Şimdi Ara

Fallout 1 Türkçe Çeviri [ASKIDA] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
22
Favori
14.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

https://forum.donanimhaber.com/fallout-1-turkce-yama-calismasi-guncel-2021-temmuz--137424319-4 Bu konu da Türkçe Yama Çalışmasını yapan kişi tarafından çevirinin devam ettiğine dair bilgi verilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeverTime -- 5 Aralık 2022; 20:30:26 >
  • Murat çeviriye devam ediyor. Kendisiyle zaten iletişim halindeyiz. Şuan ameliyat olmayı düşündüğümün haberini vereyim. Malesef hayat istediğimiz gibi devam etmiyor. Çeviriyi ne kadar yapmak istesemde , otursam dertlerimi anlatsam 1 gün boyunca susmayacağım bir haldeyim. Herkese sağlıklı , mutlu ve sevdikleriyle bol bol geçirecekleri bir sene diliyorum.

• Stalker, hatırlamanın imkanı yok ama 2021'de DH hesabımı sırf Fallout 1'i çevirmende sana yardım etmek için açmıştım ama sonradan uğraşmak istemediğimden vazgeçip tamamen İngilizce oynamıştım oyunu ve oyunda hatırladığım kadarıyla anlamını bilmediğim kelime yoktu. 2021'de daha 8. sınıfım diye çevirmede yer almasam olur diye düşünmüştüm ama şimdi bölüm olarak dil seçeceğim için hem tecrübem olsun hem de sevdiğim ama kimsenin umursamadığı bir oyunu çevirmek istediğim için Murat'a seve seve yardım ederim. Hesabımdan da ulaşılıyor heralde bilmiyorum ama uğraşmayın diye tüm sosyallerimi paylaşayım :

Discord : Furkan#9308

Gmail : f.emreucler@gmail.com

Gsm : 551 150 90 09

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.