Şimdi Ara

Silinsin lütfen (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
21
Favori
72.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Problemli kısım sizin yamanız çalışmıyor, yarım yamalak türkçe olan yama çalışıyor onu nasıl çözebilirim? ben skyrimde mod yüklemiş birazcık deneyimim olan bir insanım. fakat fallout 3 goty ilk defa oynuyorum. Ne yapmam gerekeni söyleyin onu yapayım. Bu arada unoffical patch'i indirdim .fmod uzantılı bir dosya nasıl kuracağım? ekstra bir mod manager mi gerekli?

• MertcanJ kullanıcısına yanıt

Hayır ekstradan hiçbirşey kurmanıza gerek yok. Sadece kurulumu doğru şekilde yapmanız gerekiyor. NOT!!! EĞER ATMA SORUNU HALA DEVAM EDİYORSA VERİ YÜRÜTME ENGELLEMESİ listesine Fallout 3 simgesini ekleyin ve uygula deyin oyundan atma sorunu kökten temizlenecektir. Bunu yaptınız mı?

• @Doom4627

Sanırım anlamadınız, data'dan yamanızı tikleyince oyun açılmıyor çalışmayı durduruyor. Data'dan yamayı tiklemeyince oyun sorunsuz açılıyor 20 dk da oynadım ingilizce bir şekilde, başka yama ile de oynadım oyundan atmadı.

Sizin yamayı aktifleştirince (DATA SEKMESİNDEN) oyun açılır açılmaz ÇALIŞMAYI DURDURDU hatası veriyor. RESİM atıyorum hatta bakın; GÖrdüğünüz gibi açılış introsunda direkt çalışmayı durdurdu veriyor. SERVICE PACK 2 ve yönetici olarak çalıştırmayı denedim. VERİ YÜRÜTME ENGELLEMESİ ayarını yaptım, yeniden başlatıyorum umarım olur.

Silinsin lütfen
  • V4.1 DEKİ DONMA OYUNDAN ATMA SORUNU ÇÖZÜLMÜŞTÜR.

• ama benim bir sorunum var ben kurdum yaptım herşeyi ama esp 1 i işaretleyince çöküyor ama esp 2 de sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memothenotleader -- 6 Temmuz 2021; 15:48:20 >
  • Yama üzerinde değişiklik yaptım benim için çalışıp çalışmadığını test edecek bir arkadaşa ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom4627 -- 6 Temmuz 2021; 20:21:1 >
  • Doom4627 kullanıcısına yanıt

Nasıl bir testden bahsediyorsunuz? Eğer teknik bir test ise ben anlamam ama oyun şuan bende yüklü, sizin v4.1 yamanız kurulu ve oynuyorum. Yardım edebileceğim bir şey ise yardım edebilirim.

• Erkan Oğur kullanıcısına yanıt

Amacım türkçe yamanın doğru şekilde çalıştığını test etmekti ki bunuda kendi dilinizle söylediniz. Yani sağolun başka yardımcı olabileceğiniz birşey yok. İyi oyunlar dilerim.

Lafımı olur ben teşekkür ederim. Yamada ''pip-boy'' menüsünde birkaç ingilizce kelime dışında bir sorun göremedim. Sadece nadir de olsa bir iki defa oyundan falan attı ama bu oyunun kendisinden kaynaklı da olabilir, bilemiyorum. Belki versiyonlar uyumlu değildir ve oyunu bozabilir diye resmi olmayan patchi kurmamıştım. Bu yüzden ''Data files'' kısmından sizin türkçe yamayı seçince oyunun başında direk oyundan atıyordu ve oyun hiç açılmıyordu, patch yükleyince o sorunda kalmadı.

• ''Aiding the Outcasts'', ''Into The Pitt'', ''Not of This World'' Maalesef bu görevler ingilizce kalmış. Yamanın kendisinden mi kaynaklı yoksa benim yamayı eksik veya yanlış kurmamdan mı kaynaklanıyor?

• Erkan Oğur kullanıcısına yanıt

Oyunda toplam 4 tane ek paket var ben sadece ana oyunu ve Point Lookout ek paketini çevidim. Yani orada gördüğünüz ingilizce kalan kısımlar ek paketler yeni DLC'ler. Yama ile alakası yok daha henüz çevirisi yapılmadı.

Anladım hocam yama için çok teşekkürler.

• Yamayı kurdum ama sadece başta lütfen bekleyin yazısı türkçe.

• mccarran kullanıcısına yanıt
    Yanlış kurmuşsunuz o yüzden.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

çok yardımcı oldunuz teşekkürler.

• Ben yamayı indirip kurdum. Her şeyi söylendiği gibi yaptım. Ama oyuna giremiyorum. 'Lütfen bekleyin' yazısı geliyor ve oyun kapanıyor. Bende hiç DLC yok DLC almak mı lazım? Oyun normal sürüm (GOTY değil).

• AKINCI68 A kullanıcısına yanıt
    Dlc olmazsa çalışmaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eyvallah

• hocam bu modu kurucam da yamada sorun çıkartır mı?

https://www.nexusmods.com/fallout3/mods/19122?tab=description

• bir de yamayı yandex.disk'ten indiremiyorum mediafire vb. bir şey var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.