Şimdi Ara

Falcon & Winter Soldier | 2021 | Disney+ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
3
Favori
3.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla iyi dizi oluyor . Çok küçümseniyor ama ciddi ciddi iyi bir film daha çıkar bu karakterlerden . Hatta ve hatta Steve Natasha ve Bucky’nin kaçarak geçirdiği dönemi anlatan film yapsalar çok iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugünkü 4. bölüm çok iyiydi. Spoiler vermiyim şimdi. Son 2 bölüm kaldı ama sonunda az çok ne olacağı belli oldu gibi

• 1*4 süpeeer bir bölümdü.Captain goes mad. 

• Altyazıyı bulamadım ben, İngilizce mi izlediniz bölümü?

• Yalnız dizi çok iyi gidiyor hele 4. bölüm bayağı iyiydi.

• Marvel sinemada cesaret edemediği şeyleri bu dizide yapıyor. Diziden hiç beklentim yoktu ama çarpıcı denebilir ele almaya çalıştığı konular. Şu ana kadar çıkan bölümlerle beraber gayet iyi gidiyor, film tadında adeta. Karakterler, bu karakterlerin motivasyonları, çarpıcılığı vs. gayet iyi.

Daha önce birçok örneğini gördüğümüz gibi ve bu diziden de görüldüğü üzere; bir filmi veya diziyi önemli, ciddi kılan renk paletini daha karanlık yapmak veya +18 kopan uzuvlar görmek değil. Tamamıyla hikayeyi ve karakterleri iyi bir şekilde ele alabilmek. Her karakterin ayrı bir gelişimi var ve bunu görebiliyorsunuz. Kendinizi kimin yerine koysanız herkes kendince bir noktada haklı gibi, hatta en uyuz olunan yeni Cap.America bile son bölümden sonra şunu yapmakta haklıymış gibi düşünmeye itecek yönleri var. Umarım kalan bölümlerle güzel sonlanır dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom59 -- 10 Nisan 2021; 1:50:16 >

• Tabaal kullanıcısına yanıt
  • Wanda'nın hayal kırıklığı yaratan finali yüzünden sanırım diziye burada gerekli ilgi gösterilmemiş ama güzel gidiyor hele 4.bölüm baya iyiydi son sahne çok epikti umarım John Walker'ı sadece ben sevmemişimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewe34 -- 11 Nisan 2021; 16:55:23 >
  • dewe34 kullanıcısına yanıt

John walker bence dizinin en iyi karakteri. En cok onun sahnelerine heycanlaniyom.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt

Kesinlikle.Umarım adamı 5.bölümde harcamazlar.

• bu dizi wanda visiondan çok daha iyi gidiyor şuan. Tam tersini bekliyordum ama çok daha güzel geldi.

Bu arada zemo on numara ya umarım diğer bölümlerde de olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence öldürmezler o karakteri, sevildiğini gördüler. Sağana kadar kullanırlar artık.

• tamam bu tarz dizilerde oynayan oyunculardan üstün yetenek beklemezsin ama be adam, bi halatı bile tutamıyorsun gerçek hayatta... bi de ikide bir diyor, bunu çocuklarima örnek olmak için yapmalıyım... ee yapamadın ama. adamı yukarı çektiler en sonunda.
    keanu reeves, tom cruise gibi oyunculara bak, bir de buna bak ...

özellikle 3:40 sonrası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 5.bölümü an itibariyle bitirdim. Başlangıcı güzeldi sonrası durgun geçti. Sanırım her şeyi son bölüme bırakmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 16 Nisan 2021; 16:57:5 >
  • 1*4 sonrası çok zayıf bölümdü.Daha geçen bölüm dedik,umarım Walker'i harcamazlar diye adamı daha ilk bölümden yediler.

• İlk bölümü atlayarak izledim. Sarmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

İlk bölümü atlayarak izledim. Sarmadı.

İlk bölüm kötüydü. Ama ilerledikçe açılmaya başladı.

• 5 bölümü de biriktirip dün gece hepsini birlikte izledim. Dizide oyunculuklar, kurgu, hikaye falan çok iyi. Özellikle bütün karakterleri derinden işlemeleri ve herkesin haklı yönlerinin olması çok can alıcı detaylar. Karli'den tutun Walker'a kadar. Altı bölüm olması üzücü dizinin bence 10 olsa daha isabetli olurmuş. Hem hikaye açısından altı bölüm nasıl olacak çözemedim. Daha Power Broker'ı göremedik örneğin. Sanırım diğer sezona bırakacaklar onun hikayesini de. Beşinci bölüm geçiş bölümü olmuş biraz hikaye açısından. Bütün her şeyi son bölüme bıraktılar.

• Wallcroft kullanıcısına yanıt

Gerek Vanda dizisi gerek bu dizi bence marvel evrenini bir sonraki aşamaya taşımak için yapılmış diziler. Hem pandemi sürecinde film evrenine hazırlık, hemde disney plus'a içerik olsun diye yapıyorlar. CW dizileri gibi onlarca bölümü olan aptal diziler olmasından iyidir bence.

• alpalp84 kullanıcısına yanıt

Benimki biraz tadına doyamamak. Yoksa 23 bölüm falan zaten saçmalık olurdu. Daredevil - Punisher gibi 10 bölüm olsa bir tık daha iyi olurmuş ama şu haliyle bile iyi. Zaten Endgame ve IW'nin ekmeğini önümüzdeki 5 yılda yiyecekler. Endgame'de zaman muhabbetini üstün körü işlediler evet ama bu multiverse olayına olanak sağladı. Bu sayede herkesin misyon bitti dediği yerde yepyeni hikayelere yelken açacaklar. Haziran'da da Loki geliyor orada belli olur zaten demek istediğim şey.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.