Şimdi Ara

Falllout 1 Türkçe Yama çalışması 2017 (çevirmen aranıyor) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
8
Favori
8.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben gruba dahil olabilirim.İsterseniz.Bu kült eseri birde Türkçe yorumu ile tekrar işlemek Şahane olucaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzde kaçı bitti? Ben de dahil olabilirim çeviri ekibine forumu pek kullanmıyorum da ulaşmak isterseniz e-mailime atın

sarp1970@windowslive.com
  • Hocam çok güzel gelişme takipteyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son durum nedir?
  • Kolay gelsin, umarım sonunu getirirsiniz.

Konu Bethesda'dan açılmışken birileri de Morrowind'i çevirse keşke.

• hayalperest44 kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok. Bilgin var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StalkerReborn -- 16 Temmuz 2018; 9:15:3 >
  • galiba herhangi bir ilerleme yok? :/
  • Sanırım bitirilemeyen bir yama daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalperest44 -- 13 Ağustos 2018; 20:39:52 >
  • Bence bu yama bitecektir. Çevirmen arkadaşlara güvenimiz sonsuz.Böyle RPG nin yapı taşlarından olan bir oyunu Türkçe oynamak bizim için harika bir deneyim olacak.
  • Dostum iptal mi yoksa devam mı en azından bir ses versen? Bunca insan açıklama bekliyor.
  • Eylül oldu... Konuya bakmıyor sanırım.
    http://t.me/fallout1turkceceviri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StalkerReborn -- 12 Eylül 2018; 23:12:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StalkerReborn

Eylül oldu... Konuya bakmıyor sanırım.
    http://t.me/fallout1turkceceviri
    Eğer iptal edildiyse konu taşınsın en azından. Bu oyun hiç çevirilmeyecek sanırım, koca bir külliyat oysa ki...

• hm
  • forumda böyle çeviri yapacağım diyip kaçan bir kaç kişi var keşke banlansalar.
  • lan artık cevap ver iptal ettiysen söyle keşke banlansan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fireice89 -- 12 Kasım 2018; 18:12:2 >
  • StalkerReborn kullanıcısına yanıt
    Bu yamayı @StalkerReborn isimli kullanıcı tamamlayacaktır. Kendisi titiz bir çalışma ile çevirisine devam ediyor ve kendisine güvenimiz sonsuz. Yakın bir süre içinde ise kendisinin Fallout 1 Türkçe Yama konusunu açmasını bekliyorum.

• brenzha kullanıcısına yanıt
    Güveniniz için teşekkürler. İnşallah diyorum. Öğrenciyim pek vakit ayıramıyorum.

• hll stalker senin sayende oyunu türkçe oynayacaz sana güvenim sonsuz kardeşim
    başarılar dilerim
  • fireice89 F kullanıcısına yanıt
    Güveniniz için teşekkürler. Dediğim gibi tekrarlıyorum şuan ve 'İnşallah diyorum'. Bir sınava hazırlanıyorum. Eğer yapamazsam benden sonrakilere tüm dosyaları ve kaldığım yeri paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StalkerReborn -- 14 Kasım 2018; 21:9:12 >
  • seni anlıyom bende sınavlara hazırlanıyom
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.