Şimdi Ara

Fallout 1 Türkçe Çeviri [ASKIDA] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
164
Cevap
22
Favori
15.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şans seninle olsun
  • aslın fallout 2 ceviriside bitince Desperados Wanted Dead or Alive'da türkce yama yapılabilir tr yama yok diye oynayamıyom youtube'dan bakıp yapmakta zevk vermiyor tr yama olsa güzel olmazmıydı
  • fireice89 F kullanıcısına yanıt
    yapılabilir fakat ben şuan editörlük ve başka bi çeviri işini yapıyorum ve ayrıca ders çalışıyorum. ek olarak hala iptal demedim sadece beklemede. çeviri bittikten sonra ne yapacağım konusunda önerilere açığım. bi arkadaş fallout 2 yi çeviricem demişti de o da işe girdi heralde. öyle işte. hala buradayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StalkerReborn -- 11 Temmuz 2019; 13:57:29 >
  • hadi beyler başarıcaz, Size inanıyoruz... 🐉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biten kısmı paylaş en azından menüler Türkçe olur, daha sonra adım adım çeviri artar.
  • Selamlar,Türkçe yama çalışması ne aşamada ? Bilgi verebilir misiniz ?
  • Robotech10 R kullanıcısına yanıt
    Hâlâ aynı. YKS'ye hazırlanıyorum. Büyük ihtimalle seneye sınav bitince çalışmalara devam edeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biraz daha ilerleyelim belki o zaman paylaşırız fakat şuan ilerlemem 0. Sınav bitsin, boşa çıkacağım.
  • Ne zaman sınava giriyorsun kardeşim? Şimdiden başarılar.

Çeviriyi devredeceğin başka birisi yok mudur?
  • CyberOutlaw C kullanıcısına yanıt
    Hocam. Devretmeyi düşünmüyorum. Çoğu kişi bunla bile uğraşmayacaktır. Emin olun ben bunu bitireceğim. Sadece bu sene geçsin, benim için yeterlidir.

• StalkerReborn kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen senden başkası bu oyunu bitiremiycek kardeşim. Şimdiden allah yardımcın olsun hem sınav için hem yama için.
  • İşallah bu da diğerleri gibi iptal olmaz.
  • atesceken70 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey düşünmüyorum şuanlık.

• bende çeviri yapmak istiyorum ama dil dosyaları falan nasıl açılır bilmiyorum yardımcı olursan öğretirsen vaktim bol benim çeviri yapaarım
  • trkecan T kullanıcısına yanıt
    telegramdan bana ulaş

• Yama ne durumda?
  • Allah yardımcın olsun kardeşim. Bu oyun benim için efsanedir. Sevgiler, hürmetler...
  • Herkese merhaba arkadaşlar , 8 ay önceki çalışmamiza kaldığımız yerden devam ediyoruz , soru , şikayet ve önerileriniz için mesaj atabilirsiniz üzerinde çalıştığımız yama türkçe karaktersiz olacak , stalkerreborn arkadaşım da türkçe versiyonlu hali üzerinde çalışıyor ümidinizi kesmenizi istemiyorum yamaya kaldığımız yerden devam edeceğiz ve bir klasiği daha türkçe yapacağız.

Konu linki ( Haftalık Güncellenecektir) :https://forum.donanimhaber.com/fallout-1-turkce-yama-calismasi--137424319#140037896
  • muratsiraci kullanıcısına yanıt
    Hah şimdi oldu. Bravo. Bu çok iyi bir haber. Yama Türkçe karaktersiz olsa bile ben indirir oynarım. Böyle klasik bir oyunu Türkçeleştirmeye devam ettiğiniz için teşekkürler.
  • muratsiraci kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.