Şimdi Ara

Falcao’ya 5 milyon Euro hariç ödenecek ücretler (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Borsaya açık bir şirket, borsaya yanlış bildirim yapacak öyle mi? şu haber yüzünden kalkıp akşam gazetesine halen neden dava açmamışlar hayret.

Resmen şirketin itibarını sarsıyorlar diye dava açılsa bir sürü tazminat alınır. Belki falcaonun parası akşam gazetesinden çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanryco

Bu mesaj silindi.
    Bonservisi 6.75 değilmi ? Marsilya yalanmı konuşuyor ? Maaşı kaç kardeşim ? 3.5m euro bonuslar dahil değil.
    Kaç yaptı 4 x 3.5 = 14m euro
    14m + 6.75m = 20.75milyon euro
    Bonuslar ile birlikte ki söylenen maç başları lig primleri kupa primleri vs senelik 1m den 4milyon euro
    24.75 düz hesap 25milyon euro yapıyor.

Galatasaray falcaoya bonusları ödemeyecek senelik 5m kazanacak.

Fenerbahçe 4 yıl için gustavoya 25milyon euro ödeyecek transferde sponsor bulunmamakta.

116 milyon ediyormu oraya bakalım.

25/4 = senelik 6.25m euro yapar.

Güncel kurdan 4 yıl toplam : 159.208.250 milyon TÜRK LİRASI eder.

Gustavo falcaodan pahalıya alınmış 2. Mehmet topaldır. Siz bizimle sidik yarışına gireceğinize bu paraları 3. Sınıf gustavoya kulübün neden verdi onu sorgulayın. Üstelik aynı pozisyonda Rakibin Galatasaray 500b.euroya 2 yıl kıralık dünya kupasını almış fransa milli takımı orta sahası nzonziyi alabiliyorken.

Ya bana gerçek rakamlarla gel yada kaybol aynı kulvarda değiliz aynı başarılarada sahip değiliz git kendi dengin kardeş kulübün beşiktaşla trabzonla takıl.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rakip takım transfer maliyetinden bize ne?
    Bizim maliyetlerden onlara ne?
    2 gün konuşmayalım unutulup gidecek, biz kendimiz uzatıyoruz.
  • Valla söyleyince hemen saldırıyorlar ama yazık bu paralara yazık bbu adamın faydalı olacağını zannetmiyorum monacoda iş yapmayan adam GS yi kurtaracak peh peh GS ,monacodan daha mı kötü takım ki? Dünya yildiziymis hadi oradan ?
    Agzinizin sulandığı Drogba falcao
    Hiçbiri Burak Yılmaz kadar bu takıma faydalı olamayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 para etmez topu kontrol etmeyi bilmeyen süper ligin en kotu forvetlerinden biri

• Adamın oynadığını göremedik ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Bonservisi 6.75 değilmi ? Marsilya yalanmı konuşuyor ? Maaşı kaç kardeşim ? 3.5m euro bonuslar dahil değil.
    Bonuslar ile birlikte ki söylenen maç başları lig primleri kupa primleri vs senelik 1m den 4milyon euro

Fenerbahçe 4 yıl için gustavoya 25milyon euro ödeyecek transferde sponsor bulunmamakta.

Gustavo falcaodan pahalıya alınmış 2. Mehmet topaldır. Siz bizimle sidik yarışına gireceğinize bu paraları 3. Sınıf gustavoya kulübün neden verdi onu sorgulayın. Üstelik aynı pozisyonda Rakibin Galatasaray 500b.euroya 2 yıl kıralık dünya kupasını almış fransa milli takımı orta sahası nzonziyi alabiliyorken.

Ya bana gerçek rakamlarla gel yada kaybol aynı kulvarda değiliz aynı başarılarada sahip değiliz git kendi dengin kardeş kulübün beşiktaşla trabzonla takıl.

Alıntıları Göster
    Gustavo şuan ligin içinden geçiyor..

Bu arada zamanında Falcao Drogba’dan Eto’dan iyi diyenler vardı. Nerdeler çok merak ediyorum. Adamların bacağı kopsa oynuyordu, sırtlarında ikişer stoperle kaleye gidiyorlardı.

Falcao en fazla Anelka’nın çalım atamayan versiyonu olur bu saatten sonra..

• Rai-gy kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Alıntıları Göster
    Bak fiyatları geçtim ama müslüm babayı izlemiyorsun galiba ligi parçalıyor şu an :D
  • paralara bak paralara
  • Yatmaya gelmiş hayırlı olsun

• Bi yorumda ben ekliyeyim neden bahene üretip oynamak istemediği ile ilgili; Şimdi ben falcaoyum ve bi kariyerim bi geçmişim ve dünya çapında bi adım var, Türkiyede köklü bir takıma transfer oldum futbolculuk hayatımın sonları benimde futbolumu oyunuma kimse laf edemedi çünkü hakkını verdim ama bu geldiğim yerde öyle çöpler varki ne pas atmasını bilen, ne oyun kuran nede futboldan anlayan yok şimdi bu çöplerin arasında oynarsam ve gol atamazsam ki bunlar pas masmaz atamaz kabiliyet yok! Kalkıp benim tüm kariyerime laf ederler en iyisi ben basurum var felan yapayımda yüz üstü yatayım paraları sayayım boşver.

• Falcao'nun parasını takip eden onlar, uefa'ya şikayet eden onlar, para nereden ödendi dendiğinde cevabını alıp çeneleri kapanan onlar, ama utanmadan alıntı yapan yine onlar. Benim yazdığımın performansı ile alakası yok ama velev toparlayamadı kazık yedik diyelim hadi, Kameni'ye Falcao parası veren adamlar dalga geçmesin bir zahmet. Slimani 5 milyon eurosunu aldı tatilini yaptı Fransada futbola başladı işte tekrardan. Örnek çok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rai-gy -- 29 Ekim 2019; 12:43:38 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.