim?
    Yanıma yoldaş olarak güçlü yü(dev) aldım. Onu nasıl işlevsel kullanabilirim? Diğer lazer silahlı abi den hiç verim alamamıştım.
    Daha elmasşehir e girmedim onun yerine cambridge karakolu ve bir kaç tane istasyon görevi filan daha çıktı. Onları yapıyorum şuan.
    Bu yerleşim yeri tamiri hep böyle Manuel mi olacak yani her taraf yıkık dökük harabe gibi yıkıp baştan ev mi yapacağız tek tek? Kim uğraşır ki onunla ya? Hayır her gittiğimde birazcık olsun kendiliğinden tamir olsa ilerlese yapardım da her taraf harabe, döküntü, bütün kasabayı baştan yapsam oyunu bitiremem.
    Silah olarak tüfek ve pompalı kullanıyorum da çok memnun değilim. Ne önerirsiniz?
    Bir de bu terminal hack i yeni anladım yanlış biliyormuşum. Youtube da baktım. Yalnız hack sırasında bazı işaretli yerler varmış <||{> tarzında o işaretlere basınca yanlış kelimeleri siliyor yada biten hakkını sıfırlayabiliyormuş. Pc de yapılıyor ama ps4 te yapamadım. Hangi tuşla ve nasıl yapılıyor?
    Bu perklere göre oyun stilimizi ayarlamayla ilgili bir rehber var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Lithium kullanıcısına yanıt
    - Kopek buyuk ihtimal red rocket truck stationdadir. Ilk bulduğun yer. Yoksada terminal kurup bulabilirsin.

- Her yoldasin farkli yetenekleri var, internetten bakip hangisi sana uyuyorsa onu kullan.

- Yerlesim yerleri ile ugrasmak istemiyorsan bir zorunlulugu yok, birak buldugun gibi kalsin.

- Perk olarak tabanca ve otomatik olmayan silahlara oncelik verirsen daha guclu vuruslar yaparsin.

- Terminal hacklerken son hakkini kullanmazsan 10 sn. beklemezsin.

• e.c.i kullanıcısına yanıt
    Köpeği bulamadım orada da yok.

Bu arada bu Special ve perkleri sıfırlamak için bir yöntem var mı? Mod olur yada oyunda satılan bir İtem filan?

Bazı kıyafetler Special bonus veriyor o bonuslarla perk alınabiliyor mu? Yine özel iksirler var +Special bonus veren onlar ne işe yarıyor? Perk vermedikten sonra Special i yükseltmenin bir anlamı var mı ki?

Yine bu inşaat olayı içinde yerleşkeye kurulacak hazır modlar var mı acaba? Hiç uğraşmadan hazır kurulmuşuyla savunsak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 30 Mart 2018; 23:13:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turgutvolkan T kullanıcısına yanıt
    bloodborne aşırı zor ve zahmetli çok zaman isteyen bir oyun

bu oyunda zorluğunu zaten kendin ayarlıyorsun ve rpg ögeleri çok basit düzeyde bloodborne'e göre bile.

daha çok aksiyon üzerine diyebilirim.

Çok eğlenceli tavsiye ederim, ama bloodborne tarzı bir deneyim arıyorsanız sizi kesmez,Dark souls 3 ona en yakın oyundur zorluk ve o karakter geliştirme anlamında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Köpeği bulamadım orada da yok.

Bu arada bu Special ve perkleri sıfırlamak için bir yöntem var mı? Mod olur yada oyunda satılan bir İtem filan?

Bazı kıyafetler Special bonus veriyor o bonuslarla perk alınabiliyor mu? Yine özel iksirler var +Special bonus veren onlar ne işe yarıyor? Perk vermedikten sonra Special i yükseltmenin bir anlamı var mı ki?

Yine bu inşaat olayı içinde yerleşkeye kurulacak hazır modlar var mı acaba? Hiç uğraşmadan hazır kurulmuşuyla savunsak?

- Kopek icin workshop moduna gec, guc kisminda nufus ile ilgili bir terminal vardi onu olustur. Terminala guc ver ve kullan, dogmeat icin gorev olusturup bulabilirsin. Ama o terminal dlc terminalimi ve sende acikmidir bilemiyorum. Istersen mod kullanip acabilirsin. (Uso base game diye yazan butun modlari kur, en iyi workshop modudur oyundaki butun kilitli itemleri acar)

- Special ve perkler sifirlanmiyor cunku hepsini zamanla acabiliyorsun bir sinir yok. Belki mod yapmislardir hic bakmadim.

- Bonus veren kiyafet, yiyecek, icecekler ile perk acamazsin. Onlar gecici yukseltiyorlar cunku.

- yerleskeler icin cok fazla hazir mod var ama cogu sadece yapisal olarak kurulmus, savunma yiyecek gibi seyleri yine kullaniya birakmislar.

• Türkçe mod kaldırıldı mı gözükmüyor

• alonetimsah kullanıcısına yanıt
    modu yapan gelen bağışları sevmeyince kaldırmış diye duydum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonetimsah

Türkçe mod kaldırıldı mı gözükmüyor
    modlarım kısmında duruyor hala yamalar?

Fallout 4 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

modlarım kısmında duruyor hala yamalar?

Alıntıları Göster
    Şuan dlclerinki gözüküyo sadece

• alonetimsah kullanıcısına yanıt
    yine kontrol ettim hala hepsi duruyor.

bu link işte

https://bethesda.net/en/mods/fallout4/mod-detail/4053880
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.