Şimdi Ara

Fallout 1 Türkçe Yama Çalışması ( GÜNCEL 2021 TEMMUZ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
28
Favori
28.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Beklemeye devam, kolay gelsin...

• Beklemedeyiz, böyle masterpiece yapmış güzel oyunları herkes kendi dilinde ve istediği şekilde oynamalı.

• Epic Games Oyunu beleşe verdi. Hemen buraya geldim. Ama maalesef daha bitmemiş  

• Oyun bedava verilince geldim bende bu konuya. Zaten aratınca direkt bu konu çıkıyor. Çeviride büyük emek var, bu çok belli. İnşallah biter ve bizde Türkçe oynarız. Başarılarının devamını dilerim.

• muratsiraci kullanıcısına yanıt

Hocam discord linkiniz çalışmıyor

• Yama İptal . Beklemeyin .

• muratsiraci kullanıcısına yanıt

Dostum yapmayın şöyle ya. Yeni moda oldu bu da arkadaş. Herkes discorda çağırıyor. Mecbur mu insanlar discord kullanmaya ya da oradan bilgi almak için uğraşmaya? Bir konu açmışsın 2 sene bakmamışsın şimdi en son 2-3 ay olmuş cevap yazalı gene kaybolursun ortadan artık 2 sene sonra devam ediyor diye çıkmazsın umarım. İşiniz gücünüz boş reklam. Ya buradan düzgün güncellemelerini yap ya da konuyu kaldır.

• Merhaba ben Mastertranslator şimdiki ismim ile Doom4627 daha önce fallout 3 ve Point Lookout çevisirini yapıp bitirdim ve yamanıza çeviri konusunda destekte bulunmak istiyorum şu aralar boş zamanım var ve bu boş zamanımı böyle elit bir oyuna çeviri yapmakla harcamak istiyorum. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

• Doom4627 kullanıcısına yanıt

bana ulaşırsanız bi konuşalım murat görmemiş olabilir mesajınızı

stalkerreborn#6805 discord adresim

• STENSTEN kullanıcısına yanıt

boş reklam veya yalan palavra sıkan yok.

• StalkerReborn kullanıcısına yanıt

Discord kullanmıyorum telefon numaramı vereyim oradan wpden konuşalım. 05464721146

• Diğer sayfadan mesaj atmıştım bana Discord grup veya kişisel hesabınızı atar mısınız? Size ulaşıp çevirmenize yardım edeyim.

• Arkadaşlar discord sunucusuna buradan katılabilirsiniz:

https://discord.com/invite/P8MhryaU6e

• Bu yama çıkmayacak sanırım, chatgpt ile yaması yapılamaz mı acaba? Şu oyunu aşırı oynamak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rodin kullanıcısına yanıt

Ortada yama hiç olmadı ki çıksın. Konuyu açan kişi discorda adam çekip ilgi toplama peşinde sadece. Şöyle konuları moderatörler tespit edip ya kilitlemesi ya da kaldırması gerekiyor artık.

• STENSTEN kullanıcısına yanıt

Bu baya üzücüymüş o zaman modlar görür ve ilgilenir umarım.

Gpt kullanmayı bilen birisi de fallout 1 ve 2'ye üstünkörü bir yama yapsa da keyiflensek keşke.

GPT ile üstün körü çeviriler bu tarz oyunları kurtarmıyor, geçenlerde Baldur's Gate 2 için yapmışlar deneyim dedim 2 saat oynadım Türkçeyi unutuyordum.

Bunu yapacak ekipler var aslında ama makine çeviri yapanlar bile bir havalara girmeye başladılar bu aralar. Yamaları bile parayla satıyorlar bazıları. Elle biraz düzenleyip emek verdik diye onlar bile beklenti içine girmeye başladı. Gideceksin sitelerine de yalvaracaksın çeviri yapsınlar diye de sonra keyiflere gelecek yapacaklarda ölme eşeğim ölme. Zaten doğru düzgünde anlaşılır da olmayacak tamamiyle. Bu kadar ağız kokusu çekmektense ya ingilizce oyna ya da hiç oynama daha iyi açıkçası çeviri sektörünün suyu çıktı artık. Birilerinden bir şey beklemenin anlamı yok. İlla merak ediyorsan Youtube'dan oynayan birini bile izlemek daha mantıklı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.