Şimdi Ara

Falcao ligte +20 gol atarsa kendimi sınırsız çiziyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
2.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu bizim fan persiden daha keyifci çıktı. fan persi 2 maç var 1 maç yok 1 maç var 2 maç yok gibi oynardı.

bu 1 maç oynasa 1 ay tatile çıkıyor. 2 maç oynasa soluğu ispanyada alıyor. 600 dk süre almış ligde.

toplam 6,6 maç yapıyor :D lig bitmek üzere.

Bu hazır geliyor sakat değil kaç sezondur çatır çatır oynuyor derken herif tam buldu yerini. Arka aşil ağrıyor dedi mi kimse gık diyemiyor film çeksende doktora göstersende kimse cevabını veremiyor.

Bu fan persinden daha tokatçıymış.
  • bu konu medar-ı iftiharımdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yemez bence, bir süre foruma girmez unutulsun diye görmedim ayağı yapar.
  • çok zor bir tahmin değil. konuyu açan üyeye bir şey demiyorum zaten bu tahmini de yapamayan çok kişi var. ama akıl var mantık var. adam 33 yaşında, kamyonla para vermissin oyle gelmis. futbola cok ac ondan mi gelmis olacakti? van persie'den de mi ibret alınmadi? bu sekil yapilan 10 transferden 8'i f/p olarak sınıfta kalir. cok nadiren tutar. kaldi ki 20 gol atsa ucretini karsilamis mi olacak? bence yine degil. 2 milyon euroya da 20 gol atacak futbolcu bulabilirsin. buluyor millet. ben 5 milyonu bana ulasamadigim seviyeleri gosterecek adama veririm. turk kulupleri bu basit getiri goturu hesabini bile yapamadigi icin borc bataginda yüzüyor. fb tokatlandi, gs tokatlandi. bakalim siradaki enayi kim. basaksehir kuvvetle muhtemel. gaza gelip ibrahimovic'e 5 milyon bağlarlar. gelir 8 gol atar gider.

• Bu sezon silmeye hazır mısın?
  • Manciaa kullanıcısına yanıt

ZORTTTT

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

ZORTTTT

20 maç sakattı yapacak bir şey yok  

• penaltı hariç 18 maç 4 gol 

malum şahsın halen bile forvetsiz oynadım diyerek ağladığı sezon eren sadece yarım sezonda 18 maç 8 gol atmıştı 

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.