Şimdi Ara

Fallout 4 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.472
Cevap
26
Favori
59.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Syberia-1903

Ben oynuyorum kardeşim, İngilizcem düşük seviyede olmasına rağmen artık anladığım kadarıyla oynuyorum. atmosferi çok iyi olan bir oyun, ayrıca nuca colayı içerken çıkan ses çok güzel.

Ben de 1 yıl ara vermiştim dediğim gibi böceklerden aşırı tırsıyorum bu oyunda ama atmosferine de bayılıyorum yeniden aldım.

@Far Beyond Driven

Ben ana oyunun başlarında sayılırım oyun çıkalı baya oldu çoğu kişi bitirmiştir evet, dlcler baya kötü birtek far harbor iyi sanırım.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Galiba sizin özellikle böcek fobiniz var ondan sanırım 😀 ben de yıllarca o kadar zombi oyunu oynadım piyasada oynamadığım iğrenç oyun kalmamıştır yaratıklı böcekli ama hiçbişey fallout 3 deki centaur kadar midemi bulandırmıyor 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

Galiba sizin özellikle böcek fobiniz var ondan sanırım 😀 ben de yıllarca o kadar zombi oyunu oynadım piyasada oynamadığım iğrenç oyun kalmamıştır yaratıklı böcekli ama hiçbişey fallout 3 deki centaur kadar midemi bulandırmıyor 😀

Valla var sanırım ben borderlands1'deki cell shade grafik olmasına rağmen sırf şunların yüzünden görevi bitirmek için adam çağırdığımı bilirim arkadaş listemden.

Bi de bunlar ses çıkarırdı ciyak ciyak aman Yarabbi

• Preston Garvey beni gorunce öldürmeye çalışıyor istemedigi bisey mi yaptık acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Albino78

Preston Garvey beni gorunce öldürmeye çalışıyor istemedigi bisey mi yaptık acaba?

bende bi kere satıcının danasını öldürdüm sonra preston bana saldırdı belki sende ev ahalisinden birine yamuk yapmışsındır
  • Oyunu dijital çift hak olarak çoooook uygun fiyata satan var mıdır ?

• Arkadaşlar bu oyunda rank nasıl atlanıyor anlamadım bi türlü level 8 deyim özelliklerin geliştirildiği yerden mi atlanıyor ?
  • Fallout 4 dlc paketler ayın ortasına kadar indirimde referanslı kullanıcılarla hesap ortak alınır, almak isteyen bana pm atabilir

• Bu oyunun atmosferi hiçbir oyunda yok cidden,atmosfer olarak bir bu oyuna bir de dark souls-bloodborne'e aşığım.

Ama şu böcek korkusunu nasıl yeneceğim bilmiyorumi hayvan gibi mutant geçirmiş iğrenç böcek dolu oyun.

Dün yine bir görevdeyim Kent Connolly bir yerdeki kıyafeti almamı istedi herneyse ghoullar saldırıyor hepsini tek tek aldım sorun yok ama bir yerde duvarda büyük bir delik var oraya dev hamamböceği koymuşlar 1 tane ulan koyma onu işte oraya koyma

Zaten açık alanda hiç gezemiyorum L1'e tecavüz ediyorum VATS'da böcekleri anında buluyor ben göremiyorum çünkü bir bakmışım az ötede 3-5 tane uçan böcekler, direkt kaçıyorum, çok sinir oluyorum çok...
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Çak kafasına fatman’i ne kaçıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Çak kafasına fatman’i ne kaçıyorsun

Fatman su yakmıyo kardeş
  • 600kb hız ile indirmenin bitecegi anı bekliyorum, 20gb daha var. Bilgisayarda 3 ve nv'yi oynamistim ve hep 4u de isterdim, şimdi ise aramizdaki tek engel indirme hizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • goty edition bekliyorum ne zamandır, çoğu kez 59 TL'ye düştü oyun, almadım dlc'ler de dahil olsun diye. inşallah yanlış bir beklentide değilimdir.

• Goty falan çıkmaz bu saatten sonra, far harbor ve nuka world çok iyi, ana oyundan güzeller.

• arkadaşlar kutulu sürümü 60 liraya buldum sıfır jelatinli adamın elinde tek kalmış alsam mı? Haftaya 1 aylığına tatile gidicem internet de yok, konsolu alıcam sadece, oynamış ve bitirmiş olan arkadaşlardan yorum bekliyorum teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

arkadaşlar kutulu sürümü 60 liraya buldum sıfır jelatinli adamın elinde tek kalmış alsam mı? Haftaya 1 aylığına tatile gidicem internet de yok, konsolu alıcam sadece, oynamış ve bitirmiş olan arkadaşlardan yorum bekliyorum teşekkürler şimdiden

al derim. gitmeden update'leri de yaparsın.

• quote:

arkadaşlar kutulu sürümü 60 liraya buldum sıfır jelatinli adamın elinde tek kalmış alsam mı? Haftaya 1 aylığına tatile gidicem internet de yok, konsolu alıcam sadece, oynamış ve bitirmiş olan arkadaşlardan yorum bekliyorum teşekkürler şimdiden

Tatile bu oyunu alıp gidersen tatil yapamazsın.
    Oyun dolu dolu bir oyun,RPG ögeleri olarak her ne kadar serinin eski oyunlarına kıyasla zayıf olsada,atmosfer ve dünyası ile yüzlerce saat oynanış sunuyor,60 TL güzel fiyat,alın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

quote:

Oyun dolu dolu bir oyun,RPG ögeleri olarak her ne kadar serinin eski oyunlarına kıyasla zayıf olsada,atmosfer ve dünyası ile yüzlerce saat oynanış sunuyor,60 TL güzel fiyat,alın bence.

Gündüzleri deniz,havuzda olucam, akşamları mangal keyfi hocam. Geceleri fallout 4 akarız yanıma arkadaş alırsam güzel keyifli bir tatil olur benim için

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

quote:

Gündüzleri deniz,havuzda olucam, akşamları mangal keyfi hocam. Geceleri fallout 4 akarız yanıma arkadaş alırsam güzel keyifli bir tatil olur benim için

Ben bunu E3 duyurusundan 1 saat sonra sipariş vermiştim,çıktığı ay hayatımı yemişti,gece gündüz dengemi kaybetmiştim,dünyası çok büyüktü,millet oyunu 40-50 saatte bitirmişti ben her taşı altını araştırmaktan 240 saatte bitirmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

al derim. gitmeden update'leri de yaparsın.

tamamdır hocam bende öyle yapıcaktım zaten
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.