Şimdi Ara

Fallout 4 (2015) [ANA KONU] (220. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.612
Cevap
56
Favori
154.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fallout 3'e başladım ve ohh be dedim,mis gibi çorak topraklar,

F4'ün haritası tam bir çöp,haritada atmosfer diye bişey yoktu...
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    haklısın çorak topraklarda olduğun hissini gayet iyi veriyor o oyun. gece yanlız başına keşfe çıkıp radyoyu da açtın mı tamamdır. new vegasıda tavsiye ederim oynamadıysan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan4292

haklısın çorak topraklarda olduğun hissini gayet iyi veriyor o oyun. gece yanlız başına keşfe çıkıp radyoyu da açtın mı tamamdır. new vegasıda tavsiye ederim oynamadıysan.
    Onu 2 defa oynayıp bitirmiştim,Fallout'da daha başlarda sayılırım.Şimdilik New Vegas daha güzel duruyor.
    Ben bu Fallout olayını anlayamadım bir türlü. Herkes bir önceki oyunu övüyor. F76 çıktığında FO4'ü mü öveceğiz?

4 o kadar da kötü bir oyun değildi aslında. Fakat çoğu şeyin değişmesi,özellikle evet cevabının 3 farklı şekilde verilmesi gibi şeyler Fallout'u değiştirmişti. TESVI çıktığında millet aynı şeyleri söyleyecekmiş gibi geliyor.
  • Season Pass alacağım, uygun steam key satan bi site biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Ben bu Fallout olayını anlayamadım bir türlü. Herkes bir önceki oyunu övüyor. F76 çıktığında FO4'ü mü öveceğiz?

4 o kadar da kötü bir oyun değildi aslında. Fakat çoğu şeyin değişmesi,özellikle evet cevabının 3 farklı şekilde verilmesi gibi şeyler Fallout'u değiştirmişti. TESVI çıktığında millet aynı şeyleri söyleyecekmiş gibi geliyor.
    Benim F4'de sevmediğim üç nokta nokta vardı:
    Bir grafikler ve anlamsız kasması
    İki aşırı dandik şekilde tasarlanmış atmosferi olmayan harita,
    Üç çok fazla enterasan/ilginç Factions'ların olmaması

New Vegas'taki Factionslar:

Major factions

New California Republic
    Caesar's Legion
    Robert House
    Yes Man (Independent New Vegas)

Minor factions
    Boomers
    Brotherhood of Steel
    Followers of the Apocalypse
    Great Khans
    Enclave remnants

The Strip factions

Chairmen
    Omertas
    White Glove Society

Other factions

Merchant companies

Crimson Caravan
    Van Graffs
    Gun Runners
    Happy Trails Caravan Company Gametitle-FNV HH

Raider Gangs

Fiends
    Jackals
    Vipers
    Scorpions

Towns

Goodsprings
    Freeside
    The Strip
    Novac
    Jacobstown
    Primm

Others

Bright Brotherhood
    State of Utobitha
    Kings

Bir çok Factions'dan görevler alabiliyorduk.

F4'de bi Gümüş Kefen var,birde havada uçan bir gemi vardı ordaki robotlar,başka ilgimi çeken bir Factions olmadı.

Enclave olmaması delirtiyor beni. Enclave olsaydı aralarına çok rahat girerdik. 200 yıldır vücudumuza herhangi bir radyasyon yemeden direk dışarı çıktık. Adamların istediği insan tanımına tam olarak uyuyorduk.

Bir de NV'da BoS'un çok etkisiz olması da üzdü beni. Aralarına girdim fakat çok az şey yapıyorsun.
  • idefix

Dostlar bu oyun steam'e ekleniyor mu?
  • Season pass alınır mı beyler değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Arkadaşlar yardım!

Bir yerde "daha çok insana ihtiyacımız var, fedailere daha çok insan katılması için bir şeyler düşün" diye bir görev var.
    Askeri kule kurdum, yiyeceği, güvenliği arttırdım yine de fedai sayısı artmadı.

Burayı nasıl geçebilirim?
    Radyo istasyonu kurup cekmen lazim insanlari, havadan insan gelmiyor onun disinda senin kontrolun olmadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba hazır Steam yaz indiriminde paketler 50% indirime girmişken oyunu alasım var. Hangi paketleri almalıyım? Fallout 4: Game of the Year Edition ve Season Pass alındığında baya bir tuzlu oluyor. Sizce değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duncan Idaho

Merhaba hazır Steam yaz indiriminde paketler 50% indirime girmişken oyunu alasım var. Hangi paketleri almalıyım? Fallout 4: Game of the Year Edition ve Season Pass alındığında baya bir tuzlu oluyor. Sizce değer mi?
    Merhaba, Fallout 4 Game of The Year Edition ZATEN Ana oyun ve season pass içerir. Ayrıca Season Pass almanıza gerek yok. GOTY sürümünü aldığınızda Ana Oyuna ve Season Pass'e sahip olacaksınız.
  • matolimehmet kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • merhaba arkadaslar daha önce fallout oynamadım gömülmelik bir oyun arıyorum, new vegas 3 veya 4 arasında kaldım hangisini önerirsiniz? ana tema genel olarak aynı ama konular birbirinden bağımsız diye duymuştum.
  • Vip3r kullanıcısına yanıt
    ben fallout new vegas tan başla derim, ben de ilk ondan başlamıştım fallout evrenine bağlıyor insanı direk. zaten 3 ile vegas arasında bir bağlantı yok evren aynı olsada başka şehirlerde ve başka vaultlarda geçiyor hikaye. yanlız 3 fallout new vegastan sonra diyalog ve hikaye olarak daha yavan gelebilir, zaten serinin en kısa oyunu 3 galiba 7-8 saatte ana hikaye bitiyor yinede fallout 3 ünde ayrı bir yeri var tabi. en son 4ü oyna o daha çok rpg değilde level kasmalı fps gibi bir şey olmuş zaten. ilk 4 ten başlarsan diğerlerinin grafiklerine ve zorluğuna adepte olman zorlaşır.
  • Fallout 4 de ilk kaleyi kurtardıktan sonra top kur diyor kuruyorum görev tamamlanmıyor neyi eksik yapıyorum

• New vegas la başla ben 3 ü oynuyorum evet atmosferi iyi hikaye güzel ama vegas nedense bende ayrı bir etki bıraktı

• Güzel oyun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu xbox one s kontrolcüsü ile oynayan var mı?
    -mouse ve klavyeye göre sinir bozucu olan tarafları var mı mesela çok sık menüye girip silah değiştirmek vs (oyuna hiç başlamadım henüz bilmiyorum)
    -önceden yapılması gereken ayar vs var mı oyunun dosyaları ile ilgili
  • Kilit açmanın taktiği nedir, tokaları hep kırıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.