Şimdi Ara

Fall Guys ücretsiz oldu, Steam’den kaldırıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
4.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    warcraft 3 hala bilgisayarım da var bir tane defans oyunu vardı bir türlü bulamadım ismini de hatırlamıyorum bulsam onun için bir server bulup oynayacağım da bulamıyorum wepla vardı kapandı oda çok maliyetli bir iş midir acaba bir sunucu kurabiliriz belki :D

• Khan Aitmatov kullanıcısına yanıt
    Ne alaka kardeşim her türlü kapışırım ama çocuk oyunu cok kötü.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • overrated oyun

• createman kullanıcısına yanıt

Warcraft 3 online oynanabiliyor mu ücretsiz şekilde. Bende de var tek başıma oynuyorum hep . Defans oyunu derken de castle fight veya legionTD mi diyorsunuz. Bide eurobattle dan mi giris yapiyon blizard dan mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SKT T1 FaKeR v2 S kullanıcısına yanıt
    Hocam online girmiyorum çok uzun süredir orjinal değil oyun defans oyunda bane adında hero vardı yaratıklar oraya girince bitiyordu wepla isminde bir Türk sunucu wardı orada oynuyorduk genelde biz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tobepeople kullanıcısına yanıt

vay be oldschool gormek ne guzel.

Lords of europe, life of a peasent(hatta bunun bile kendi icinde modlari vardi, star wars , good&evil gibi gibi.) , battle.net zamanlari. 2005-2006. Gercekten W3 baska bir seydi ya. Rankli dota modlari falan vardi. Oynadigin mac sayisini KD'ni gosteriyordu. Botlu odalar vardi, belli rank altini atiyodu odadan.Kendi kendine automatch yapiyordu lobide,takimlari esitlemek icin. Guzel gunlerdi.

• Genelde 2vs2, 3v3 veya daha çok kişi oynanabilen night elf, human, orc, undead ile oynanıyordu; PlayGame modu vardı , o zamanlar en yüksek rütbe olan weaver idim. Banlist vardı ve kıllık yapanı listeye eklerlerdi, oyuna bile giremezlerdi. Benim bilgisayarım çok eskiydi ve internetim de yavaştı , mecburen oyunu kurmak zorunda kalırdım; yoksa pingi kontrol edip oyundan atarlardı. P3 450 + 256 mb ram + 32 mb Vodoo 3dfx ekran kartı kullanıyordum ve abartmıyorum oyunun kurulması , hatırladığım kadarıyla 5-10 dk sürüyordu.(Bu ben kuruyorsam böyleydi ,yoksa daha uzun neyse ki bu 2004-2008 arasıydı sonra yeni pc almıştım) Düşününce millete ne işkenceler çektirmişim be , çıkamıyorlardı da garipler banlist açmadan kurmazdım çıkarlarsa diye :)

-Bu arada harbiden fena oldschool idim: Yani ilk konsolum Kara kutu idi. O yıllarda çok oyun bağımlısıydım, herkes dışarıda top peşinde koşarken ben konsol oyunu oynardım; Atari , sega ve psone dönemindeki oyunların %90'ını oynayıp %80'ini bitirmişimdir. Ankara-Maltepe pazarından bitirdikçe değişim yapardık, bizim zamanımızda oyunlar bitirilmek için vardı. Oyunu bitirmeden iade etmek, en büyük günah idi :)

+Hatta pc emülatörleri ile ve symbian zamanında emülatörlerle tekrar tekrar bitirmiştim. Herkesin bir derdi var, durur içerisinde(bizim de bazı şeylerden kaçış yolumuz buydu be ne yapalım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 23 Haziran 2022; 14:59:29 >

• tobepeople kullanıcısına yanıt

Kesinlikle, benzer cocukluk gecirmisiz. 90 veya 89lu falansin hocam

• ücretsiz olup steamden neden kaldırmışlarya ne adamlarya

• Buracat kullanıcısına yanıt
    Eğlenceli ama fazla bir olayı yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hala mustapha gibi eski oyunları oynuyorum 3060lı sistem var yine retro oyunlar oynuyorum

Fall Guys ücretsiz oldu, Steam’den kaldırıldı

• 4S14N_HUNT3R kullanıcısına yanıt

Bu oyun dünyanın en iyi oyunlarından biri hocam. Oynaman doğal. Ben de oynuyorum.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Aynen fakat cok kısa kac kere bitirdiğimi hatırlamıyorum bide buna alternatif captain Commando var bu ayarda ve favorim pang serisi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.