Şimdi Ara

Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
5.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P

Fall Guys - E3 2019 Fragmanı | PS4

-

Zirveye çıkma mücadelesi verin

Çok oyunculu engellerle dolu kaotik pistlerde diğer 99 rakibe karşı vahşi mücadeleleri tamamlayın.

Ayakta kalan son Fall Guy olun

Bu renkli 100 kişilik çevrimiçi çok oyunculu oyunda bir galip kalana kadar bir dizi tuhaf mücadeleden sağ çıkın.

Sadece kazanan takımın bir sonraki turda ilerlediği herkese açık acımasız oyunlarda veya eşli mücadelelerde cesaretinizi sınayın. Kapıları parçalamaktan, büyük bir kaykay sürmekten tuzaklarla dolu dağlarda yarışmaya kadar, fizik temelli komik engelleri bükülerek, zıplayarak ve yıkarak kat edin.

Şık ananas tasarımlardan en son tavşan şapkalarına kadar her şeyi özelleştirerek Fall Guy'ınıza şık bir dokunuş katın.

-

Çıkış Tarihi: 4 Ağustos 2020
    Dağıtıcı: Devolver Digital
    Geliştirici: Mediatonic

https://gamefaqs.gamespot.com/ps4/266011-fall-guys-ultimate-knockout
    https://www.metacritic.com/game/playstation-4/fall-guys-ultimate-knockout

Resmi Site:https://www.fallguys.com/en-US

-

Ekran Görüntüleri:

Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P Fall Guys: Ultimate Knockout [PS5 / PS4 ANA KONU] - F2P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 26 Haziran 2022; 4:22:15 >

• Oyun haftaya PS Plus ile birlikte çıkışını yapıyor...

-----

• Fall Guys | PlayStation Plus Fragmanı | PS4

• Çok eğlenceli görünüyor.
    Ben de oynarım da 5 yaşında yeğenim var. Tam ona göre
  • bu oyun bildiğimiz battle royale mi? tatlı gözüküyor
  • Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    99 kişiden 1'i, takımla giriyorsan bir takım kazanana kadar parkurları geçmeye çalışıyorsun. Bazı yerlerinde geçmeye çalıştığın insanlardan yardım alman gerekiyor daha sonra tuzağa düşürebilirsin onları da. Bir sürü olay dolu değişik bir şey. Kimsenin düşünmediği kadar popüler oldu ama dünya da şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

99 kişiden 1'i, takımla giriyorsan bir takım kazanana kadar parkurları geçmeye çalışıyorsun. Bazı yerlerinde geçmeye çalıştığın insanlardan yardım alman gerekiyor daha sonra tuzağa düşürebilirsin onları da. Bir sürü olay dolu değişik bir şey. Kimsenin düşünmediği kadar popüler oldu ama dünya da şu an.
    değişik geldi bana da beğendim. teşekkür ederim yorumun için. steam'de paralı olup ps plus ile bedavaya verilmesi güzel oldu. bakalım 4'unde indiricez. forumda oynayacak olanlar olursa beraber oynayalım.
  • PS Plus için indirmeye açıldı...

Oyun güçlü bir çıkış yaptı, şuanda baya bir yoğunluk varmış. Steam'de de en çok satanlara girdi.

-----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 4 Ağustos 2020; 13:47:58 >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    oyun bulmuyor ps4 de o yönden sıkıntı ... aratıyorum kaç dakikadır
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    Şuanda oyuna Steam ve PS4'te aşırı ilgi ve yoğunluk var. Oyunun yapımcısı bu konuyla ilgileniyoruz dediler.

-----

• Bi yarım saat oynadım oyun gerçekten çok eğlenceli olmuş önyargılı arkadaşlar varsa şans versin aşağı düşüyorum yinede sinir stres olmuyorum çok tatlı ve güzel vakit geçirmelik eğlenceli oyun olmuş. Karakterler haritalar çok tatlı oynamasıda eğlenceli kafa dağıtmalık tam
    Bu arada oyunda harf sorunu var sanırım bazı harfler kare şeklinde görünüyor El#m#ate gibi düzeltirler yakında
  • Fall Guys - Çıkış Fragmanı | PS4

• Fall Guys, 24 saatte 1.5 milyon oyuncuya ulaştı...

-----

• Steam üzerinden iki arkadaş 2 saat kadar oynadık, çok eğlenceli, çok komik anlar yaşatıyor. Arada kafa dağıtmak için girip, oynamalık bir oyun olmuş, fakat platform sayısı az gibi, bol bol içeriğe ihtiyacı var. Eğer mod imkanı açık olursa, oyuncular tarafından efsane işler de görebiliriz, önü çok açık oyunun.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi en kısa sürede mod support'un gelmesi lazım oyunun uzun soluklu oynanabilmesi için.
  • Fall Guys güzellemelerini görünce indirip bakayım dedim. Play diyorum, oyun arıyor bulmuyor. Herkes ilk 1-2 gün oynayıp bıraktı mı ne oldu oynamıyor mu kimse yoksa sorun mu var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

Fall Guys güzellemelerini görünce indirip bakayım dedim. Play diyorum, oyun arıyor bulmuyor. Herkes ilk 1-2 gün oynayıp bıraktı mı ne oldu oynamıyor mu kimse yoksa sorun mu var?
    serverlar çöktü bir kaç saat önce.
  • Oyuna bir sans verin derim ben çok eğlenceli anlar oluyor zaman zaman kahkaha atıyorum ben tek oynuyorum ama şöyle 3-5arkadas aynı anda girse çok makara olur.serverleri zaman zaman problemli çok yüklenmeden kaynaklimi bilemiyorum.oyun içi çeşitlilik fazlalasirsa daha da iyi olur bölüm bakimindan .plus vermese böyle bir oyundan haberim olmayacakti
  • Bugün 22 kere oynadım, daha yeni kapattım hatta

1 defa boşluktan aşağı düşerken oyundan attı

6 defa da server çöküntü yaşayıp kapandı komple

Yazın tek toplanma yeri haline gelen bir oyuna göre fena değil değerler. Sanırım Steam'de durum çok fenaymış, mapler'den birinde son aşamada oyun sürekli çöküyor ve bunu hep birinciliğe giderken yapıyor oyun diye çok söylenen gördüm. Variety daha fazla artarsa bunda başka oyun açmak zor olur, öyle pis bağlıyor.
  • Elenince çok kötü oluyor. Hahaha

-----

Fall Guys PS4 Gameplay - Watch Us Win... Twice!

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.